Eternal Sonata

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
فکرکنم شما به تاپیک های بازارچه سر بزنید، تو فروشگاهای زیادی عرضه میشه.
این همه کشته مرده سبک RPG داریم، حالا این بازی با این کلاسش داره خاک میخوره:mad: یکی یه چیزی در مورد بازی بگه.

پ.ن. هادی جون کجای که شما خوراکت این بازیه:p.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام Vincent Fan !
شما به تاپیک بازیهای RPG کنسول X360 مراجعه کن اونجا فکر کنم بچه ها در موردش حرف زده اند ولی اینکه کجا آورده رو باید پیگیری کنی از وست و NextGen.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام Vincent Fan !
شما به تاپیک بازیهای RPG کنسول X360 مراجعه کن اونجا فکر کنم بچه ها در موردش حرف زده اند ولی اینکه کجا آورده رو باید پیگیری کنی از وست و NextGen.
و iranxbox
آقا من این بازی رو بگیرم چون می خوام خرید بعدیمو دوباره بکنم که هر بار 10 تا بازی می خرم اینم
بندازم جزو لیستم ؟
در ضمن Turn Basic RPG هست ؟ ( مثل Blue Dragon یا سری FF ها به غیر 12 )

آخرین ویرایش:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
نسخه j اين بازي مدتهاست با اسمي غير از eternal sonata منتشر شده و متاسفانه زبانش ژاپني هست. به همين خاطر هيچ مغازه اي من نديدم داشته باشه. نسخه UC هم اومده ولي كسي نياورده. بطور مثال وست گفته بود فقط نسخه j رو مياره ا.نهم بشرطيكه انگليسي باشه.
در ضمن بازي TB نيست.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
و iranxbox
آقا من این بازی رو بگیرم چون می خوام خرید بعدیمو دوباره بکنم که هر بار 10 تا بازی می خرم اینم
بندازم جزو لیستم ؟
در ضمن Turn Basic RPG هست ؟ ( مثل Blue Dragon یا سری FF ها به غیر 12 )
Turn Based که نیست.از تصاویر تشخیص میدهم که مثل Kingdom Hearts II باشد.به نظرم بازی که در این هیری ویری از گیم اسپات امتیاز خوبی بگیرد در شرایطی که RPG ها رو دارند قلع و قمع می کنند توی Game Spot ارزش خریدن و بازی کردن رو دارد.;)

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
ظاهرا باید یه قیام و شورشی بکنیم بر ضد این بازی فروشها. بابا خوب یو سی که اومده تورنتشم که پره بگیرید دیگه.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
هادی واقعا" نمیدونم اوضاع چرا اینطوری است.زمان PS2 که یک بازی شاهکار مثل Dragon Quest VIII , Grandia III رو مُردم تا تهیه کردم.این Dirge of Cerberus هم بخاطر اینکه باکس شات خوبی داشت آوردند وگرنه عمرا" گذارش به بازار می افتاد.
فکر کنم باید گیر اساسی بدهیم به توزیع کننده های اصلی تا این بازی رو هم اضافه کنند.

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
نسخه J زبون ژاپنی هست که ارزش نداره . نسخه UC اومده ولی UC دارهایی که اینو میخوان تعدادشون کمه .
البته اگه بچه های عزیز خیلی با این بازی حال میکنن بیاریمش
فقط اگه خواستید توی این تاپیک reply نکنید یا pm بدید یا توی انجمن سایت westgame یک تاپیک باز کنید . ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر