Xbox Fable

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
2025
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S

Fable

fable_logo_trailer-scaled.jpg

Developer: Playground Games

Publisher: Xbox Game Studios

Engine: Forza Tech

Platforms: Xbox Series X|S, Microsoft Windows

Genre: ARPG

Release Date: 2025

پس از کنسل شدن عنوان Fable Legends و بسته شدن استدیو لاین‌هد توسط مایکروسافت، امیدها برای تجربه عنوانی جدید از این سری درحال از بین رفتن بود که در شوکیس سال 2020 اکس باکس مشخص شد شروعی دوباره برای این فرنچایز محبوب توسط سازندگان قدر Forza Horizon در حال ساخت است.

• از افراد مطرحی که در ساخت این بازی مشارکت دارند می‌توان به Anna Megill، نویسنده سابق رمدی اشاره کرد که اکنون نقش Lead Writer را برای این عنوان ایفا می‌کند.
  • در اکتبر 2022، نویسنده ارشد Horizon Forbidden West، اندرو والش به تیم سازنده ملحق شد.
  • اولین تریلر In game این عنوان در شوکیس اکس باکس در سال 2023 منتشر شد.
  • استدیو پلی‌گراند اعلام کرده است که در تولید Fable، استدیو Edios Montreal نقش استدیو پشتیبان را ایفا خواهد کرد.
  • در شوکیس اکس باکس در سال 2024 به همراه تریلری تایید شد که این بازی بالاخره در سال 2025 منتشر خواهد شد.
  • این عنوان در روز عرضه بر روی سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.

View attachment GQM2jJZWAAAG0jn.mp4

Screenshots

20240610_005247.jpg20240610_005249.jpg

20240610_005250.jpg20240610_005251.jpg

20240610_005354.jpg20240610_005355.jpg

آخرین ویرایش:
این جونور رو بکوبی هم باز چیزی ازش درنمیاد
یه چیز عجیب الخلقه ای هست لاکردار =)) =))
ترول میکنی
حقیقتا وقتی حق انتخاب هست چرا جای این 👆🏻 این 👇🏻 رو نگذاریم؟
حالا سعی هم کردم یه عکس باشه که کاراکتر رو فاقد جذابیت های دنیوی نشون بده که انگ نخوریم!

View attachment 341280
چرا ناراحته، احتمالا شکست عشقی خورده. عزیزم، درد بلات بخوره تو سر پیتر مولینکس
_________
برگردیم به ماجرا، اینکه دماغش عملیه
ابروهاشم تتو کرده
سرخ آب سفید آبم کرده
موهاشم کراتینه کرده
ژلم تو گونه اش تزریق کرده، به نظر میاد
________
اینهمه امکانات تو اون دوران،کجا بوده. این بدرد اساسین میخوره جای خاله کاساندرا بیاد
بعد همین بالایی هم یه سر آرایشش کنیم و دماغشو عمل کنیم، اونم چیز خوبی میشه.

حالا سعی هم کردم یه عکس باشه که کاراکتر رو فاقد جذابیت های دنیوی نشون بده که انگ نخوریم!

View attachment 341280
همیشه سلیقت مورد احترام بوده :D

View attachment 341280
امین ایشون کارکتر اصلی باشه باید با یک دست بازی رو تموم کنیم :D

امین ایشون کارکتر اصلی باشه باید با یک دست بازی رو تموم کنیم :D
هنوز مهر ازادیت خشک نشده😁 نزار باز بری حبس😁
---

بدون شک کاستوم کاراکتر میزارن و محاله با همچین چهره ای بخوان بازی رو منتشر کنن.

هنوز مهر ازادیت خشک نشده😁 نزار باز بری حبس😁
---

بدون شک کاستوم کاراکتر میزارن و محاله با همچین چهره ای بخوان بازی رو منتشر کنن.
آخه، اگه custom creation داره، چرا باید میرفتن و از یه بازیگر برای این شخصیت استفاده میکردن. یکم شک دارم.
بازیگرش اینه

2024-06-15_21-37-32.jpg

چرا ناراحته، احتمالا شکست عشقی خورده. عزیزم، درد بلات بخوره تو سر پیتر مولینکس
_________
برگردیم به ماجرا، اینکه دماغش عملیه
ابروهاشم تتو کرده
سرخ آب سفید آبم کرده
موهاشم کراتینه کرده
ژلم تو گونه اش تزریق کرده، به نظر میاد
________
اینهمه امکانات تو اون دوران،کجا بوده. این بدرد اساسین میخوره جای خاله کاساندرا بیاد
بعد همین بالایی هم یه سر آرایشش کنیم و دماغشو عمل کنیم، اونم چیز خوبی میشه.
آقا داریم در مورد یه بازی تو دنیای فانتزی صحبت میکنیم نه سیمولیتور قرون وسطا که این موارد مهم باشه

مثل این هست که بگیم ترول تو دنیای واقعی که نداریم پس باید از بازی حذف بشه

همچین در مورد واقع گرایی لرد گیبن میفرمایند :
1718478344258.png
------------------------------------------------------------------------------
پ.ن : به نظرم چهرش تو تریلر دوم به مدلش خیلی نزدیکه :-?

cZnNoMa.jpegGQCoNZzXIAALhIV (2).jpgEhF14LKXkAY4PAe (2).jpg

آخرین ویرایش:
آقا داریم در مورد یه بازی تو دنیای فانتزی صحبت میکنیم نه سیمولیتور قرون وسطا که این موارد مهم باشه

مثل این هست که بگیم ترول تو دنیای واقعی که نداریم پس باید از بازی حذف بشه

همچین در مورد واقع گرایی لرد گیبن میفرمایند :
View attachment 341291
بریم دنیای فانتزی
موآنا سال 2016

2024-06-15_22-51-11.jpg

کسی بهش نمیگه، زشت یا فلان، برا قیافه کسی نمیره سراغش. اینم دنیای فانتزیه.
________
آیا قراره هر چی تو دنیای فانتزی باشه، اینجوری باشه

2024-06-15_22-55-31.jpg

_________
اونو به شوخی گفتم ولی قرار نیست همه راپونزل باشن، یه موآنا هم لازمه و باید دید برا این فیبل راپونزل بهش میاد یا موآنا.
اگه ظاهر کاراکتر به داستان نخوره، منطقیه ولی اگه رفتیم و دیدیم بهش میخورد، چی؟

زشتی مد نظر رو با درج نمره اعلام نمایید
ما بدونیم کجاشو جراحی کنیم، باب میل میشه
دماغش یکم جراحی بشه، گوشتیه مشکل حله :D

View attachment 341274
ببینید چه چیز کریه المنظریه که بهترین شاتش (همین شات) رو هم همه جا میذارن که بگن اونقدرا زشت نیست بازم افتضاحه :D اصلا همونی که قیافشو کپچر کردن یه سر و گردن از این کاراکتره بهتره، من جاش بودم شکایت میکردم ازشون اصلا.
حالا کاش بشه یه ریش سیبیلی واسش گذاشت به عنوان کاراکتر مذکر کارو ببریم جلو، شکر خدا بدنشم مثل تخته صافه آدم حس دوگانه پیدا نمیکنه.

منم فیبل رو خیلی دوست دارم، اصلا دقیقا سبک فانتزیش مو به مو چیزیه که خیلی حال میکنم و یکی از بهترین خاطرات خوشی که با 360 داشتم سر فیبل 2 بود. ولی دیگه واقعیت رو که نمیشه برعکس کرد. واقعا این مسائل ورای فن بودنه، حتی گیمر هم نباشی باید اعتراض کنی چه برسه ماها که جزو علایقمونه.

اگرم میگید جزو هیومر دنیای فیبله اوکی، ببینیم سطح شوخیا تو بازی چه طوریه واقعا همه چیزو دست انداختن یا فقط چیزایی که چپ پسند بوده :D

پ.ن: موآنا چیش زشت بود؟ :D

بریم دنیای فانتزی
موآنا سال 2016

View attachment 341296

کسی بهش نمیگه، زشت یا فلان، برا قیافه کسی نمیره سراغش. اینم دنیای فانتزیه.
________
آیا قراره هر چی تو دنیای فانتزی باشه، اینجوری باشه

View attachment 341297

_________
اونو به شوخی گفتم ولی قرار نیست همه راپونزل باشن، یه موآنا هم لازمه و باید دید برا این فیبل راپونزل بهش میاد یا موآنا.
اگه ظاهر کاراکتر به داستان نخوره، منطقیه ولی اگه رفتیم و دیدیم بهش میخورد، چی؟

اون قیافه اخه به چی قراره بخوره؟!
جان من بیخیال دیگه.
سر سوزنی این حرکت جای دفاع نداره...

یه بازی فانتزی رو چطور میشه با این کاراکتر تحمل کرد و ساعت ها باهاش وقت گذروند و ارتباط گرفت!
شما اول باید جذب یه کاراکتر بشی تا زمان و وقت بدی که خودش رو بهت بشناسونه.
من یکی که اصلا برام قابل درک نیست جایی که میشه یه کاراکتر رو زیبا بکشی ،بیای و اون قیافه زشت رو بزاری و مخاطب مجبور بشه تحملش کنه!
من که اگه اون قیافه غیر قابل تغییر نباشه محاله سمت بازی برم ولو هر چقدرم شاهکار باشه.
عین اتفاقی که سر هورایزن تجربه کردم و اصلا و ابدا نتونستم الوی رو تحمل کنم، تازه اون خیلی از این قابل تحمل تر هم بود.

قیافه کارکتر 10 برابر این جن زشت تر باشه ولی بازی خوب باشه من بازیش می کنم حرفی که نیست در این باره. بحث اینه یک سری صنعت سرگرمی غرب رو قبضه کردن و تمام آثار رو طبق سلیقه خودشون می سازن و مصرف کننده هیچ حقی نداره اظهار نظر کنه اگه هم بکنه دو سه تا از اون حرفا و ورچسب های تکراری رو می خوره.
من دیگه به شخصه به هیچ جام نیست بهم چی بگن خودمو محدود کنم و نظرمو نگن خیلی این جماعت بی جا کردن. منم هم حقی داره این بازی ها ارث پدر اینا نیستن و منم نوکر اینا نیستم که چیزی نگم. من قبلا مخالف تخریب اینا بودم اینا منظورم این بازی نیست منظورم کل محصولات سرگرمی غربیه هرچی هم گفت و گو می کنی و مراعات و صبر می کنی هیچ تغییری که نمی کنه هیچ هی بد و بد تر میشه.

اینا بمونم با این وضعیت که پیش می رن چند سال دیگه همه میگین صد رحمت به این جن.

اون قیافه اخه به چی قراره بخوره؟!
جان من بیخیال دیگه.
سر سوزنی این حرکت جای دفاع نداره...

یه بازی فانتزی رو چطور میشه با این کاراکتر تحمل کرد و ساعت ها باهاش وقت گذروند و ارتباط گرفت!
شما اول باید جذب یه کاراکتر بشی تا زمان و وقت بدی که خودش رو بهت بشناسونه.
من یکی که اصلا برام قابل درک نیست جایی که میشه یه کاراکتر رو زیبا بکشی ،بیای و اون قیافه زشت رو بزاری و مخاطب مجبور بشه تحملش کنه!
من که اگه اون قیافه غیر قابل تغییر نباشه محاله سمت بازی برم ولو هر چقدرم شاهکار باشه.
عین اتفاقی که سر هورایزن تجربه کردم و اصلا و ابدا نتونستم الوی رو تحمل کنم، تازه اون خیلی از این قابل تحمل تر هم بود.
خوابم گرفته ولی بازی ایتالیاست، یکم سردرد شدم.
_______
یه ویدیوی آموزشی

View attachment This is how New Year‘s resolutions are implemented 😜 Sniffing allowed....mp4

گگفتم چون خوابم گرفته، نمیتونم ادیت کنم. عکس دختری که گذاشتی رو فرض کن جای شکلات و اون بروکلی و سبزیجاتم جای کاراکتر فیبل.
عکس اینو ببین، اونو بازی کن :D
من بجز حرف زدن زیاد الوی و خود شخصیتش که بسیار نچسبه، با قیافش مشکلی نداشتم،چاقم نبود. شاید یکی از دلایلش، ژانرهای شبیه سازی و شهر سازی و ... هست که ظاهر خاصی کاراکترا ندارن و برام مهمه داستانه تا ظاهر و گیمپلی. یه گرافیک خوبی هم داشت که فبه المراد. تنها پیشنهادم با این شرایط ماد رو pc هست.
_________
در مورد هورایزن
هنوز ماد طراحی جدید الوی نیومده ولی میتونی سایر کاراکترا رو با الوی عوض کنی
Play as Talanah (and more)
چندین شخصیت هست که میتونی جایگزینش کنی
یه نگاهی بزن، شاید خوشت اومد و جایگزین کردی و بازی رو انجام دادی، یه ماد shut up aloy هست اونم بریز
Shut Up Aloy
با استفاده از این دو تا بتونی، بری. شیدرم بریزروش. خیلی خوب میشه.
VISUALS ENHANCED (ReShade's Pack)

2024-06-15_21-47-34.jpg2024-06-15_21-43-16.jpg

و امسال این

2024-06-15_21-43-35.jpg

به نظرم خودشون بهبود دادن و همین باعث میشه، فکر کنم طراحی شخصیت نداشته باشه، احتمال اشتباهم هست و ممکنه داشته باشه.
_______
قیافش به عنوان یه دختر روستایی، برام بامزه هست. منم خوشم اومده. کلا آبم با بقیه تو یه جوی نمیره
سر استارفیلد میگفتم چرا هزار تا سیاره، بقیه میگفتن خوبه، من میگفتم بده.
سر هلبلید با گیم پلیش مشکل داشتم ولی بقیه راضی بودن
الان من راضیم، بقیه ناراضین.
یه مشکلی این وسط هست،چی هست رو نمیدونم

آخرین ویرایش:
خوابم گرفته ولی بازی ایتالیاست، یکم سردرد شدم.
_______
یه ویدیوی آموزشی

View attachment 341298

گگفتم چون خوابم گرفته، نمیتونم ادیت کنم. عکس دختری که گذاشتی رو فرض کن جای شکلات و اون بروکلی و سبزیجاتم جای کاراکتر فیبل.
عکس اینو ببین، اونو بازی کن :D
من بجز حرف زدن زیاد الوی و خود شخصیتش که بسیار نچسبه، با قیافش مشکلی نداشتم،چاقم نبود. شاید یکی از دلایلش، ژانرهای شبیه سازی و شهر سازی و ... هست که ظاهر خاصی کاراکترا ندارن و برام مهمه داستانه تا ظاهر و گیمپلی. یه گرافیک خوبی هم داشت که فبه المراد. تنها پیشنهادم با این شرایط ماد رو pc هست.
_________
در مورد هورایزن
هنوز ماد طراحی جدید الوی نیومده ولی میتونی سایر کاراکترا رو با الوی عوض کنی
Play as Talanah (and more)
چندین شخصیت هست که میتونی جایگزینش کنی

View attachment 341299View attachment 341300

و امسال این

View attachment 341301

به نظرم خودشون بهبود دادن و همین باعث میشه، فکر کنم طراحی شخصیت نداشته باشه، احتمال اشتباهم هست و ممکنه داشته باشه.
_______
قیافش به عنوان یه دختر روستایی، برام بامزه هست. منم خوشم اومده. کلا آبم با بقیه تو یه جوی نمیره
سر استارفیلد میگفتم چرا هزار تا سیاره، بقیه میگفتن خوبه، من میگفتم بده.
سر هلبلید با گیم پلیش مشکل داشتم ولی بقیه ناراضی بودن
الان من راضیم، بقیه ناراضین.
یه مشکلی این وسط هست،چی هست رو نمیدونم
یه موردی هست و اونم اینه که داریم راجب بازی حرف میزنیم.
تو دنیای واقعی این ادم اگه از کتار من رد بشه اصلا و ابدا به خودم اجازه نمیدم راجبش نظر بدم یا قضاوتش کنم.

ولی وقتی قراره بابت سرگرمی "پول" بدم و از اون مهمتر، وقت و زمان براش بزارم همه چیز مهم میشه!
و خب سلیقه هم میاد وسط!
نمیگم همه مثل من هستن ولی هستن عده ای مثل من که اگه کاراکتر این باشه قید خرید بازی رو بزنن.
مطمئنا اگه عقلی تو سر سازنده ها باشه باید مخاطب هایی که مثل من فکر میکنن رو در نظر بگیرن.

دیگه به اندازه کافی هم تو این مورد بحث شد و نظرم رو گفتم.
در کل امیدوارم تو بازی بشه ندیدش😁

یه موردی هست و اونم اینه که داریم راجب بازی حرف میزنیم.
تو دنیای واقعی این ادم اگه از کتار من رد بشه اصلا و ابدا به خودم اجازه نمیدم راجبش نظر بدم یا قضاوتش کنم.

ولی وقتی قراره بابت سرگرمی "پول" بدم و از اون مهمتر، وقت و زمان براش بزارم همه چیز مهم میشه!
و خب سلیقه هم میاد وسط!
نمیگم همه مثل من هستن ولی هستن عده ای مثل من که اگه کاراکتر این باشه قید خرید بازی رو بزنن.
مطمئنا اگه عقلی تو سر سازنده ها باشه باید مخاطب هایی که مثل من فکر میکنن رو در نظر بگیرن.

دیگه به اندازه کافی هم تو این مورد بحث شد و نظرم رو گفتم.
در کل امیدوارم تو بازی بشه ندیدش😁
اگه pc بازی، ماد رو امتحان کن. برای هورایزن کارتو راه میندازه و میتونی بازی کنی.
تو اونکه قطععا ساخت کاراکتر نداریم ولی میشه اینجوری درستش کرد.

• Like
Reactions: fire emblem

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or