Fable III

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
اگه بازی را تمام کردید بروید به Sunset House، اونجا یک Demon Door هست که بعد از اینکه پادشاه شدید خود به خود باز میشه و داخلش 1.000.000 پول هست.
من بازیو تموم کردم ولی جائی با نام Sunset House تو بازی وجود نداره. یه راهنمائی کنید باید دقیقا کجا برم و چیکار کنم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,285
نام
نـــــــویـــــــــد
من بازیو تموم کردم ولی جائی با نام Sunset House تو بازی وجود نداره. یه راهنمائی کنید باید دقیقا کجا برم و چیکار کنم.

روی مپ بری کاملا تابلوـه اون گوشه بالا سمت چپ هستش !

برا من خاموشه باید ساید کوئستی انجام بدم تا روشن شه مثل driftwood

بــــــلی فکر کنم ! اما یادم نیست باید بری کجا و کدوم کوئست رو انجام بدی تا باز شه

آخرین ویرایش:

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
روی مپ بری کاملا تابلوـه اون گوشه بالا سمت چپ هستش
ممنون از جوابت ولی اصلا تابلو نبود. تحقیق کردم فهمیدم یه شهریه که باید خودمون آزادش کنیم. پیداش کردم. از قبرستون Mourning Wood بهش راه داشت. جاش هم بالای نقشه سمت راسته.
الان یه مشکل دارم فقط! موقعی که پادشاه شدم و تو اون مدت 365 روز مجبور شدم یه سری تصمیمات بد بگیرم. مثلا اون قضیه Aurora(با این حال آخرش اون فرشته هه شدم:d). میخواستم بپرسم الان که بازی تموم شده و وضعم توپه میتونم به قولام عمل کنم و کارشونو راه بندازم؟ اگه آره چیجوری؟

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,285
نام
نـــــــویـــــــــد
میخواستم بپرسم الان که بازی تموم شده و وضعم توپه میتونم به قولام عمل کنم و کارشونو راه بندازم؟ اگه آره چیجوری؟

اگه اینجوری بود که عالی میشد اما فکر نمیکنم اینجوری باشه
الان که وضعت توپه پس یعنی زدی زیر همه چی دیگه آره ؟ :d

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
اگه اینجوری بود که عالی میشد اما فکر نمیکنم اینجوری باشه
الان که وضعت توپه پس یعنی زدی زیر همه چی دیگه آره ؟ :d
همه چی که نه...بعد از اتمام بازی با اون پول Sunset House چندتا خونه و مغازه خریدم اجاره دادم...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,285
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام
بخواهیم زن بگیریم باید خونه داشته باشیم درسته؟و چطور 1 طوله پس بندازیم؟

در مورد سوال اول بــــلی
در مورد سوال دوم یعنی شما اینو نمیدونی ؟ :d دستشو میگیری میبریش کنار تخت Sleep میزنی !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که به همه قول هام عمل کردم بجزء یکیشون و 1.7 میلیون طلا آخر سر داشتم! من فکر میکردم باید طلاها رو زیاد کرد تا یه حمله اساسی داشته باشیم ولی انگار پول زیاد مهم نبود!!!

کلا بازی بی نظیری بود فکر میکنم بیشتر اینکه نمره پایین بهش داده شد تغییر کم توی روند گیم پلی و گرافیک بازی بود. پیش رفت زیادی نسبت به Fable 2 نداشت. البته بخش پادشاهیش خیلی بی نظیر بود ها ولی باز هم میشه گفت با همون مکانیزم قدیمی بود. در هر حال که بعد از Halo Reach به نظرم اولین بازی ای بود که ارزش وقت گذاشتن رو داشت.
آهان فقط یک کم باگ هاش به نظرم بیشتر شده به خصوص این سگه که توی نسخه دو خیلی خوب کار شده بود ولی تو این نسخه خیلی خوشحال میزد.
یه نکته مثبت هم اینکه بلاخره شخصیت اول بازی شروع به حرف زدن کرد توی Fable 2 حس میکردم دارم با عروسک بازی میکنم مخصوصا وقتی طرف مقابل با لحن هیجانی و ترس داشت حرف میزد و کرکتر لبخند میزد و هیچی نمیگفت ولی تو این نسخه این مسئله حل شده.

آخرین ویرایش:

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
کمککککککککک

کمممممممممممممممممک!!!
بچه ها من داشبوردم و آپدیت کردم... از اون موقع فیبل دیگه اجرا نمیشه!!؟؟ چیکارش کنم؟؟؟ یه نفر کمکم کنه که بدجوری حالم گرفتست...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,285
نام
نـــــــویـــــــــد
کمممممممممممممممممک!!!
بچه ها من داشبوردم و آپدیت کردم... از اون موقع فیبل دیگه اجرا نمیشه!!؟؟ چیکارش کنم؟؟؟ یه نفر کمکم کنه که بدجوری حالم گرفتست...

تبریک میگم شما Flag شدی و بن خواهی شد :d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
کمممممممممممممممممک!!!
هیچکاری نمیشه کرد!

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
HEEEEEEEEEEEEELP PLZ!!

هیچکاری نمیشه کرد!

خوب بچه ها چرا فقط این بازی اینطوری شده مثلا fallout black ops وبقیه میان همشون.... یعنی هیچ کاری نمیشه کرد!!؟ مگه میشه؟؟ ... یعنی من بخوام دوباره فیبل بازی کنم باید یه ایکس باکس دیگه بخرم!!!!

یکی کمکم کنه بچه هااااااااااااااا....!!:-/:(:((

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,285
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام دوستان.Fable III قشنگه؟ ارزش بازی کردن داره؟ خیلیا ازش ایراد گرفتن...

حتما ارزش داره . بعدش شما بگو کی از کجای بازی ایراد گرفته چون به نظر خود من بازی غیر از گرافیکش اونم از نظر فنی مشکل دیگه ای نداشت !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر