Fallout 4 غیر رسمی تایید شد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
wxqmixppm1rfu7rnmu8p.jpg
rhf1ck3ms7gvlwqpleix.jpg

Erik Todd Dellums صداگذار شخصیت ThreeDog از بازی Fallout 3 در پاسخ به سوالی در توییتر خود گفت:" من در حال صداگذاری بر روی بازی شرکت Bethesda یعنی Fallout 4 هستم." " بزودی اخباری زیادی از threedog منتشر خواهد شد"
Fallout 4 ممکن است در حال توسعه باشد. Erik Todd Dellums صداگذار مشهور که صدای برای شخصیت ThreeDog در بازی Fallout 3 شنیده‌اید گفت: این بازی توسط Bethesda در حال توسعه است و بزودی." به همه طرفداران Fallout 3 و ThreeDog می‌گویم:" شاید اخبار زیادی از شخصت 3Dog بشنوید. از او پرسیده شد آیا مطمئن هستی؟ .

09-01-2013-10-34-02.jpg

09-01-2013-10-34-33.jpg

صداگذار ThreeDog به دلایلی متاسفانه قادر نبود اطلاعات زیادی را بازگو کند ولی او تمام این جملات را در پاسخ به سوالی که گفته بود: من می‌دانم که شما نمی‌توانید چیزی بگویید. اما می‌توانید زیرا 3 dog را در ادامه fallout حضور خواهد داشت. در ماه آگوست هم شایعاتی از این بازی به گوش رسید.

09-01-2013-10-36-57.jpg

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
وای وای وای :D شماره قبلی بازی یکی از بهترین بازی های این نسل واسه من بود، امیدوارم به زودی رسما معرفی بشه.

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
شماره قبلیش چیزی نبود جز The Elder Scrolls با اسلحه های دوربرد و فضای مدرن.

قضاوتتون به نظرم اصلا منصفانه نیست.شاید این انتقاد بهش وارد باشه که راه برادرای بزرگترشو پیش نگرفت ولی بازی کاملا هویت مستقل خودشو داشت.
امیدوارم روی داستان اصلی بیشتر کار کنن و البته باگ توی بازی نقش کمتری رو ایفا کنه:d

انتقاد نمیکنم ازش! بدون درنظر گرفتن نسخه های قبلیش خیلی هم عالیه. Bethesda یه آی پی فراموش شده رو به سبک خودش زنده کرده. خوبم اینکارو کرده :d فقط نمیدونم چرا میخواست وارد فضای مدرن بشه از خودش ایده نداد؟! و رفت امتیاز Fallout رو خرید... دچار کمبود ایده بودن آیا؟!

آخرین ویرایش:

TOTO68

کاربر سایت
Jul 9, 2011
57
نام
احسان
قضاوتتون به نظرم اصلا منصفانه نیست.شاید این انتقاد بهش وارد باشه که راه برادرای بزرگترشو پیش نگرفت ولی بازی کاملا هویت مستقل خودشو داشت.
امیدوارم روی داستان اصلی بیشتر کار کنن و البته باگ توی بازی نقش کمتری رو ایفا کنه:d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یکی از بهترین خبرهایی بود که این چند وقته شنیدم هر چند هنوز قطعی نیست ولی از اون بازی هایی هست که خیلی منتظر خبر رونماییش هستم. فقط بدی بازی های Bethesda اینه که یه دو سه ماهی آدم رو از کار و زندگی میندازه. :)

کاشکی به همون دو سه ماه اکتفا میکردن:(من که هنوز درگیر اسکایریمم:)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Fallout 3 قوف العاده بود تنها مشکلش به نظرم داستانش بود که من نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ! امیدوارم این یکی بیشتر شبیه شماره 2ـش باشه !
فکر نکنم بازی بتونه به شماره های اولیش برگرده و شبیه اونا بشه،ولی در کل به نظر من Fallout 3 داستان های فوق العاده و روایط داستان فوق العاده تری داره.داستان های فرعی بازی به شدت قوی هستن،هر کدومشون میتونن برا خودشون یه بای کاملا جدا باشن.
توی مدتی که Fo3 بازی میکردم حتی برای 1-2 دقیقه هم از بازی خسته نشدم،همش دلم میخواست که ببینم ادامه داستان چی میشه یا اینکه چه داستان های دیگه ای توی بازی وجود داره.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
Wow!!!
همين غير رسمي تاييد شدنشم حال داد بهم!:d
اميدوارم به زودي (زودتر از E3:|) ي تريلري چيزي ازش منتشر كنن حال كنيم!

TOTO68

کاربر سایت
Jul 9, 2011
57
نام
احسان

انتقاد نمیکنم ازش! بدون درنظر گرفتن نسخه های قبلیش خیلی هم عالیه. Bethesda یه آی پی فراموش شده رو به سبک خودش زنده کرده. خوبم اینکارو کرده :d فقط نمیدونم چرا میخواست وارد فضای مدرن بشه از خودش ایده نداد؟! و رفت امتیاز Fallout رو خرید... دچار کمبود ایده بودن آیا؟!
البته من اسم اون فضا رو مدرن نمیزارم-ولی خب در مقایسه با کتیبه ها درسته-
یه دنیای بزرگ،توی یه فضای پساآخرالزمانی:d با ظرفیت گنجوندن کلی داستانک و کلی رمز و راز.خب فال اوت گزینه خوبی بود.تازه زحمت ساختن یه دنیا رو از اساس به خودشون ندادن.ولی در آخر رد نمیکنم که انگار میخواستن یه الدراسکرولز با حال و هوای متفاوت هم داشته باشن

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
فالوت باز قدیمی خفن خیلی کمه اینجا :D

یکیش همین یکی از مدیران بود یادم نیست آها دارکفیلد :D

-

( کسی به خبره مهدی گیر بده با من طرفه مخصوصا این خبر که از همه چی برام مهم تره ( جدی گفتم ) ) !

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
ایول عجب خبر خوبیه.
دانیال خودت رو آماده بکن که کلی آواتار و امضا باید درست کنی:d​
من که بی صبرانه منتظرش میمونم.>:d<
نوکرام.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند