Fable 2

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
بجه ها حالا که این تاپیکو کشیدن بالا من یکشو بازی نکردم داستانای 1 و2 به هم ربطی داره ؟

نه ربطی ندارن! اما به نظر من خیلی شبیه به هم دیگه هستن.

من یک سوال فنی دارم:

گاهی تو قسمتی که خبرهای خانوادت رو می نویسه در مورد زنت می نویسه که س.ک.س می خواد!! باید چیکار کنی؟؟ اصلا مگه تو این بازی همچین کاریم میشه کرد؟؟

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
اقا من این بازی رو تازه گرفتم بعد از یک مرحله که میری به یه جایی سیاه سفید که قیافت دلقک شده حالا که مرحله تمومش کردم رو چگونه از اون قیافه دلقک بیام بیرون

قاعدتا باید بری به قسمت Clothing و لباست رو عوض کنی!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
گاهی تو قسمتی که خبرهای خانوادت رو می نویسه در مورد زنت می نویسه که س.ک.س می خواد!! باید چیکار کنی؟؟ اصلا مگه تو این بازی همچین کاریم میشه کرد؟؟

تو خونه ای که زنت هست میری می خوابی و دیگه وظیفه ات ادا می کنی!:d البته چیزی نشون نمیده!

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
ولی عجب بازی ای هست این Fable 2 ! شماره 3 که فکر کنم طوفان به پا کنه !

گرچه به نسبت شماره 1 این نسخه خیلی راحت تر شده . شماره 1 واسه من خیلی سخت بود !

راستی دوستان 1 سوال !؟

من با این دختره لوسیا فکر کنم ، ازدواج کردم ! همین که مدل مو و ریش میذاره ! حالا جای دیگه هم کسی هست که مدل مو بزنه !؟
اگه نیست ، اگه ازش جدا بشم دوباره میتونه مدل مو بزنه !؟

s-nima

کاربر سایت
Sep 8, 2009
124
نام
نیما
آقا من تو بازی وقتی برای اولین بار رفتم تو oakfield دختره theresa بهم میگه برو با اون پیرمرده صحبت کن ولی دری که باید ازش رد بشم بسته و با نور صورتی رنگی میدرخشه و بازی میگه باید دختر پیرمرده یعنی hannah رو تا اون در اسکورت کنی اما دختره رو نمیتونم پیدا کنم کمکم کنید.:d:x:-?

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
آقا من تو بازی وقتی برای اولین بار رفتم تو oakfield دختره theresa بهم میگه برو با اون پیرمرده صحبت کن ولی دری که باید ازش رد بشم بسته و با نور صورتی رنگی میدرخشه و بازی میگه باید دختر پیرمرده یعنی hannah رو تا اون در اسکورت کنی اما دختره رو نمیتونم پیدا کنم کمکم کنید.:d:x:-?

باید بری و مشهور بشی و در واقع Reknown جمع کنی! با انجام ماموریت های مختلف و خودنمایی جلوی مردم! برای خودنمایی جلوی مردم از اون منویی که لیست حرکت هات هست برو به دنبال چیزی بگرد به اسم Trophy! با این حرکت Reknown میره بالا.

وقتی از منوی ماموریت ها بری رویماموریت اصلیت (اسکورت کردن هانا) می نویسه که چندتا دیگه ReKnown لازم داری!

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
من بازی نکردم این بازی رو . پیشنهاد میشه؟ سبک بازی rpgه. نه؟
یه چی دیگه این که سبک مبارزاتش مثل FF ه؟ یعنی کنترل ضربه ها دست پلیره؟

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
سلام
من بازی نکردم این بازی رو . پیشنهاد میشه؟ سبک بازی rpgه. نه؟
یه چی دیگه این که سبک مبارزاتش مثل FF ه؟ یعنی کنترل ضربه ها دست پلیره؟

واقعا دیگه در مورد Fable نپرس ارزش داره یا نه! :d

واقعا بازیش جذابه! من نسخه ی یک رو کامپیوتر بازی کردم و نسخه ی دوم رو تازه یک هفته نمیشه گرفتم که به نظرم واقعا عالیه برای طرفداران سبک!

کنترل ضربه ها و مجیک ها دسته خودته. یه جورای خیلی شبیه به Elders Scrool: Oblivion هستش! البته شوم شخص یا همون RPG!

به نظرم بذار به زمانی بگیر که بازی خیلی کم باشه چون مثلا وقتی مافیا اینا بیاد دیگه میری تو جو اینو بازی نمی کنی بعد از دستت میره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر