Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr
اصلا بازی توی استیم منتشر میشه؟
منتشر نمیشه و نخواهد شد . بازی براساس سیستم مدیرت محتوای خودش منتشر میشه (به علت یک سری سیاست های استیم و مواردی خاص)
فعلا در فاز پیش فروش با نسخه فیزیکی هست که خب....بدرد ما تو ایران نمیخوره :|

• Like
Reactions: i am dead

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
منتشر نمیشه و نخواهد شد . بازی براساس سیستم مدیرت محتوای خودش منتشر میشه (به علت یک سری سیاست های استیم و مواردی خاص)
فعلا در فاز پیش فروش با نسخه فیزیکی هست که خب....بدرد ما تو ایران نمیخوره :|
دهنشونو
من چه ذوقی واسه این داشتم
تمام تریلرها و تصویراش رو گرفته بودم
خاک تو سرشون:-wx-(:|

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
از سایت خود بازی خرید کردید؟ فکر نمی کنم تا الان کسی اینجا بازی رو تهیه کرده باشه، اما اگه از الان دسترسی به بازی دارید در موردش توضیح بدید خیلی ممنون می شم. از گیم پلی و ساختار بازی تا هدف توی بازی و گرافیک و صداگذاری و ... .
بله از سایت خود بازی خرید کردم ، فقط میتونم بگم بازی واقعا عالیه!! بازی هنوز یه سری باگ داره خوب طبیعیه چون نسخه الفاست ولی بسیار عالی روش کار شده فیزیک بازی خیلی خوبه سیستم شوتینگ واقعا عالیه یعنی جوری درست شده که شما وقتی به یه در یا دیوار اهنی هم شلیک میکنید احتمال بسیار بالا تیر کمونه میکنه یا مثلا نوع اتشی که از اسلحه خارج میشه موقع شلیک هر سری فرق میکنه ، نمیدونم در مورده چه چیز هایی دیگه ای ازش تعریف کنم با این گرافیک عالیش فقط 6GB حجم داشت که توقع من بیشتر بود مثلا حداقل 20 GB رو توقع داشتم ، سیستم لوتینگه بازی بسیار خوبه یه سری اپشن ها داره که من خودم به شخصه تو بازی های دیگه ندیدم
اگه کسی سوالی داره در مورده این بازی از من بپرسه من در خدمتم والا الان حضور ذهن ندارم که در مورده چه بخشی از بازی بگم !!:)>-:-bd

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
بله از سایت خود بازی خرید کردم ، فقط میتونم بگم بازی واقعا عالیه!! بازی هنوز یه سری باگ داره خوب طبیعیه چون نسخه الفاست ولی بسیار عالی روش کار شده فیزیک بازی خیلی خوبه سیستم شوتینگ واقعا عالیه یعنی جوری درست شده که شما وقتی به یه در یا دیوار اهنی هم شلیک میکنید احتمال بسیار بالا تیر کمونه میکنه یا مثلا نوع اتشی که از اسلحه خارج میشه موقع شلیک هر سری فرق میکنه ، نمیدونم در مورده چه چیز هایی دیگه ای ازش تعریف کنم با این گرافیک عالیش فقط 6GB حجم داشت که توقع من بیشتر بود مثلا حداقل 20 GB رو توقع داشتم ، سیستم لوتینگه بازی بسیار خوبه یه سری اپشن ها داره که من خودم به شخصه تو بازی های دیگه ندیدم
اگه کسی سوالی داره در مورده این بازی از من بپرسه من در خدمتم والا الان حضور ذهن ندارم که در مورده چه بخشی از بازی بگم !!:)>-:-bd
تشکر بابت جواب، مبارکتون باشه و ایشالله که همین طور خوب پیش بره بازی. معمولا اینطور بازی ها ایده های خوبی دارن اما توی پیاده کردن به مشکل بر میخورن، یکی از شدیدترین موارد Nether هست که نمایش های جالبی داشت اما بازی یک باگ کامل بود. اما اینطور که گفتید این بازی انگار خوب و کامل در اومده، منتظر انتشار نسخه اصلی می مونیم!

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
این بازی اگر در استیم انتشار پیدا کنه که به احتمال خیلی زیاد انتشار پیدا میکنه به شخصه میگم که جای بازی هایی مثل Dayz و امسال اون رو میگیره تاریخ عرضه بازی هم اواخر 2017 بود اگه اشتباه نکنم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
:-?
قبلا چندتا عکس ازش دیده بودم بنظر بازی جالبی میاد ازونجایی که بازیا تو مرجله آلفا پر از باگ هستن صبر میکنم موقع انتشار میخرمش
اگه کسی خواست پیام بده میتونم از سایت خود بازی براش بخرم

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
چند در میاد بازی الان
حالا که تو الفاس پلیر داره ؟

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
بازی 4 تا نسخه داره برای خرید

Standard Edition 44.99$ : شامل نسخه دیجیتالی بازی،دریافت نسخه بتای بازی (در زمان بتای بازی که هر وقت اعلام بشه)و شامل یه سری ایتم در شروعه اول بازی.
Left Behind Edition 74.99$ : مثل نسخه Standard Edition به علاوه 50% امکان نسخه الفای بازی و سایز Stash 10x30 که برای ذخیره ایتم ها است
Prepare For Escape Edition 99.99$ : مثل نسخه Standard Edition به علاوه 75%امکان نسخه الفای بازی .سایز Stash 10x40 و یه مقدار پول بیشتر و قابلیت بهتر خرید و فروش با NPC ها در بازی و Larger container (جیب بزرگتر 2x3)در ادامه توضیح میدم در این مورد
Edge of Darkness Limited Edition 139.99$ : مثل نسخه Prepare For Escape Edition با تفاوت این که 100% نسخه الفای بازی ، سایز Stash 10x60 ، کوله پشتی بزرگ بازی ( Back Pack ) ، تبر tomahawk ، جیب بزرگتر Unque Secured container (3x3)I
Secured container: نوعی جیب شما در بازی هستش که شما وقتی ایتمی رو داخل اون بزارین وقتی بمیرین از بین نمیره ،
در مورد بازی یکم توضیح بدم با در سبک اکشن اول شخص در سبک بقا هستش، 3 تا مپ داره فعلا به نام های Woods ، Coustom ، Factory بقیه مپ ها فعلا در دسترس نیست فعلا همین سه مپ قبل استفاده هستن
شما در بازی باید زنده بمونید برای مثال شما برای ذخیره ایتم هایی که در بازی گیر میارید باید راه فرار مپ رو پیدا کنید تا بتونید ایتم هایی رو که پیدا کردید رو ذخیره کنید در غیر این صورت ایتم هایی رو که پیدا میکنید رو از دست میدید البته اگه Secured container داشته باشید میتونید یه سری ایتم های مهمتون رو ذخیره کنید حتی اگه کشته شدید
بازی پلیر زیاد داره تا حالا نشده من تو مچی برم که پلیر نداشته باشه
اگه سوالی بود باز من در خدمتم:-bd;)

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
5dbc_m4.png

5dbc_m4_thumb.png
5dbc_m4.png

اسلحه مورد علاقه ی من :D:-bd