ESRB توضیح میدهد که چرا آنها هیچوقت بازی‌هایی‌ را که درجه بندی میکنند، بازی نمیکنند

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
esrb-ratings.jpg

نماینده ESRB, آقای Eliot Mizrach توضیح داد که آنها چگونه بازی‌ها را درجه بندی میکنند، و این هیچ ربطی‌ به بازی کردن عناوین گوناگون و تجربه کردن آنها توسط خودشان، ندارد.
بنا به گفت‌های Mizrach, دلایل زیادی وجود دارد که چرا ESRB بازی‌هایی‌ را که درجه بندی میکنند، هیچ بازی نکرده و یکی‌ از دلیل واضح، تنگی زمان برای آنها می‌باشد.

"هنگامی که بازی ای به ESRB ثبت میشود، امکان دارد که این بازی هنوز کامل یا مورد تست کامل قرار گرفته نشده باشد." آقای Mizrach به IGN گفت." به همین دلیل ممکن است که باگ‌هایی‌ در بازی وجود داشته باشد که آن را بسیار سخت، اگر نه غیر ممکن، برای اتمام رسیدن از اول تا پایان می‌کند."

"دوما، ما بیش از هزار بازی را در طی یک سال درجه بندی می‌کنیم و بیشتر بازی‌ها بیش از ۵۰ ساعت طول میکشند و اینکار بسیار وقت گیر برای می‌باشد. چیز مهم اینست که درجه بندی کننده قسمت‌های اصلی‌ را ببیند که نتنها شامل داستان، مراحل و میان پرده، بلکه شامل خشونت آمیزترین قسمت‌ها نیز می‌باشد."
" بازی کردن بازی‌ها توسط درج بندی کننده ها، همیشه منجب به دیدن تمام بازی توسط آنها نمی‌شود."

Mizrach همچنین گفت که ESRB نیاز به بستن قرار داد با منتشر بازی، در مورد محتویات و درج بندی بازی، دارد و این قرار داد " به ESRB اجازه وادار کردن سیستم درج بندی خود میدهد، و شامل توانایی جریمه کردن ناشر، اگر ناشر تمام چیز‌هایی‌ را که در زمان درجه بندی بازی باید نشان بدهد، را نداده است، می‌باشد."

" اگر درجه بندی بازی نیاز به تغییر، پس از آشکار شدن محتویات مخفی‌ نگاه داشته شده توسط ناشر، باشد، نتنها ESRB قادر به جریمه کردن شرکت به بیش از یک میلیون دلار می‌باشد، بلکه بازی‌ای را که قبلا منتشر و پخش شده، را میتواند دوباره درجه بندی کند، که خرج زیادی مسلما برای ناشر خواهد داشت و یکی از عوامل ترس بزرگی برای ناشر می‌باشد تا همیشه تمام چیز‌هایی‌ را که باید به ESRB نشان دهند،را نشان دهد."

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
" اگر درجه بندی بازی نیاز به تغییر، پس از آشکار شدن محتویات مخفی‌ نگاه داشته شده توسط ناشر، باشد، نتنها ESRB قادر به جریمه کردن شرکت به بیش از یک میلیون دلار می‌باشد، بلکه بازی‌ای را که قبلا منتشر و پخش شده، را میتواند دوباره درجه بندی کند، که خرج زیادی مسلما برای ناشر خواهد داشت و یک عوامل ترس بزرگی برای ناشر می‌باشد تا همیشه تمام چیز‌هایی‌ را که باید به ESRB نشان دهند،را نشان دهد."
داره اشاره می کنه به اون قضیه Gta San andreas که اول بهش درجه T داده بود بعدش قضیه مادربزرگ و آخر هم Mـش کرد! :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خب تابلو هست که اینها بازیهایی که درجه بندی می کنن بازی نمیکنن چون وقتشون گرفته میشه.
ولی خودمونیم نکنه این بازیهای کپی از همین ESRB به بیرون درز کنه.:d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بعدش قضیه مادربزرگ و آخر هم Mـش کرد! :d
قضیه مادر بزرگ؟!
یادش بخیر چه خاطراتی با SA داشتیم. مدت هاست که از تاریخ انتشارش میگذره و طبیعتا خیلی چیز ها رو در مورد داستان SA فراموش کردم.

قضیه مادر بزرگ چی بود؟! هر چی این آخر شبی به مخم فشار میارم دقیقا چیزی یادم نمیاد:D

GTA San Andreas فکر کنم AO گرفته.

مطمئنی AO گرفته بود؟!

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
آره بطور مثال بازی red dead redemption بالای 50 ساعت طول میکشه
جااااااااااااااان؟
اينا منظورشون اينه هر بازي كه بياد بخواييم ما تموم كنيم بالاي 50 ساعت بايد وقت بزاريم !
من فکر کردم ایشون منظورشون اینه که کدوم بازی هست که مثلا 50 ساعت وقت بخواد تا تمام بشه من هم این بازی رو مثال زدم.به هر حال شرمنده.
نه كلا RDR به 10 ساعتم نميرسه ! :d
دشمنت شرمنده عزيز

آخرین ویرایش:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
جااااااااااااااان؟
اينا منظورشون اينه هر بازي كه بياد بخواييم ما تموم كنيم بالاي 50 ساعت بايد وقت بزاريم !
من فکر کردم ایشون منظورشون اینه که کدوم بازی هست که مثلا 50 ساعت وقت بخواد تا تمام بشه من هم این بازی رو مثال زدم.به هر حال شرمنده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر