FallOut 3 | PC

fallout3_440.jpg

بازگویی خاطرات :

در سال 2077 " سال پادشاه ما " امریکا و چین توپ خانه های هسته ای معاوضه میکنند . در نیتجه معلوم میشود , جنگ بین حق و باطل پایان جهان نیست . داستان سرایی مثل Ron Perlman در رابطه با این موضوع میگوید : " یک پیش در امد به فصل خونخوار دیگر در وجود یک مرد ... ! "

قبل از جنگ , خیلی از پناه گاه های جستجو شده در انبارهایی عظیم و در زیر زمینهایی به نام Vaults یافت شدند . زمانی که مشخص شد , Vaults به طور دائمی بسته شده است ( هیچ کس نه میتواند وارد شود و نه میتوند خارج شود ) . این دنیای تاریک Fallout است ! بازی که قرار هست در سبک Action-RPG برای سه پلتفرم PC - PS3 - XBOX 360 منتشر شود . سازنده این بازی همان سازنده ی سری بازیهای Elder Scrolls یعنی Bethesda Softworks است ....

اسمان تاریک :

وقایعی که در Fallout 3 رخ میدهد به 200 سال بعد از اینکه بمب ها افت میکنند برمیگردد . شما بازی را در Vault 101 شروع میکنید . یک مکان که سطح بمبگیری واشنگتن را تحت فشار قرار میدهد ( اتفاقی که در نسخه های قبلی Fallout روی داد )
شما به جای اینکه به عنوان یک کاراکتر استاندارد بازی را اغاز کنید Bethesda قانون بازی های Role-Playing را شکست و شما را به عنوان یک کودک نو پا در بازی قرار داد !!!

در طول این مدت , شما راه رفتن را می اموزید , با اسباب بازیها بازی میکنید و برای کلاس کاراکترتان به عنوان یک بزرگسال مقدمات کار را فراهم میکنید . این یک tutorial هست و یک پیش درامد نواورانه .

در سن 19 سالگی , شما از محدوده های Vault 101 بیرون میروید تا پدر خود را پیدا کنید . پدر شما یک دانشمند با نفوذ بود که مدت زیادی است به طرز نامعلومی ناپدید شده است ...

132908-1.jpg

سبک بازی :

به محض خارج شدن از the Vault دشمنان شما مانند مورچه های تنومند و غول پیکر با سرعت به سمت شما درحال حرکت و نزدیک شدن هستند . مانند بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion بازی Fallout 3 به صورت First-Person میباشد ( همچنین دوربین سوم شخص نیز در این بازی وجود دارد ) . با این وجود شما انواع تفنگهای دولول (shotguns ) , تفنگهای دیگر و همچنین اسلحه هایی با قابلیت لیزر را حمل میکنید . Fallout 3 دقیقا یک سبک FPS نیست ... . استراتژی ها و انتخاب های درست نقش اساسی را در موفقیت شما دارند . شما روش های زیادی برای از بین بردن دشمنان دارید . بازی Fallout 3 قبل از هر چیز یک role-playing است . با اینکه سبک اکشن نیز در این بازی وجود دارد اما این بازی هیچ ربطی به بازیهای این سبک مثل Halo ندارد .

انتظار برای انتشار :

این بازی فوق العاده به نظر میرسد و دارای جزییات بیشتر و محیط های بسیار وسیعتر نسبت به بازی Oblivion میباشد . شرکت Bethesda قول داده است که گرافیک این بازی در سه پلتفرم PC – PS3 – XBOX 360 عملا یکسان باشد .
تا پاییز 2008 مدت زیادی مانده اما ما احساس میکنیم که بازی Fallout 3 ارزش این انتظار را دارد .

132908-2.jpg

خب دوستان امیدوارم که از این پیش نمایش راضی باشید .
این اولین پیش نمایشی هست که از این بازی منتشر شده . متاسفانه همانطور که مشاهده کردید اطلاعات چندانی در این بازی در دست نیست ( البته فعلا ) . منتظر اطلاعات جدیدی در رابطه با بازی Fallout 3 باشید ...
ممنون از مهدی جان

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام :biggrin1:

بالاخره مشکل من با این بازی حل :biggrin1: رو ویستا نصب کردم و بازی کردم، دیروز تموم کردم بازیو:biggrin1:
ولی یه چند تا سوال داشتم اگه کمک کنین ممنون میشم:
1. من کلا توی ویستا،توی بازی ها یه قسمت هایی صدا ندارن! مثلا توی همین fallout اسلحه ها صدا ندارن! توی vegas 2 دیالوگ شخصیت ها نیست! تمام درایور های ویندوز هم آخرین ورژن هست،اگه میشه راهنمایی کنین من اینو چی کارش کنم؟؟؟؟ :confused:
2.لینک دانلود پچ 1.7 و کرکش رو میشه بدین؟ پچش که توی سایتش هست،ولی کرکشو پیدا نکردم.
3.این DLC ها رو از کجا دانلود کنم؟ لینک دانلود همشون + کرک رو هم اگه بدین دیگه خیلی ممنون میشم :smile::biggrin1:
1.من مشکل صدا نداشتم تا حالا تو بازی ها با ویستا !!! شما رو ویستا سرویس پک دو بریز یا کلا اپدیت کن شاید حل بشه !
2.ظاهرا کرک پچ 1.5 برای 1.7 هنوز جواب میده.
3.توی تورنت هست و تو تاپیک دانلود بازیام سرچ کنی فکر کنم همش هست.

lllidan

کاربر سایت
Jun 9, 2008
38
نام
فردان
آقا من DLC های Broken Steel Point Lookout Mothership Zeta The Pitt Operation Anchorage رو دارم پچ 1.7 رو هم ریختم(البته کرکش همون کرک اصلی بازیه که لانچرش روسیش حسابی سوتی بود!) و تو DATA FILES هم تیک هاشون رو زدم هیجکدوم اجرا نمیشه بجزBroken Steel که یه جورایی درست و حسابی اجرا نمیشه! پایان نسخه اصلی مینویسه 2 هفته بعد و رو تخت همون جور خوابیدم و با E سخت نفس میکشه دیگه هیچ کاری انجام نمیده تازه 15 دقیقه هم صبر باز خبری نشد!
لطفا یکی از دوستان منو راهنمایی کنه!

ali aghajari

کاربر سایت
Sep 3, 2008
64
سلام.واسه اجرایBrokenSteel باید چه کار کنم؟؟؟
لطفا دقیق بگید...ممنون...
منظورم نصب نیست...میخوام توی بازی بدونم چه جوری اجرا میشه؟؟؟

اصلا BrokenSteel چه جوری دنباله بازی هست؟؟؟ماموریتهای BrokenSteel با چه اسمی هستن؟؟؟اخه شنیدم اگه این رو اجرا کنیم دیگه نمیخواد دنبال اب و سالم سازی و اسنا بریم...

بعدشم بگید که این اضافات بازی هر کدوم چی هستن؟؟؟و ماموریتهاشون شامل چیه؟؟؟

راستی نمیدونم چرا وقتی تیک ANCHORAGE و THE PITT رو میزنم و اوکی میکنم خود به خود تیکش برداشته میشه؟؟؟
بعدشم بگید برای ANCHORAGE توی کدوم منطقه باید برم که ماموریتش رو بهم بده؟؟؟اخه شنیدم محیط و سرزمینش فرق داره....
دوستان خیلی سوال دارم لطفا بیاد کمک....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام.واسه اجرایBrokenSteel باید چه کار کنم؟؟؟
لطفا دقیق بگید...ممنون...
منظورم نصب نیست...میخوام توی بازی بدونم چه جوری اجرا میشه؟؟؟

اصلا BrokenSteel چه جوری دنباله بازی هست؟؟؟ماموریتهای BrokenSteel با چه اسمی هستن؟؟؟اخه شنیدم اگه این رو اجرا کنیم دیگه نمیخواد دنبال اب و سالم سازی و اسنا بریم...

بعدشم بگید که این اضافات بازی هر کدوم چی هستن؟؟؟و ماموریتهاشون شامل چیه؟؟؟

راستی نمیدونم چرا وقتی تیک ANCHORAGE و THE PITT رو میزنم و اوکی میکنم خود به خود تیکش برداشته میشه؟؟؟
بعدشم بگید برای ANCHORAGE توی کدوم منطقه باید برم که ماموریتش رو بهم بده؟؟؟اخه شنیدم محیط و سرزمینش فرق داره....
دوستان خیلی سوال دارم لطفا بیاد کمک....
برای اجرای Brooken steel باید بازی اصلی رو فکر کنم اول به پایان برسونی تا Brooken Steel به طور کل فعال شه - در غیر این صورت فقط CAP تا Level 30 ارتقا پیدا میکنه - Brooken Steel ادامه ای بر بازی اصلی هستش اسم ماموریتهاش هم تو نت سرچ کنی راحت گیر میاد و اینکه اخر بازی نمیمیری و بله ابهای Wasteland تمیز میشه . قضیه سالم سازی اب هم یه جورایی Spoiler هست بری متوجه میشه ! باید انجام شه دیگه !!!!! تا ابا تمیز بشه -
اضافات بازی شامل DLC های The Pitt - Operation Anchorage - Brooken Steel - Metrozeta ship - Point Look Out هست .
برای قضیه تیک مطمئن باش اول Patch های مربوط به هر DLC رو نصب کردی و کرک پچ ها رو هم داشته باش - ظاهرا کرک نسخه 1.5 برای Patch 7 هم جواب میده و قضیه مشکل تیک ها هم با جایگزین کرک جدید حل میشه .
هر DLC یک منظقه کاملا جدید رو به بازی وارد میکنه که وقتی DLC مربوطه فعال باشه بعد از لحظاتی به وسیله یک پیغام رادیویی مکانش هم مشخص میشه.

ali aghajari

کاربر سایت
Sep 3, 2008
64
برای اجرای Brooken steel باید بازی اصلی رو فکر کنم اول به پایان برسونی تا Brooken Steel به طور کل فعال شه - در غیر این صورت فقط CAP تا Level 30 ارتقا پیدا میکنه - Brooken Steel ادامه ای بر بازی اصلی هستش اسم ماموریتهاش هم تو نت سرچ کنی راحت گیر میاد و اینکه اخر بازی نمیمیری و بله ابهای Wasteland تمیز میشه . قضیه سالم سازی اب هم یه جورایی Spoiler هست بری متوجه میشه ! باید انجام شه دیگه !!!!! تا ابا تمیز بشه -
اضافات بازی شامل DLC های The Pitt - Operation Anchorage - Brooken Steel - Metrozeta ship - Point Look Out هست .
برای قضیه تیک مطمئن باش اول Patch های مربوط به هر DLC رو نصب کردی و کرک پچ ها رو هم داشته باش - ظاهرا کرک نسخه 1.5 برای Patch 7 هم جواب میده و قضیه مشکل تیک ها هم با جایگزین کرک جدید حل میشه .
هر DLC یک منظقه کاملا جدید رو به بازی وارد میکنه که وقتی DLC مربوطه فعال باشه بعد از لحظاتی به وسیله یک پیغام رادیویی مکانش هم مشخص میشه.
ممنون که جواب دادی...اما....
مشکل اینجاست که من قبلا وقتی تیک Brooken Steel رو میزدم مینوشت که تا 30 لوول میتونی بری اما حالا اونو نمیبده واسه همین بازی تموم میشه و ادامه پیدا نمیکنه.... من الانThe Pitt - Metrozeta - Point Look Out رو تموم کردم...اما اون پیغام Brooken Steel رو نمیده...خیلی واسم عجیبه....
از اون بدتر ابنه که اصلا واسه Operation Anchorage که من خیلی دلم میخواد بازیش کنم پیغام نمیده و نمیدونم کجا باید برم که پیغام اصلی رو بده و سیگنالش بیاد...میتونید کمک کنید؟؟؟؟

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
اقا يكي بيزحمت بياد بهم توضيح بده براي بازي كردن با Broken steel بايد چيكار كنم ؟!؟
نه لينك دانلودش رو دارم نه چيز ديگه اي.
پتچ مچ هم اگه لازم داره لينكشو بدين بيزحمت.
اشكم در اومد هرچي گشتم گير نياوردم...:((

Ultimate

کاربر سایت
Jan 18, 2011
43
سوال درمورد Point Lookout

سلام.ببخشید.می خواستم بدونم چجوری باید وارد Point lookout بشم؟یعنی از کجا باید بلیط قایقو بگیرم؟Mer30.

iceboy_love

کاربر سایت
Apr 2, 2011
39
نام
علــی
درود
این بازی رو جدیدا گرفتم و تو مراحل اولیه که وارد شهر مگاتون میشی این مورد برایم پیش اومده

Disarm megaton's atomic bomb . . . or rig it to explode
حالا جلوی بمب که میری و کلید اکتیور رو میزنی (E) میگه که شما به حد مجاز توانایی منفجر کردن نرسیدین

کلا بازی فکری به نظر میرسه ... OPS :d

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
دوستان کسی HD Texture Pack 1.00 رو نصب کرده ببینه چقدر تاثیر داره یا نه ؟

* شرمنده که تاپیک خاک خورده رو کشیدم بالا ! :d چون دارم بازیشو میرم . گفتم اگر تکستچر ها تغییر خفنی می کنند تا دان کنم

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
دوستان يه دهكده هست كه ميري توش همه باهات مهربونند:d من رفتم خونه يكيشون و شب هم خوابيدم صبح پاشدم رفتم زيرزمينشون فهميدم canibal هستن و تو زيرزمين خونشون قصاب خونه آدم دارند.>:) همه رو كشتم و وقتي از خونه رفتم بيرون همه مردم شهر افتادند دنبالم با ساطور.:d ولي بعدا هيچ وقت دوباره نتونستم اون دهكده رو پيدا كنم انگار شهر ارواح بوده:d كسي ميدونه كجا هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر