F1 2018

طبق رسم هرساله کدمسترز امسال هم شاید عرضه نسخه جدید سری بازی‌های formula 1 خواهیم بود!

tfjh_facebook_keyart_tag.jpg

9dng_51d8hzcuaal._sy300_ql70_.jpg

Initial release date: August 24, 2018
Developer: Codemasters
Engine: EGO
Publisher: Codemasters
Genre: Racing video game
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
  • F1 2018 شامل tire model, suspension, physics پیشرفته‌تری نسبت به نسخه قبل خواهد بود
  • طبق تقویم رسمی فرمول 1 پیست sepang از مسابقات/بازی حذف شده و جای آن را paul ricard فرانسه میگیرد!
  • ماشین‌های کلاسیک Brawn BGP-001 و Williams FW25 به عنوان محتوای pre order در نظر گرفته شدند.
  • یکی از ابهامات بزرگ طرفداران برای این نسخه سری Halo روی ماشین‌ها بوده که کدمسترز اعلام کرده پلیرها میتوانند Halo ماشین‌ها رو بردارند!
ودیوهای منتشر شده از بازی:

اسکرین‌شات‌های بازی:

آخرین ویرایش:

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
یک نظرسنجی گذاشتم پیش بینی قهرمان این فصل F1.
این نظرسنجی رو گذاشتم تا دوست داران فرمول1 علاوه‌بر خود بازی درمورد موضوعات دیگه فرمول1 هم بحث کنن و تاپیک رو به صورت هیجان انگیز جلو ببریم :D
پ‌ن: شاید بعدا نظرسنجی رو عوض کنم و موضوعات دیگه‌ای هم بذارم مثلا پیش بینی متای بازی یا برنده گرندپری فلان کشور. فعلا توی این 2-3هفته بین 2نیم فصل دستی به نظرسنجی نمیزنم تا برسیم نزدیکای ریلیز ببینم اوضاع چطور میشه:-"

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
Impression از sim racing paddock

@m.d.makan
میگه input lag رو برطرف کردن :D
طرف بیلد E3 رو بازی کرده. ببینید چه تعریف‌هایی از پیشرفت فیزیک، تایرمدل، گرافیک و صداگذاری میکنه. البته تو هرکدوم اینا ایراداتشون رو هم میگه.
یک ایرادی که گرفته دمیج بازیه. مثلا میگه که تصادف اگه از روبه‌رو باشه ماشین کلا به فنا میره و از مسابقه میرین بیرون ولی اگه از کنار ماشین برخوردی صورت بگیره بدون دریافت دمیج مکانیکی به مسابقه ادامه میدین.
بازی روی xbox one x و PS4 Pro با کیفیت 4K و 60FPS اجرا میشه. هونطور هم که این آقای ویلیام مارس گفت با رزولوشن 4K فریم‌ریت ثابته. (به لطف انجین قوی و بهینه‌ و 100 البته زحمات کدمسترز :-bd)
اما اینکه خروجی روی PS4 Pro و Xbox One x نیتیو یا آپ‌اسکیل هستش (یا حتی اینکه روی PS4 Standard از HDR ساپورت میکنه) معلوم نیست فقط معلومه روی PS4 Pro و Xbox One X به صورت enhanced visuals and screen resolution اجرا میشه.

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
احیانا کسی وبسایت یا کانالی رو میشناسه که نسخه ۲۰۱۹ بازی رو به صورت شیرینگ بفروشه؟

گشتم نبود نگرد نیست:D

سیمولیتور تو ایران طرفدار نداره فروشنده ها هم وقت نمیذارن بره دانلود آدم به فرندای تولیستش میگه بیاید بخریم میگه حوصله داری ها ریسینگ فقط نید فور اسپید:D من حتی دیسک 19 ش هم پیدا نمیکنم

نور پردازی تو 19 یه چیز هیولایی شده

آخرین ویرایش:

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
گشتم نبود نگرد نیست:D

سیمولیتور تو ایران طرفدار نداره فروشنده ها هم وقت نمیذارن بره دانلود آدم به فرندای تولیستش میگه بیاید بخریم میگه حوصله داری ها ریسینگ فقط نید فور اسپید:D من حتی دیسک 19 ش هم پیدا نمیکنم

نور پردازی تو 19 یه چیز هیولایی شده
دقیقا همینطوره. حالا شاید یه سری نپسندن فرمول یک و این سبک بازی رو اما این عنوان واقعا حیفه. بازی واقعا عالیه و به نظر من از لحاظ پیشرفت و حتی محتوا یکی از بهترین بازی‌های ورزشی و ریسینگ محسوب میشه.
شما هم قصد خرید دارید؟

• Like
Reactions: B-King

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
دقیقا همینطوره. حالا شاید یه سری نپسندن فرمول یک و این سبک بازی رو اما این عنوان واقعا حیفه. بازی واقعا عالیه و به نظر من از لحاظ پیشرفت و حتی محتوا یکی از بهترین بازی‌های ورزشی و ریسینگ محسوب میشه.
شما هم قصد خرید دارید؟
کلا ورزش های موتوری اینجا داغونه :D

من قصد خرید اف ۱۹ motogp 19 + Ride 3رو دارم ولی باید ببینم پارتنری پیدا میشه یا نه اگه نشد ک صبر میکنم آف بخورن

تو این دوسال اخیر ک دارم با جی تی اسپرت سر میکنم هنوزم جای لذت بردن داره

• Like
Reactions: pedram13

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,336
نام
مــاکــان
تاپیک دیگه ای پیدا نکردم.
نسخه 2021 حدود 3 روز دیگه منتشر میشه و تا حالا متاش 85 هست.
اما نکته مهم بخش داستانی بازی هست که مثل اینکه فوق العاده کار کردن.

F1 2021 Braking Point

امسال علاوه بر بخش های دیگه این بخش داستانی هم اضافه کردن و خیلی هم روش کار شده.
همینطوری بخش کمپین غنی داشت، با اضافه شدن این بخش داستانی جدید واقعا ارزشش خیلی بالاتر رفته.
من آخرین باری که خریدم 2018 بود ولی این نسخه یک چیز دیگست.

• Like
Reactions: Eazy-E

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
تاپیک دیگه ای پیدا نکردم.
نسخه 2021 حدود 3 روز دیگه منتشر میشه و تا حالا متاش 85 هست.
اما نکته مهم بخش داستانی بازی هست که مثل اینکه فوق العاده کار کردن.

F1 2021 Braking Point

امسال علاوه بر بخش های دیگه این بخش داستانی هم اضافه کردن و خیلی هم روش کار شده.
همینطوری بخش کمپین غنی داشت، با اضافه شدن این بخش داستانی جدید واقعا ارزشش خیلی بالاتر رفته.
من آخرین باری که خریدم 2018 بود ولی این نسخه یک چیز دیگست.
میخوام باس آخر مازپین باشه :-" :D

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: m.d.makan

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
تا اونجایی که دیدم 2تا جوونیم که با هم رقابت داریم.
بیشتر داستان حول کل کل ها و رقابت این 2تا میچرخه، تا اونجایی که دیدم خیلی جالب و هیجان انگیز شده.
نه دوتا جوون نه یکی با تجربه است یکی روکی :-" داستان یک ripoff از فتل لکلرک + روزبرگ همیلتون :D
دون باتلر هم هست تو داستان میاد کرم میریزه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر