F1 2010 | PC

959809_124237_front.jpg

Publisher:Codemasters
Developer:Codemasters Studios Birmingham
Genre: Racing
Release Date: September 2010
ESRB Rating: E

برای ساخت بازی از موتور پایه‌ نام‌ آشنای EGO استفاده شده است که پیش از این در سایر عناوین اتومبیل‌رانی کدمسترز از جمله2 Colin McRae: Dirt و Race Driver: GRID امتحان خود را به خوبی پس داده است.

[ [/[ ]

Marksman

کاربر سایت
Jul 31, 2008
48
نام
Behzad
ایول عالیه
ماشین فقط فراری بر میدارم:d دوستمم میخواد واسه ایکس باکسش بگیره میرم باهاش یه دست میزنم چه حالی بده!:d

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
ما که تو تیم رنو هستیم تریپمونم زرد قناری.همیشه ام آخریم:d انصافا کد مسترز تو سبک F1 Racing و Rally و ... استاده و لنگش نیست.

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
DarkWish2006

یکم حواست به پست هایی که میدی باشه. سن هر کس و بزرگی و زیادیش به خود شخص مزبوط ِ و. شما حق توهین به هیچکس رو ندارید.

آقای مدیر انجمن یا هر کی که هستی

من به کسی توهین نکردم که شما اومدی شلوغش کردی

اگه بعضی وقت ها یادآوری سن افراد بهشون خارج از قوانین سایت هست .پس به شما توصیه می کنم ی فکر جدی راجع به سایت و قوانینش بکنید .

شما خودت با این پست یکی از ساده ترین قوانین سایت خودتون رو که دادن پست های شخصی در هر تاپیک با مضمون و هدف قراردادن شخص خاص به منظور خاص و خارج از موضوع بحث هست رو زیر پا گذاشتی و تاپیک رو منحرف کردی

این رو میشد تو ی پیام خصوصی بگی .

چطور انتضار داری دیگران رعایت کنن وقتی که خودتون زیر پا می زارین؟؟؟؟؟

• Like
Reactions: kasra_s_741

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
آقای مدیر انجمن یا هر کی که هستی

من به کسی توهین نکردم که شما اومدی شلوغش کردی

اگه بعضی وقت ها یادآوری سن افراد بهشون خارج از قوانین سایت هست .پس به شما توصیه می کنم ی فکر جدی راجع به سایت و قوانینش بکنید .

شما خودت با این پست یکی از ساده ترین قوانین سایت خودتون رو که دادن پست های شخصی در هر تاپیک با مضمون و هدف قراردادن شخص خاص به منظور خاص و خارج از موضوع بحث هست رو زیر پا گذاشتی و تاپیک رو منحرف کردی

این رو میشد تو ی پیام خصوصی بگی .

چطور انتضار داری دیگران رعایت کنن وقتی که خودتون زیر پا می زارین؟؟؟؟؟

من چند سالمه؟:d
1) امسال می رم آمادگی
2) دیروز رفتم روز شکوفه ها
3) تازه زبون باز کردم
4) گزینه های 2و3

برو آقا کمتر مزاح کن...=))

westlife26

کاربر سایت
Sep 8, 2008
758
نام
پویا
سلام دوستان من از سایت ex.ua نسخه ی 2.3 گیگی رو گرفتم و نصب کردم و خودش تو ستاپش کرک رو نصب می کنه و بازی رو play می کنم razor میاد ولی اول بازی می گه اگه sign نکنی نمی تونی save کنی من نه می تونم ساین کنم چون می گه اون کد 01911 غلطه و اگه sign نکنم نمی تونم save کنم بازی رو و همش می پره ... چیکار کنم به نظرتون ؟

مشکلم حل شد : آفلاین پروفایل ساختم .

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام دوستان من از سایت ex.ua نسخه ی 2.3 گیگی رو گرفتم و نصب کردم و خودش تو ستاپش کرک رو نصب می کنه و بازی رو play می کنم razor میاد ولی اول بازی می گه اگه sign نکنی نمی تونی save کنی من نه می تونم ساین کنم چون می گه اون کد 01911 غلطه و اگه sign نکنم نمی تونم save کنم بازی رو و همش می پره ... چیکار کنم به نظرتون ؟
میشه لینک دانلودی که گرفتی رو بدی ؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ببخشید ، به همین دلیل پستم رو پاک میکنم .
باز هم ممنون
بازی ـش ارزش داره با سرعت 128 دانلود کنم ؟

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
اول بگم . تیم فقط BMW راننده فقط آقای CUTLER بزرگ .:d

بازی فقط و فقط برای اون هایی که به رالی و به خصوص به فرمول علاقه دارن مناسبه .
اگر شما جزو اون دسته از کسانی نیستید که علاقه ای به اتومبیل رانی و یا این سبک از بازی ندارید .پیشنهاد می کنم طرف این بازی پیداتون نشه>:)

گرافیک بازی خیلی جاها بالا و بعضی جاها پایین تر از حد انتظاره پس دوباره اگه می خواهید فقط برای گرافیک بازی کنید بازم طرف این بازی نروید .

موتور این بازی همون موتور مشابهی هست که GRID و DIRT با اون ساخته شدن و این رو میشه با نگاه کردن به گزینه های گرافیک اون تا اندازه ای درک کرد.

منو ها یبازی در ابتدا بسیار زیاد و گیج کننده اما بعد از کمی صبر و تحمل و جلو رفتن براتون عادی خواهد شد .
در کل میشه این بازی رو تنها بازی رالی فرمول در 10 سال گذشته تا کنون دانست که با این کیفیت عرضه شده پس ایراد زیادی هم نمی شه از اون گرفت .

CODEMASTERS تمام تلاشش رو برای این بازی به کار گرفته تا نظر علاقه مندان رو جلب کنه

داخل پوشه ی بازی یک فولدر به اسم DX11 هست . اما ما که چیز خاصی داخل بازی ندیدیم
صحبت هایی هست مبنی بر اینکه بعدها با یک پچ این گزینه هم در بازی خودش رو به نوعی نشان بده .

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود
اول تیم فقط فراری . راننده فقط خودم :d:d
خواب همون طور که انتظار داشتم کد مسترز کار خود کرد و بازی را خیلی خوب درست کرده
یک جورای حال وهوای GRID را داره بازی من که خیلی خوشم امده
فکر کنم 1 هفته ای مشغولم کنه