EVE Online

با این حال که فکر میکنم کسی اینو بازی نمیکنه باز گفتم حیفه دربارش ننویسم
eve-online-logo.png

سازنده: CCP Games
ناشر: CCP Games
توزیع کنندگان: Atari, Valve, Mobius Games
انجین: Trinity, Ambulation
پلتفرم: PC, Mac, Linux
تاریخ انتشار: 6 می 2003
سبک: Space Simulation MMORPG
وبسايت رسمى: www.eveonline.com
اين بازى يك بازى بسيار خاص است. و بهترين در نوع خود. این بازی بزرگ ترین سرور جهان را داراست و در این بازی تنها یک سرور وجود دارد. در این بازی بیش از 7500 منظومه وجود دارد که سفر بین آن ها از طریق stargate ها امکان پبذیر است به این دلیل سفر ها تقریبا طولانی است. حجم این بازی 12 گیگابایت است اما برای دانلود به 5 گیگ فشرده شده. این بازی رایگان نیست اما می توانید بازی را به طور رایگان دانلود و برای 14 روز تریال ثبت نام کنید. هزینه بازی ماهانه 15 دلار است و سالانه 100 دلار.
داستان
---
داستان بازی در 21 هزار سال بعد :-o اتفاق می افتد. زمانی که مدت ها از تهی شدن منابع زمین می کذرد و انسان ها راه شیری را تسخیر کرده اند. در این میان، بشر کرمچاله ای به نام EVE پیدا میکند که به کهکشان جدیدی به نام New Eden راه دارد. مردم زیادی به آن جا می روند و تحولی در تاریخ بشر ایجاد میشود. این قضیه قرن ها ادامه پیدا میکند تا اینکه ناگهان کرمچاله بسته میشود و ارتباط مردم New Eden با راه شیری قطع میشود. آن ها به بحران دچار میشوند و تا مرز نابودی پیش میرود تا اینکه به فناوری کلون کردن دست می یابند (به دلیل بسته شدن EVE از تکنولوژی عقب مانده بودند) و ابدی میشوند. هزار سال بعد کهکشان رونق یافته و مردم زمین و راه شیری را به طور کلی فراموش میکنند.
حکومت ها
---
بازی 4 حکومت مختلف دارد که شما میتوانید در ابتدا یکی را انتخاب کنید:

AMARR EMPIRE
این حکومت قدیمی ترین و بزرگ ترین حکومت زنده new eden است با دارا بودن حدود 700 منظومه و 2000 سال قدمت. آن ها اولین حکومتی بودند که به تکنولوژی سفر سریع تر از نور دست یافتند و بنابراین با داشتن این سلاح، شروع به برده داری از مینماتار ها کردند. آن ها همواره سعی در نابودی حکومت های دیگر داشته اند و دارند.

CALDARI STATE
این حکومت رقیب اصلی آمار ها و دشمن خونی گالنته هاست. کالداری در جنگ زاده شده و حکومتی نظامی دارد. زادگاه این حکومت با گالنته ها یکسان بوده ولی با حمله گالنته ها مجبور شدند به منظومه دیگری سفر کنند. آن ها دارای حدود360 منظومه می باشد که آن را در رتبه سوم قرار می دهد.

GALLENTE FEDERATION
این حکومت تنها حکومت دموکراسی و غیر دیکتاتوری است. آن ها با داشتن حدود 380 منظومه در رتبه دوم می باشند.

MINMATAR REPUBLIC
این حکومت متشکل از برده های شورشی حکومت آمار است که با طلوع حكومت گالنته و حمله آمار ها به JOVIAN ها در منظومه های حکومت نابود شده JOVE زندگی میکنند. آن ها با داشتن 280 منظومه کوچک ترین امپراطوری می باشند.

JOVE
اين حكومت بسيار قديمى تر از آمار ها بوده ولى با حمله آمار ها نابود شد
گیمپلی
---
گیمپلی بازی بسیار پیچیده است. برعکس بقیه بازی های این نوع، شما کنترل سفینه را در دست ندارید، بلکه تماما در حالت autopilot است و شما تنها مقاصد و هدف ها را تعیین می کنید. نبرد های بازی بسیار سهمگین هستند و بازی رکورددار بزرگترین نبرد فضایی تاریخ است که در آن دو اتحاد CFC و TEST بر سر منظومه ای نبرد کرده و بیش از 4000 سفینه در نبرد شرکت داشتند به طوری که سرعت سرور به 10% کاهش یافت تا بتواند محاسبات را به درستی انجام دهد!
شات ها:
tech2_ui.jpg

tech1_ui.jpg

belt_rats_ui.jpg

implants_boosters_ui.jpg

ice_mining_ui.jpg

آخرین ویرایش:

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
من بالاخره امدم تو بازی ولی فعلا از station بیرون نمیام تا دانلود کنم 7 گیگ رو کلا یه داستانی شده مشغول چه کاری هست شما بچه ها کدوم امپراطوری هستید بگید بدونم چقدر دوریم از هم

فعلا زدم تو کار mining

اسم کارکترم تو بازی 7NIPER نژاد Gallente

در حال حاظر 400 m3 بر دقیقه میتونم برداشت کنم

اینم وضع سفینم

3fa6b3ff785647ee6573bf6b398a69c7778a591e.jpg

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
من بالاخره امدم تو بازی ولی فعلا از station بیرون نمیام تا دانلود کنم 7 گیگ رو کلا یه داستانی شده مشغول چه کاری هست شما بچه ها کدوم امپراطوری هستید بگید بدونم چقدر دوریم از هم
on demand رو گرفتی ؟ من اینجام Jaschercis V - Asteroid Belt 1 فعلا که دارم golden omber ها رو mining میکنم
اسم کارکترم تو بازی hqdead نژادش Gallente میخوامskill های Retriever رو باز کنم بخرمش 20000m3 گنجای ore hold داره لعنتی​

آخرین ویرایش:

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
Amateur Gamer
کار خوبی و Gallente
تمدنت تمدن shield هست یعنی armor کار نمیکنی ولی میتونی اگه بیای اینور تغییر رویه بدی mining تا یه سفینه خوب بگیری بعد نیست بعد باید بری ماموریت یکسری ماموریت هست مخصوص mining هست اونا رو هم انجام بدی خوبه
VECT0R
بله گرفتم خوب بود راحتر شده
Retriever دارمش مال من 25 هزارتا جا داره یادت باشه این با لیزر کار میکنه چندروز هم skill اون طول میکشه ولی چیز باحالی هست

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
بچه ببینم دقیقا برنامتون چی هست تو بازی میدونی چی میگم هدف تون و اینکه میخواید چیکار باشید چون هرکاری زمان میبره یکسری skill ها هست باید انجام بدید اولیش رو همون سفینه mining بذارید یکسری چیزا رو بهتون اموزش میدم مثل salvage کردن سفینه های نابود شده هوم کار زیرکانه ای هست خخخ فقط بازی دانلود بشه کار زیاد دارم باهاتون
دوستانه دیگه این رو میخونید بیاد حال میده راهنمایی هم میکنم تا جای که بشه بیاید یه اتحاد درست کنیم قشنگ

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
بچه ببینم دقیقا برنامتون چی هست تو بازی میدونی چی میگم هدف تون و اینکه میخواید چیکار باشید چون هرکاری زمان میبره یکسری skill ها هست باید انجام بدید اولیش رو همون سفینه mining بذارید یکسری چیزا رو بهتون اموزش میدم مثل salvage کردن سفینه های نابود شده هوم کار زیرکانه ای هست خخخ فقط بازی دانلود بشه کار زیاد دارم باهاتون
دوستانه دیگه این رو میخونید بیاد حال میده راهنمایی هم میکنم تا جای که بشه بیاید یه اتحاد درست کنیم قشنگ
قطعا Exploration مهمترین هدف منه که باید بهش برسم

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
بابا تازه اول راه هستی کجای من پوستم کنده شده تا skill هام رو واسه سفینه هام اماده کنم یکیش 2 دوتاش 40 روز بود. 100 روز فقط واسه drone و الان هم 90 روز واسه یه سفینه گذاشتم که 66 روز دیگه تموم میشه تازه بعدش میخوام برم اواتار سوار بشم که 180 روز طول میکشه این برنامه طولانی مدت من هست خخخ

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
بچه ها ببینم دقیقا برنامتون چی هست تو بازی میدونی چی میگم هدف تون و اینکه میخواید چیکار باشید چون هرکاری زمان میبره یکسری skill ها هست باید انجام بدید اولیش رو همون سفینه mining بذارید یکسری چیزا رو بهتون اموزش میدم مثل salvage کردن سفینه های نابود شده هوم کار زیرکانه ای هست خخخ فقط بازی دانلود بشه کار زیاد دارم باهاتون

فعلاً فقط mining درامد خوبی داره ریسکشم پایینه اوراق کردنم راحته ولی ایتمی که میده شانسیه

امروز 5 دقیقه در حال AFK miningشدم NPCها سفینه رو نابود کردند
اما مشکلی نیست برای جیران ضررش 10 دقیقه mining کافیه :d

قطعا Exploration مهمترین هدف منه که باید بهش برسم

بهترین منبع برای شروع

اموزش پیشرفته

آخرین ویرایش:

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
این mission قشنگ صافم کرده :
Gosauvel Aulbres The Pacifist (8 of 10) Objectives Advanced Military
تنهایی نمی تونم نیاز به کمک دارم قویا npc هاش

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
این mission قشنگ صافم کرده :
Gosauvel Aulbres The Pacifist (8 of 10) Objectives Advanced Military
تنهایی نمی تونم نیاز به کمک دارم قویا npc هاش

منم با این ماموریت مشکل داشتم نکتش اینه که به هیچ دشمنی نباید شلیک کنی و باید بری گروگانها رو از ساختمانی که وسط منطقست برداری و فرار کنی
پیشنهاد میشه از سفینه ای استفاده کنی که سرعت بالایی داشته باشه و afterburner روش ببندی

اگر در ماموریت شکست خوردی چند ساعت باید صبر کنی تا ریست بشه

متن انگلیسی از ویکی پدیا

The Pacifist

Do not shoot anything in this mission.

The acceleration gate has normal restrictions. The mission talks about fleets and fleet commanders, though you won't actually be in a real fleet as far as the game engine is concerned. Starting at initial warp-in, an NPC will give you orders by pop-ups that appear in the middle of your screen. Read the first one carefully before you jump the acceleration gate. Again, do not shoot anything.

What you're expected to do is jump the gate, then hold position until you get the CONCORD pop-up ordering you rescue the hostages. Once you get that order, fly to the Prison Facility, get within 2500 meters, open it up, and loot the hostages. Then warp out of the immediate vicinity and bring the hostages back to your agent

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
منم با این ماموریت مشکل داشتم نکتش اینه که به هیچ دشمنی نباید شلیک کنی و باید بری گروگانها رو از ساختمانی که وسط منطقست برداری و فرار کنی
پیشنهاد میشه از سفینه ای استفاده کنی که سرعت بالایی داشته باشه و afterburner روش ببندی

متن انگلیسی از ویکی پدیا

The Pacifist

Do not shoot anything in this mission.

The acceleration gate has normal restrictions. The mission talks about fleets and fleet commanders, though you won't actually be in a real fleet as far as the game engine is concerned. Starting at initial warp-in, an NPC will give you orders by pop-ups that appear in the middle of your screen. Read the first one carefully before you jump the acceleration gate. Again, do not shoot anything.

What you're expected to do is jump the gate, then hold position until you get the CONCORD pop-up ordering you rescue the hostages. Once you get that order, fly to the Prison Facility, get within 2500 meters, open it up, and loot the hostages. Then warp out of the immediate vicinity and bring the hostages back to your agent​

مشکل اینه شلیک کردم و 7 - 8 تا npc اومدن نتونستم بزنمشون فزار کردم الان هم منتظرمن هر وقت میرم دوباره

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
خوب با mining نمیتونی plex بخری راحت در ضمن تو چه سنگ بی ارزش mining کنی چه با عرضش از نظر پول 10 درصد تو بهترین حالت سود میکنی پس بیخودی خودت رو بکشتن نده من mining تو منطقه -1.0 کردم که پات رو نمیذاری سود خاصی نداشته واسم به خطرش پس خودت رو اذیت نکن

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
خوب با mining نمیتونی plex بخری راحت در ضمن تو چه سنگ بی ارزش mining کنی چه با عرضش از نظر پول 10 درصد تو بهترین حالت سود میکنی پس بیخودی خودت رو بکشتن نده من mining تو منطقه -1.0 کردم که پات رو نمیذاری سود خاصی نداشته واسم به خطرش پس خودت رو اذیت نکن
راهنمایی کن چه کنیم برادر
دانلودت تموم نشد؟

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
خوب من هرکاری بگم مشکل اینجاست تا چند ماه نمیتونی به خودت بررسی من یکم پول اضافه دارم میخواستم بذارم تو یه سایت روسی بفروشم خواستی بگو به شما ها میدم من حدود 2 bil isk پول دارم بجر سفینه هام اینا
دانلود هم شب ها میذارم پارت 2 رو امشب میگیرم فعلا عجله ندارم تا 3 ماه دیگه تایم دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر