FALLOUT 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ماموریت میگیرم نمیدونم کجا باید رفت تا انجام داد میشه 1 کمی کمک کنید تا چی کار کنم مپ نداره
این بازی همه چیز داره!!. Pipboy 3000 رو باز کنید ( B ) حالا LT یا RT بزنید تا وارد صفحه DATA بشید. حالا با انالوگ برید روی Map یا اول برید قسمت کوئست ها یکی رو تیک بزنید بعد جا و مکان اون ماموریت روی نقشه میره. حالا باید زحمت بکشید تا اونجا برید اگر هم قبلا روفتید به اونجا تراول بزنید :دی.

کمک کنید من همون اول بازی باید 1 پیام از 2 کی تو شهره ببری من میرم همونجا که اون گفته ولی چیزی نیست:(

اگه میشه بگین کجا برم بخوابم از بس نخوابیدم مریض شدم 100 تومن خرج برداشت

:eek:

هیچ جا چرا J رو هنوز نیوورده؟:((

برای منم جای سوال داره .چند روزی میشه بازی اومده اما جایی نیاورده:confused:
چرا پیکسل اورده - چون امروز دوستم خرید - تو لیستش هم زده -
------------------------------------------------------------------------------------------
من خودم امروز بازی رو تموم کردم و میتونم بگم از بهترین بازی های RPG بود که تا به امروز بازی کردم. البته به نظرم سطح Gameplay بازی به Oblivion نرسید اما در مجموع Gameplay بازی بسیار زیبا و فراموش نشدنی بود ضمن اینکه گرافیک - طراحی محیطها - کلا همه چیزه بازی !!!!! در سطح بالایی قرار داشت:cheesygri

اره این بازی J اومد ما خر شدیم به این حاجی گیم سفارش کردیم و اینا هم مثل همیشه بد قولی کردن دست ما رو گذاشتن تو حنا ببینیم چی میشه به احتمال زیاد همون شنبه باید بگیرم:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or