شایعه Fable 3 for PC ???

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782

مایکروسافت از سال 2007 تا کنون برای PC بازی منتشر نکرده. قضیه از اینجا شروع شد که در سایت Kodugamer.com به مدتی کوتاه یک آگهی برای استخدام فردی متخصص برنامه نویسی شبکه , برای انتقال کدهای بازی Fable 3 برای هر دو پلتفرم X360 و PC (طوری که این پورتها با یکدیگر نیز کار کنند) , داده شد ولی به سرعت این آگهی بر داشته شد.

در ادامه و در کنفرانس GDC 2010 که در حال برگزاریست , Peter Molyneux طی یک مصاحبه در مورد بازی Fable 3 , به این شایعه قوت بیشتری داد.

در این مصاحبه در مورد این آگهی و شایعات پیرامون, از ایشون سوال پرسیده شد که در جواب اینطور شنیدیم :
"من عاشق اتفاقاتی هستم که در حال حاضر برای پلتفرم PC در حال وقوع هست !!! و همینطور عاشق این هستم که سری Fable 3 رو روی پلتفرم PC ببینم." او همچنین می ترسید ! که اطلاعات بیشتری در این مورد بدهد و اضافه کرد : "شرکت ناشر یعنی مایکروسافت , پلیسهای PR (پلیسهای پورتو ریکو) رو در اختیار داره که اونها مجهز به تفنگهای دوربین دار هستند !!!"

منابع :
http://news.bigdownload.com/2010/03/05/rumor-fable-3-coming-to-the-pc/
http://news.bigdownload.com/2010/03/12/gdc-2010-more-hints-of-fable-3-coming-to-pc/

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
اومدیم و به احتمال ناچیزی این شماره واسه PC اومد.اونوقت تکلیف شماره دومش چی میشه؟پی سی گیمرها از شماره اول فرتی بپرن شماره سومش؟
ولی حرف های پیتر هم بو میده.فکر کنم خودش میخواد بیاد رو PC ولی مایکرو اجازه نمیده

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
ابلهانه ترین کار ممکنه اگه بخوان بعد از گذشت دو نسخه نسخه سوم رو روی PC عرضه کنن !
شماره ی اولش رو PC و حتی Mac اومده بود! فقط این وسط شماره ی 2ش برا PC نیومد که اگه بخوان 3ش رو برای PC بدن، باید یه جوری 2ش رو هم بدن! حالا چجوری؟! پیتر مولینیو میدونه! :D

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
خو کاری نداره اول شماره 2 رو رو pc میده بعدشم شماره 3 رو.چرا همه چیرو سخت میگیرین.
ماکروسافت = پول+یکمم هارتو پورت

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
دیوونگی محضه برای میکرو ! چون الان که رقابت خیلی سخت شده بین 2 کنسول میکرو باید بازی های انحصاری کنسولش رو بیشتر کنه نه اینکه بیاد برای pc هم بده !

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,263
نام
امیرحسین
ابلهانه ترین کار ممکنه اگه بخوان بعد از گذشت دو نسخه نسخه سوم رو روی PC عرضه کنن !
قبول دارم ولی دوستان یادشونه که برای اومدن ME2روی PS3 از این احمقانه تر هم نظر میدادن....

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اون دوستان شیرین بیان و شیرین .... که حسابشون جداست!

FABLE III هم خودتون میدونید که تکمیل شده نسخه x360! الان مولینو حتما یا داره Fable II رو پورت میکنه!
یا 3 رو یا هیچ کدوم رو:D

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
من نمیدونم کجای این قضیه عجیبه؟خوب سازنده نخواسته fable 2 را روی pc بده حالا میخواد نسخه سوم را بده مگه همه چیز باید سری باشه؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,167
نام
نـــــــویـــــــــد
من نمیدونم کجای این قضیه عجیبه؟خوب سازنده نخواسته fable 2 را روی pc بده حالا میخواد نسخه سوم را بده مگه همه چیز باید سری باشه؟

پس بيان ME3 رو هم براي ps3 بدن تا لذتشو ببرن :biggrin1:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
پس بيان ME3 رو هم براي ps3 بدن تا لذتشو ببرن :biggrin1:
اره اتفاقا احتمالش هست چیز عجیبی نیست..همه چیز که نباید سری باشه پس اگه یه سازنده ای یه زمانی نخواست بازیش روی یه پلتفرم بیاد و با گذشت زمان نظرش عوض شد باید تا اخر عمر تاوان کارش را پس بده.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
قبول دارم ولی دوستان یادشونه که برای اومدن ME2روی PS3 از این احمقانه تر هم نظر میدادن....
اون دوستان شیرین بیان و شیرین .... که حسابشون جداست!
واااااااااااااااااااااااااااااااااااای! شایعه روی شما اینقدر فشار وارد میکنه، وای به روزی که زبونم لال این بازی برای PS3 بیاد! (خدا اون روز رو نیاره! ;)) اون موقع اگه خبر انفجار انسان از تهران بیاد، قطعا باور کردنی خواهد بود! :)
اره اتفاقا احتمالش هست چیز عجیبی نیست..همه چیز که نباید سری باشه پس اگه یه سازنده ای یه زمانی نخواست بازیش روی یه پلتفرم بیاد و با گذشت زمان نظرش عوض شد باید تا اخر عمر تاوان کارش را پس بده.
موافقم! درسته که لذت بازی کمتر میشه، (چون داستان رو درست نمی دونه گیمر) ولی بازم بهتر از هیچیه! :D
اگه اینطوری که این دوستان خوشحال و مفشر (به معنی: فشار وارد شده)، میگن باشه، Capcom بلانسبت گاو تشریف داشت که اومد Resident Evil 5 رو بعد از 4 شماره روی XBOX 360 آورد! :lol:
دوستان دانشمند لطفا بحث نسل رو وسط نکشین خواهشا! تو اینجور موارد داستان مهمه نه نسل و این چیزا!
شایعه روی ما فشار نمیاره!
صرف خاطرت بگم PC هم به نوعی زیر نظر MS هست!پس برای من خوب هست!نه بد!منم از این قضیه استقبال مکینم!ولی شما زور نزن-ممکنه حوادث شیمیایی و فیزیکی درون خودت و.... رخ بده!
هر وقت HALO اومد -این هم میاد رو PS -شما غصه نخور!
ای بابا تو دیگه چقدر خنگی! :D من الان منظورم در مورد ME بود که روی PS3 بیاد یا نیاد! Fable که بازی 1st Party هست و هیچ وقت روی پلتفورمی به جز PC و XBOX نمیاد! تو خودت نوبی، همه رو عین خودت می دونی؟! :D

آخرین ویرایش:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
نمیدونم اگه برای PC بیاد یا نه ولی با عقل جور در نمیاد چون اگه قرار به عرضه ی بازی برای PC میبود خب Alan Wake که گزینه ی بهتری بود،اونو رو PC بدن به نظرم سود بیشتری براشون داشته باشه...
یه مدت پیش Aaron Greenberg تو مصاحبه در مورد کنسل شدن AW برا PC گفته نسبت درآمد از هزینه صرف شده برای پورت PC کمتره و سوددهیه لازمو نداره و هزاران ایراد و استدلاله دیگه حالا یهو تمام دلایل از بین رفت؟!
شاید DRMـی Ubisoft ساخته مورد توجه Microsoft قرار گرفته...هرچند که سرورهای DRM در اولین Weekend ترکید!!
در مورد داستان Fable و اینکه قسمت دوم برا PC پورت نشد یهو قسمت 3 بیاد به نظر من مشکلی نیست چون داستان Fable در سه قسمت تقریباً یکیه،Fable که از نوزادی شروع میشد و تا 13 هزار سالگیه شخصیت بازی ادامه پیدا میکرد Fable 2 هم دقیقاً همین روندو طی کرد و کسایی که قسمت اولو بازی نکرده بودن چیزه زیادی رو از دست ندادن و داستانو کامل متوجه شدن...
به هر حال اگه خبری باشه تو دو/سه ماه آینده(قبل از E3،چون E3 برای Microsoft کاملاً تحت شعاع Natal و Reach و قسمت جدید احتمالیه Gears Of War خواهد بود)مشخص میشه...

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
نمیدونم اگه برای PC بیاد یا نه ولی با عقل جور در نمیاد چون اگه قرار به عرضه ی بازی برای PC میبود خب Alan Wake که گزینه ی بهتری بود،اونو رو PC بدن به نظرم سود بیشتری براشون داشته باشه...
یه مدت پیش Aaron Greenberg تو مصاحبه در مورد کنسل شدن AW برا PC گفته نسبت درآمد از هزینه صرف شده برای پورت PC کمتره و سوددهیه لازمو نداره و هزاران ایراد و استدلاله دیگه حالا یهو تمام دلایل از بین رفت؟!
شاید DRMـی Ubisoft ساخته مورد توجه Microsoft قرار گرفته...هرچند که سرورهای DRM در اولین Weekend ترکید!!
در مورد داستان Fable و اینکه قسمت دوم برا PC پورت نشد یهو قسمت 3 بیاد به نظر من مشکلی نیست چون داستان Fable در سه قسمت تقریباً یکیه،Fable که از نوزادی شروع میشد و تا 13 هزار سالگیه شخصیت بازی ادامه پیدا میکرد Fable 2 هم دقیقاً همین روندو طی کرد و کسایی که قسمت اولو بازی نکرده بودن چیزه زیادی رو از دست ندادن و داستانو کامل متوجه شدن...
به هر حال اگه خبری باشه تو دو/سه ماه آینده(قبل از E3،چون E3 برای Microsoft کاملاً تحت شعاع Natal و Reach و قسمت جدید احتمالیه Gears Of War خواهد بود)مشخص میشه...
قضیه alan wake با این فرق داره مایکروسافت و Greenberg بهونه میارند چون میخواند این بازی را انحصار 360 نگهدارند و halo 3 را هم که نسخه پی سی در دست ساخت بود کنسلش کردند در صورتی فروش halo همیشه روی پی سی بیشتر 360 بوده و میتونست باشه.و بعدشم مایکروسافت از 2007 به بعد برای پی سی بازی نداده پس فروش کم بهونه هست.
دلیل این که fable III را هم مایکروسافت گذاشته روی پی سی بیاد فقط به خاطر حالت جدیدیه که گیمرها میتونند بین pc و xbox 360 و windows mobile باهم بازی کنند و گرنه مایکروسافت دلش برای ما نسوخته.(این حالت جدید هم بدونید برنامه ریزی شده برای جذب گیمر به 360)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر