F.E.A.R

F.E.A.R

کاربر سایت
Oct 16, 2005
2
چندتا سوال داشتم درموردfear

1. ايا بااين سيستم ميشه روي حداقل تنظيمات اجراش كرد ram:512 vga:256mb fx5200 p4 2.4

4.2سيدي سرزمين درست و كامله

3.كدوم قسمت ازنصبش بايدتودرايو NTFS باشه

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
دوست عزیز فکر نمیکنم بتونی بازی کنی.اگه هم بتونی انقدر کنده که از بازی زده میشی.fx5200 که فک نمیکنم بکشه.

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
نوشته شده توسط Saman:
بچه ها دوست من بدون اينكه درايوش ان تي اف اس باشه بازي رو اجرا كرد ! بدون هيچ مشكلي !! من به چشم خودم ديدم.

حتما با DVD اجرا کرده . اونجوری میشه

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Saman:
بچه ها دوست من بدون اينكه درايوش ان تي اف اس باشه بازي رو اجرا كرد ! بدون هيچ مشكلي !! من به چشم خودم ديدم.
میگن که یه نسخه تکین داده که تو درایو fat 32 میشه نصب کرد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
حتما با Dvd اجرا کرده . اونجوری میشه
ایول. من هنوز نگرفتم یعنی گیرم نیومده تا بگیرم. پس من Dvd رو استاد میکنم
بچه ها دوست من بدون اينكه درايوش ان تي اف اس باشه بازي رو اجرا كرد ! بدون هيچ مشكلي !! من به چشم خودم ديدم
سامان جون ماله ایشون Dvd بود؟ ماله چه شرکتی بود؟

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
میشه یکی لطف کنه طرز تبدیل fat32 رو به ntfs بنویسه؟ به خدا ثواب داره
هیچ کاری نداره
فقط باید برنامه PartitionMagic رو داشته باشی
برنامه رو اجرا میکنی و روی درایو مورد نظر راست کلیک میکنی و convert رو انتخاب میکنی و بعد در قسمت file system باید NTFS رو انتخاب کنی و بعد ok . و بعدش apply میکنی و سیستم ری استارت میشه به همین راحتی . هر وقت هم خواستی میتونی همین جوری ntfs رو به fat32 تبدیل کنی

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
امين اگه هنوز بازي رو نگرفتي برو دنبال دي وي ديش ... سي دي رو به كل بيخيال شو ... DVD ش مال هر شرکتی که باشه و هر مدلی که باشه میشه بودن تبدیل Fat به NTFS نصبش کرد و اجراش کرد ولی سی دیش دردسر داره ... DVD از هر نظر که فکرشو بکنی بهتره ... تو DVD رو بگیر من خودم بهت میگم چجوری بدون تبدیل FAT به NTFS اجراش کنی

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
1. ايا بااين سيستم ميشه روي حداقل تنظيمات اجراش كرد ram:512 vga:256mb fx5200 p4 2.4

سلام

خيلي از جاها توصيه كردن نه حتما سفارش كردن اين بازيو با يه كارتي كه directx9 نسبتا توانمندي داشته باشه اجرا كنيد(نظر من حداقل geforce 6600)

حتي بااينكه بازي با نمايش رندر directx8 قابل اجراست ولي همه چيه اين بازي بكار گيري افتكهاي زيباي dx9 هست

من حتي به gecube 9800 pro كه دارم هم مشكوكم كه بتونه بازيو روون اجرا كنه حتي تو جزئيات پايين

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط arash_13:
هیچ کاری نداره
برنامه رو اجرا میکنی و روی درایو مورد نظر راست کلیک میکنی و convert رو انتخاب میکنی و بعد در قسمت file system باید NTFS رو انتخاب کنی و بعد ok . و بعدش apply میکنی و سیستم ری استارت میشه به همین راحتی . هر وقت هم خواستی میتونی همین جوری ntfs رو به fat32 تبدیل کنی
سلام
بدون PartitionMagic هم میشه به راحتی از توی Prompt این کارو کرد.فقط باید یک خط براش بنویسی.
به راحتی.
میتونید توی Commad Prompt این کارو بکنید بدون اینکه به اطلاعات داخلش دستی بزنید.
Convert (Name Of Diver):/FS:NTFS

حواستون باشه بعد از کلمه Convert حتما اسپیس بزنید ولی بقیه رو پشت سر هم تایپ کنید.
این دستور تبدیل کردن FAT به NTFS

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ولی حرف اقا بهزاد کاملا درسته.DVD این بازی خیلی راحت تره .و اصلا مشکلی که با دیمون این بازی میخوری و هی چپو راست پاک میشه رو نداره.پس بهتره حتی المقدور DVD بازی رو تهیه کنید.با یه کرک فایلیو خیلی هم درستو حسابی.بدون مشکل

بای بای

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
هیچ کاری نداره
خیلی خیلی ممنون
46.gif

++++++++
امين اگه هنوز بازي رو نگرفتي برو دنبال دي وي ديش ... سي دي رو به كل بيخيال شو ... DVD ش مال هر شرکتی که باشه و هر مدلی که باشه میشه بودن تبدیل Fat به NTFS نصبش کرد و اجراش کرد ولی سی دیش دردسر داره ... DVD از هر نظر که فکرشو بکنی بهتره ... تو DVD رو بگیر من خودم بهت میگم چجوری بدون تبدیل FAT به NTFS اجراش کنی
نه هنوز نگرفتمش یعنی دیروز قرار بود بگیرمش که فروشنده گفت نیومده برامون گفت 4 شنبه 100% میاد
یارو میگفت دی وی دیش هم میارم پس من میرم دی وی دیش رو میگیرم هم چون به صرف تره هم وقت کمتری برای نصبش تلف میشه هم اینکه همین طور که خودت گفتی دردسرش کمتره
40.gif

خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون بهزاد جان
41.gif
41.gif
41.gif
41.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بالاخره من این بازی رو امروز موفق شدم بگیرم بازیه بدی نیست البته زیاد جلو نرفتم
ماله من مکاله یه شرکت جدید هست به نام تی وای که واقعا شرکت توپیه پیشنهاد میکنم اگه میخواین این بازی رو بگیرین حتما ماله این شرکت رو بگیرید ماله این شرکت 4 سی دی هست و خودشون براش یه ستاپ ساختن و و ستاپ رو هم خودشون کرک کردن و هیچ مشکلی نداره و اصلا احتیاج به دمون و این چیز ها نیست
اینم سایت این شرکت هست:www.tygames.ir
اگه یه دف بازی این شرکت رو دیدید حتما بگیرید چون من که یه فییر و دوستم کانتر 2 رو از این شرکت گرفته بود عالی بود و هیچ مشکلی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر