F1 Race Stars | PC

F1-Race-All-Stars-300x250.jpg

Codemasters بازی خانوادگی F1 Race Stars را معرفی کرد. این بازی یک عنوان رانندگی Arcade خواهد بود که خانواده ها را هدف قرار داد.

در F1 Race Stars می توانید از وسایل مختلفی استفاده کنید که در طول مسیر بازی آن ها را بدست آورده اید. آیتم هایی که می توانند از سلاح های مختلف و سایر موارد تشکیل شده باشند. مسیرهایی که در آن ها مسابقه می دهید نیز بسیار جالب از کار درآمده اند. در ابتدا، مسیرها بسیار عادی به نظر می رسند، اما کمی بعد از شروع مسابقه مشاهده می کنید که شکل های مختلفی به خود می گیرند و همه چیز متفاوت می شود. حلقه های بزرگی که باید از روی آن ها عبور کنید، پرش های بلند، انتخاب راه های درست، جلوگیری از برخورد به موانع مختلف و سایر موارد باعث شده که مسیرها هیجان انگیز و گیم پلی بازی چالش برانگیز باشد.
F1-Race-Stars_Driver-lineup_s.png

یکی از مسیرهای جالب بازی، ابو ظبی نام دارد که حالتی پارک مانند دارد، اما زمانی که در آن مسابقه می دهید، همه چیز متفاوت می شود و پس از عبور از چند پیچ و مانع مختلف، کم کم می توانید هیجان این بازی را احساس کنید. انتظار می رود که در این بازی بین 8 تا 10 مسیر مختلف وجود داشته باشند. البته باید به این موضوع نیز اشاره کرد که جاده های بازی همگی از روی مسیرهای واقعی مسابقات F1 طراحی شده اند و با تغییراتی که در آن ها صورت گرفته، به حالتی فانتزی درآمده اند. تا کنون وجود مسیرهای موناکو، تگزاس و سیلور استون در بازی تأیید شده اند. Codemasters قصد دارد قسمت Career بازی را با مدهای مختلف بزرگتر کند که و مسابقات بیشتری را به بازی اضافه کند تا روند بازی تکراری نشود و تا مدت زمان زیادی بازیکنان را به سمت خودش جلب کند.

F1_Race_Stars_Square.jpg

ههمچنین رانندگان معروفی هم با شکل و شمایل فانتزی در این بازی حضور دارند. بازی در حال حاضر نسخه ی FLT با حجم 3 گیگ منتشر شده.

تصاویر»
F1_Race_Stars_20-09-2012_Action_006_Monaco.jpg

F1_Race_Stars_20-09-2012_Action_015_Italy.jpg

F1_Race_Stars_20-09-2012_Action_025_USA.jpg

F1_Race_Stars_20-09-2012_Action_047_Monaco.jpg

F1_Race_Stars_20-09-2012_Action_051_USA.jpg

F1_Race_Stars_20-09-2012_Action_055_Germany.jpg

تریلر»

29439113894842717721.jpg

HD--SD

08925735629613437265.jpg

HD--SD

همچنین بازی در حالت آفلاین تا 4 نفر قابل بازی خواهد بود.

نمرات»»»

آخرین ویرایش:

lycan222

کاربر سایت
Jul 20, 2010
234
نام
مسعود
حالا که چک کردم دیدم نسخه ی کم حجمترشم اومده با حجم 782 مگ و با نام F1.Race.Stars-KaOs

چی میگی باو :d حتما بلد نبودی :d من همیشه سعی میکنم نسخه های فشرده و کم حجم بازیهارو پیدا کنم و توی 99 درصد مواقع این نسخه ها هیچ مشکلی نداشتن. بدون شک بلد نبودی =))
داش من بازی رو از این لینکه دانلود کردم
پسوردش چیه؟

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
حیف حجمی که برای دانلود این بازی مصرف کردم. بازی واقعا بیخودی هستش. کنترل خشک و سخت. نبود قابلیت تغییر دکمه ها برای گیم پد, گرافیک کاملا معمولی بدون وجود هیچ گونه تنظیم برای تغییرات گرافیکی. خلاصه اینکه یک بازی کاملا کنسولی و بی ارزش. تازه من نسخه ی کم حجم 1.5 گیگیشو گرفتم و گرنه که 3 گیگیشو که میگرفتم باید خودکشی میکردم :d

مسئله ای که هست چند نفره بازی کردن اینهاست. درواقع سازندگان بازی تنظیمات بازی رو طوری قرار میدن تا رقابت بین دوستان یا "نقس گیر" بشه یا "هیجان انگیز". این بازی جزو اونهاییه که تنظیمات رو برای نفسگیر کردن بازی تنظیم کردن. اگه شما با کامپیوتر بازی کنید حرستون میگیره اما در برابر دوستاتون... . قضیه از این قراره که در اینجور بازی ها المانهای تاثیر گذار در بازی کم میشه و تنها چیزی که میمونه اینه که شما باید زمین ها رو حفظ کنید تا در موقع پیچ درست فرمون بگیرید تا عقب نیافتید. خشک بودن کنترل ها جزوی از خصوصیات این دسته از بازی هاست.
در یک مسابقه ی واقعی ماشین سواری فرمول یک هم همینطوره. شاید از اول شروع مسابقه جایگاه افراد مشخص بشه و تا آخر هم هیشکی نتونه از بقیه جلو بزنه. ولی در یک لحظه یکی جلو میزنه و حال دیگران رو میگیره و قهقه ی مستانه میزنه (البته تو دل خودش) و دل طرفداران خودش رو خوشحال می کنه.
یعنی وقتی شما با دوستاتون بازی میکنید (در حالت split screen مخصوصا) تو فکر این نیستید که تنه بزنید یا با موشک کسی رو نابود کنید (اون سبک بازی ها جایگاه خودشون رو دارند) تنها فکر شما نگاه کردن به جایگاه خودتونه که الآن چندم هستید.
یه بازی بود sonic riders که f1 race stars هرچی باشه از اون بهتره... تو اون بازی کلا کسی که به بازی شما نگاه میکرد چیزی متوجه نمیشد از بس تصویر تار یا بلور میشد و از بس زمین هاش عجیب غریب بود و کنترلش هم که افتضاح بود. اما من داشتم با پسرخالم بازی می کردم و تمام توجهم این بود که هر طور شده ببرمش تا کلش رو بخوابونم. ولی نامرد قبل از من کلی تمرین کرده بود و حالا وسط بازی به من نیشخند میزد که چرا اینقد بد بازی می کنی و همش آخر میشی. منم حرسم میگرفت!
در هر حال کسی میبره که زمین رو بهتر بلد باشه. "مهارت در دیدن" چیزی نیست که خیلی مطرح باشه. و معمولا افراد میرن تو لاک خودشون. چون اینجور بازی ها بیشتر استراتژی هستند تا اکشن. و بیشتر نفرت ایجاد میکنند تا دوستی (اگه مواظب نباشی!) چون یکی میبینه که همش داره میبازه، میگه قضیه چیه؟ بعد معلوم میشه دوستت کلی این زمین رو بازی کرده و میدونه کجا از قدرت هاش استفاه کنه و کجا چه دکمه ای بزنه و ... . ولی اگه همه با این سبک آشنا باشند میتونه برای همه ی اونهایی که دارن با هم بازی میکنند باحال باشه. چون دیگه کسی دیگری رو مسخره نمی کنه.

حرف من این نیست که بازی خوبی هستش، اما این توضیحات حداقل میتونه یکم از افتضاح بودن بازی در ذهن شما کم کنه. بدی این جور بازی ها اینه که کسی نمی تونه کسی رو کمک کنه. مثلا تو کراش، شما میتونستید جلو یکی رو بگیرید تا دوستتون ازش جلو بزنه اما تو اینجور بازی ها هرکسی باید راه خودش رو بکشه و بره.

از codemaster خوشم میاد که به بازی های چند نفره اهمیت میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر