Eurogamer و دوازدهمین مقایسه بین 360 و PS3

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
fostick.jpg.jpg

وبسایت www.Eurogamer.net دوازدهمین مقایسه 360 و PS3 رو بین بازیهای زیر انجام داده :

مقایسه های Eurogamer خیلی فنی هست و نظری در مورد این که کدوم نسخه ها بهتر هستن نداره فقط واقعیت ها رو عنوان میکنه و نتیجه گیری رو میگذاره به عهده کسی که مقاله رو می خونه.​

GL​

آخرین ویرایش:

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
خوب... الان کوش مقایسه ؟؟؟ نزاشتی؟
من فقط خبرشو گذاشتم مقایسه بازیها مربوط میشه به تاپیک console vs console اگر کسی خواست اونجا میتونه به Source این مقاله استناد کنه.
ولی به طور خیلی خلاصه اینارو نوشته:

Enemy Territory: Quake Wars
توی 360 مزایایی وجود داره که تو PS3 دیده نمیشه از جمله اینکه 360 دندونه های کمتری داره همچنین افکتهای Post-Processing و Depth Of Field تو 360 وجود داره که تو PS3 نیست و textureها هم تو 360 بهتره ولی رنگ بندی تو PS3 بهتر به نظر میاد.

Race Driver: GRID
تفاوت بین دو نسخه خیلی کم بوده ولی فریم ریت تو 360 کمی بهتر بوده و گسستگی فریم کمتری هم نسبت به PS3 داشته ولی جزئیات سایه ها تو PS3 مقدار خیلی ناچیزی بیشتر بوده.

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures
دندونه ها تو 360 کمی تمیزتر هست.

Overlord
با اینکه مدت زیادی از عرضه بازی روی 360 گذشته و سازنده ها وقت کافی داشتن ولی PS3 توی Frame-rate مشکل داشته.

UEFA Euro 2008
توی PS3 تقریبا همه چیز مشکل داشته از فریم ریت و کیفیت Textureها بگیر تا جزئیات مثل چمن استادیوم و ... ولی به این معنی نبوده که نسخه PS3 بد باشه فقط 360 بهتر بوده.
GL

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من فكر ميكنم ديگه اين مقايسه ها مزخرف.
يك زماني بود مردم فكر ميكردن PS3 بهتر يك زماني هم بود ميگفتن X360 بهتر ولي الان داريم به اين نتيجه ميرسيم كه سازندگان حرف اول ميزنند يك بازي مثل MGS4 در مياد و يك بازي هم Haze ميشه. نميشه تو اين نسل بگيم كدوم كنسول برتري داره يا كدوم كنسول شكست خورده. بله تو نسل قبل Xbox از PS2 از هر لحاظ برتر بود مخصوصا از لحاظ سخت افزاري. اما اين نسل اصلا برتري بين دو كنسول حداقل من نميبينم تو سخت افزار كه مثلاب گيم بله PS3 بازي هاي بدي براش مياد نتيجه اين كه سخت افزارش پايين تر ...
يك زماني سخت افزار قدرت كنسول رو معلوم ميكرد. ولي الان به نظر من حداقل دانش كه قدرت كنسول معلوم ميكنه شركت و استاديويي كه دانش و افراد با تجربه داشته باشه ميتونه اون كنسول رو موفق كنه و برتر نشون بده.

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
این بحث ها دیگه فایده ای نداره و برای همه معلوم شده که حداقل در این نسل هیچ کدوم از این دو کنسول با هم تفاوت خاصی ندارن و همه چیز بستگی به سازنده ها داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر