FallOut 3 | PC

fallout3_440.jpg

بازگویی خاطرات :

در سال 2077 " سال پادشاه ما " امریکا و چین توپ خانه های هسته ای معاوضه میکنند . در نیتجه معلوم میشود , جنگ بین حق و باطل پایان جهان نیست . داستان سرایی مثل Ron Perlman در رابطه با این موضوع میگوید : " یک پیش در امد به فصل خونخوار دیگر در وجود یک مرد ... ! "

قبل از جنگ , خیلی از پناه گاه های جستجو شده در انبارهایی عظیم و در زیر زمینهایی به نام Vaults یافت شدند . زمانی که مشخص شد , Vaults به طور دائمی بسته شده است ( هیچ کس نه میتواند وارد شود و نه میتوند خارج شود ) . این دنیای تاریک Fallout است ! بازی که قرار هست در سبک Action-RPG برای سه پلتفرم PC - PS3 - XBOX 360 منتشر شود . سازنده این بازی همان سازنده ی سری بازیهای Elder Scrolls یعنی Bethesda Softworks است ....

اسمان تاریک :

وقایعی که در Fallout 3 رخ میدهد به 200 سال بعد از اینکه بمب ها افت میکنند برمیگردد . شما بازی را در Vault 101 شروع میکنید . یک مکان که سطح بمبگیری واشنگتن را تحت فشار قرار میدهد ( اتفاقی که در نسخه های قبلی Fallout روی داد )
شما به جای اینکه به عنوان یک کاراکتر استاندارد بازی را اغاز کنید Bethesda قانون بازی های Role-Playing را شکست و شما را به عنوان یک کودک نو پا در بازی قرار داد !!!

در طول این مدت , شما راه رفتن را می اموزید , با اسباب بازیها بازی میکنید و برای کلاس کاراکترتان به عنوان یک بزرگسال مقدمات کار را فراهم میکنید . این یک tutorial هست و یک پیش درامد نواورانه .

در سن 19 سالگی , شما از محدوده های Vault 101 بیرون میروید تا پدر خود را پیدا کنید . پدر شما یک دانشمند با نفوذ بود که مدت زیادی است به طرز نامعلومی ناپدید شده است ...

132908-1.jpg

سبک بازی :

به محض خارج شدن از the Vault دشمنان شما مانند مورچه های تنومند و غول پیکر با سرعت به سمت شما درحال حرکت و نزدیک شدن هستند . مانند بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion بازی Fallout 3 به صورت First-Person میباشد ( همچنین دوربین سوم شخص نیز در این بازی وجود دارد ) . با این وجود شما انواع تفنگهای دولول (shotguns ) , تفنگهای دیگر و همچنین اسلحه هایی با قابلیت لیزر را حمل میکنید . Fallout 3 دقیقا یک سبک FPS نیست ... . استراتژی ها و انتخاب های درست نقش اساسی را در موفقیت شما دارند . شما روش های زیادی برای از بین بردن دشمنان دارید . بازی Fallout 3 قبل از هر چیز یک role-playing است . با اینکه سبک اکشن نیز در این بازی وجود دارد اما این بازی هیچ ربطی به بازیهای این سبک مثل Halo ندارد .

انتظار برای انتشار :

این بازی فوق العاده به نظر میرسد و دارای جزییات بیشتر و محیط های بسیار وسیعتر نسبت به بازی Oblivion میباشد . شرکت Bethesda قول داده است که گرافیک این بازی در سه پلتفرم PC – PS3 – XBOX 360 عملا یکسان باشد .
تا پاییز 2008 مدت زیادی مانده اما ما احساس میکنیم که بازی Fallout 3 ارزش این انتظار را دارد .

132908-2.jpg

خب دوستان امیدوارم که از این پیش نمایش راضی باشید .
این اولین پیش نمایشی هست که از این بازی منتشر شده . متاسفانه همانطور که مشاهده کردید اطلاعات چندانی در این بازی در دست نیست ( البته فعلا ) . منتظر اطلاعات جدیدی در رابطه با بازی Fallout 3 باشید ...
ممنون از مهدی جان

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
شما میتونی ماموریت بمب مگاتن رو انجام بدی ( یا بمب رو خنثی کنی و یا بترکونیش) بعدش یه خونه جاییزه میگیری
آخه مساله اصلی اینه که من اصلا دوست ندارم اون بمب رو منفجر کنم ، قصد دارم خنثی کنمش !!! چون که کارمای منفی میده ، من Mr Bruke همون که میگه بمب رو منفجر کن کشتم ، چون میخواست کلانتر رو بکشه !!

در مورد رفیق هم میدونم قضیه اش چیه ، فقط یه چیزی ، میشه بهشون اطمینان کرد ؟ یهو نذارن برن ؟؟؟ آخه یه سگ دارم بعضی موقع ها غیبش میزنه !! :biggrin1:

نمیشه همینجوری خونه خرید ؟؟

ممنون از لطفت ! :love:

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
دوستان کسی فروشگاه اینترنتی رو سراغ نداره که بشه تمام DLC های این بازی رو خرید.
برای PC میخوام.(فکر کنم تا حالا 5 تا dlc برای بازی اومده باشه ، از اینا چندتاش برای PC هم اومده؟؟؟؟؟؟؟)

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
آخه مساله اصلی اینه که من اصلا دوست ندارم اون بمب رو منفجر کنم ، قصد دارم خنثی کنمش !!! چون که کارمای منفی میده ، من Mr Bruke همون که میگه بمب رو منفجر کن کشتم ، چون میخواست کلانتر رو بکشه !!

در مورد رفیق هم میدونم قضیه اش چیه ، فقط یه چیزی ، میشه بهشون اطمینان کرد ؟ یهو نذارن برن ؟؟؟ آخه یه سگ دارم بعضی موقع ها غیبش میزنه !! :biggrin1:

نمیشه همینجوری خونه خرید ؟؟

ممنون از لطفت ! :love:
اگه بمب رو خنثی کنی یه خونه تو همون شهر بهت میده، اون مهارتی که میخواد فکر کنم مهندسی بود باید 25 باشه تا بتونی بمب رو خنثی کنی / میری جلو بمب و کلیک میکنی و خنثی میشه! البته تو یه شهر دیگه هم میتونی با 120سکه یه اتاق بگیری. من خیلی وقته بازی نکردم اسم مکان ها یادم رفته!

فعلا

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
بازي شما روسي نيست! شما فقط كرك روسي رو نريز بقيش حله! تنها چيزي كه شما بايد كپي كني همون لانچره!

قبل اینکه پست شما رو بخونم مشکل DLC حل شد با این حال بازم ممنون

اما یکی از دوستان میتونه Save اخر بازیشو بزاره نمیدونم چه بلایی سر Save هام اومده و الان نیست
اگه امگانش هست Save اخر بازیشو بهم بده البته خودم گشتم ولی درست حسابی نبود یا Save ای بود که DLC هاشم رفته بود یا اینکه Lvl شون خیلی پایین بود پس اگه امکانش هست Save اخرتون رو اینجا بزارید

یک مشکل دیگه ای که هست اینه که Console من باز نمیشه باید چه کار کنم ؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
یک مشکل دیگه ای که هست اینه که Console من باز نمیشه باید چه کار کنم ؟

شما توي My Documents وارد My Games شو و بعد Fallout 3 و بعد Fallout.ini رو پيدا كن. اگه با نوتپد بازش كني Ctrl + F رو بزن و بنويس bAllowconsole و وقتي پيداش كردي به اين تبديلش كن:

bAllowconsole=1

(... از اینا چندتاش برای PC هم اومده؟؟؟؟؟؟؟)

همه DLC ها براي PC هم هست!
براي اطلاعات بيشتر به اينجا برو.

1.در مورد رفیق هم میدونم قضیه اش چیه ، فقط یه چیزی ، میشه بهشون اطمینان کرد ؟ یهو نذارن برن ؟؟؟ آخه یه سگ دارم بعضی موقع ها غیبش میزنه !! :biggrin1:

2.نمیشه همینجوری خونه خرید ؟؟

1.
اينم تمام كسايي كه مي توني دور خودت جمع كني! (فقط يك نفر + يك سگ)

براي اطلاعات بيشتر روي عكس كليك كن!

2. فكر نكنم...ولي ماشاا... كلي Mod براي خريد خونه هست!! :cheesygri

آخرین ویرایش:

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
همه DLC ها براي PC هم هست!
براي اطلاعات بيشتر به اينجا برو.

یعنی تا حالا هیچ شرکت یا سایتی اینا رو برا فروش نذاشته؟؟؟؟:(
حالا ما که نمیتونیم دانلود کنیم ، چیکار کنیم؟؟؟:confused:
کسی از بچه های سایت هست که اینا همه رو داشته باشه ما ازش بخریم؟؟؟؟:praying:

moji123

کاربر سایت
Jan 15, 2007
47

اگه می خوایی بمب رو خنثی کنی نشد یه قرص هست mentis فکر کنم اسمشه اونو بخور جواب میده بعد اگه صبر میکردی کلانترو بکشه تو جیب کلانتر کلید armory بود البته تفنگاش به درد نمیخورن

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام
من dlc های Broken steel , Mothership zeta , Point lookout رو برای pc دانلود کردم.
سوالم اینه که برای اجرای بازی برای هر کدوم از dlc ها باید پچ مخصوص رو دانلود کنم یا فقط پچ 1.7 کافیه ؟:confused:
کر ک 1.7 رو از کجا می تونم پیدا کنم؟
با تشکر:cheesygri

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
من dlc های Broken steel , Mothership zeta , Point lookout رو برای pc دانلود کردم.
سوالم اینه که برای اجرای بازی برای هر کدوم از dlc ها باید پچ مخصوص رو دانلود کنم یا فقط پچ 1.7 کافیه ؟:confused:
کر ک 1.7 رو از کجا می تونم پیدا کنم؟
فکر کنم بخواد چون اون موقع که The Pitt اومده بود من پچش رو نصب نکرده بودم بازی The Pitt نمی اومد اما بعد از نصب پچ بازی اومد برای همین فکر کنم باید همه ی پچهای مربوطه رو دانلود کنی. البته من اینم میدونم که هر پچ Achivemnet مربوط به اون DLC رو هم اضافه میکنه . (البته شاید پج 1.7 شامل بقیه باشه که من نمیدونم از خود سایت Fallout 3 میتونی اطلاعات کافی بدست بیاری)
در مورد کرک همه نمیدونم چون نسخه اصل استفاده میکنم
اگه Operation Anchorage و The Pitt ور هم نداری دان کن چون ایتمهای خوبی میدن مخصوصا The Pitt البته روتد Operation Anchorage افتضاحه ولی The Pitt بهتره ! خیلی بهتر !!!!
من خودم The Pitt-Operation Anchorage-Broken Steel رو تموم کردم - از هفته پیش رفتم Point Lookout که انصافا خیلی باهاش حال میکنم.

آخرین ویرایش:

moji123

کاربر سایت
Jan 15, 2007
47
سلام
کر ک 1.7 رو از کجا می تونم پیدا کنم?
من با همون 1.7 کاره باقیشو راه انداختم برا کرک هم کرک 1.5 جواب میده

ati4870

کاربر سایت
Sep 17, 2008
28
نام
bruce
dostan mazerat mikham fingilish minevisam
man toye ghesmate dastani bazi zamani ke be doran kodaki pedareshe fekr konam miram nemidonam che jori pedaramo peyda konam va in mamoriat ham nemidonam bayad chi kar konam
arrange acreative death for mabel...

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
dostan mazerat mikham fingilish minevisam
man toye ghesmate dastani bazi zamani ke be doran kodaki pedareshe fekr konam miram nemidonam che jori pedaramo peyda konam va in mamoriat ham nemidonam bayad chi kar konam
arrange acreative death for mabel...

درود

اگه منظور شما Quest : Tranquility Lane هست از راهنمایی که در زیر اومده میتونید استفاده کنید .البته یه راه خیلی ساده تر هم داره اونم تو قسمت 1 بهش اشاره شده ولی کامل توضیح داده نشده اگه از اون راه برید این کوئست سریعتر تموم میشه

* بعد از اینکه روی اون دستگاه ها نشستید شما به یک دنیای Simulate شده میروید . شما میتوانید این Quest رو به دو صورت تموم کنید :

1. اگر میخواهید که Karma از دست ندهید شما باید به The Abandoned House بروید و اشیای زیر رو بردارید : Radio, pitcher, gnome, pitcher block, gnome, empty bottle.
2. اما محتمل ترین حالت که من فکر میکنم شما هم مثل من این راه رو انتخاب میکنید این هست که با Betty که در پارک هست صحبت کنید . او به شما ماموریت های مختلف میدهد که با انجام آنها شما Karma از دست میدهید و Quest انجام میشود .

* اولین ماموریت این هست Timmy رو به گریه بندازید . خوب راحت ترین کار این هست که به او مشت بزنید .
* ماموریت بعدی بین آقا و خانم Rockwell's رو به بزنید . به خانه Simpson بروید و لباس زیر او را از روی تختش بردارید . به خانه Rockwell برگردید و به کارگاه بروید و لباس را روی یز بگزارید و به خانم Rockwell بگویید که یک نگاهی به زیرزمین بیندازد .
* ماموریت بعدی این هست که یک مرگ تصادفی برای Mabel Henderson بسازید . خوب راحت ترینش این هست که به آشپزخانه بروید و گاز را Active کنید بعد با او صحبت کنید و به او بگویید که برای شما کیک بپزید . سپس سریع از خانه خارج شوید .
* و آخرین ماموریت این هست که تمام اهالی را بکشید . ماسک و چاقو را بردارید و همه را بکشید .
* حالا از دری که Betty برای شما باز ی کند خارج شوید و به Vault 11 برگردید و با پدرتان ملاقات کنید . این Quest هم به اتمام رسید .

توضیح برای قسمت 1 :
وقتی به The Abandoned House رفتید همون جلوی در یه سری اشاء هست که وقتی روشون بزنی یه صدای خاص میده اگه به ترتیب روی اونا کلیک کنی یه پورت باز میشه که از طریق اون یه سری سرباز چینیو وارد اون محیط میکنی که همرو میکشن و تقریبا کوئست تموم میشه

در ضمن یکی از بچه ها خودش یه راهنمای برای مراحل بازی نوشته که لینکشو برات میزارم

لینک: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19863

اینم راهنمای کامل بازی البته به زبان انگلیسی: http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_Wiki

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر