Error Center

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سلام دوستان .

امیدوارم که :
1. تاپیک مفید و پر باری داشته باشیم
2. تاپیک تکراری نباشه
3. تاپیک رو جای مناسبی زده باشم

خب دیگه موضوع تاپیک هم که نیازی به توضیح نداره . اونایی که مثل من از Error های جور وا جور چیزی سر در نمی یارن می تونن Error هاشون رو بگن تا اگه از بچه ها کسی می تونه کمکی کنه .

=======

البته یه چیزی بگم حقیقتش گشتم دنبال جایی که مناسب یه همچین تاپیکی باشه ولی تنها جایی که به موضوع تاپیک می خورد اینجا بود ولی تو توضیح تالار نوشته :

معرفی و دريافت جديدترين نرم افزار های كامپيوتر

به هر حال مدیرا اگه دیدن موضوع تاپیک مناسب اینجا نیست لطف کنن انتقال بدن به جای مناسبش ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام.
من میخواستم یه تاپیک بزنم تا این مشکلم رپ بپرسم ولی گفتم اینجا بگم بهتره تاپیک هم الکی نمیزنم البته اروری در کار نیست:blushing: ولی بی ارتباط هم نیست!!
من تو درایو I م اهنگ هام هست ولی چند روزه غیبشون زده با اینکه میدونم پاک نشده چون حجم درایو تغییری نکرده ولی اصلا پیداشون نمیکنم! در ضمن مطمئن هستم HIDE هم نیستن;) به نظر شما چه مشکلی پیش اومده؟!:( اخه خیلی بهم زور داره اون همه اهنگم رو از دست بدم درک که میکنید!

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سلام .
بچه ها من بعضی وقتا موقعی که می خوام یه فایلی رو Delete کنم یه همچین error ی بهم میده ... کسی می تونه کمکی کنه ؟

Error center.gif

امین مشکلت حل نشد ؟ منم بعضی از آهنگام گم میشن ولی بعدا" می فهمم که یه جای دیگه کپی شون کردم یادم رفته !!!

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
کمک

آقایون گرامی یکی کمک کنه......

جدیدا ویندوز من هر 15-20 دقیقه یکبار یه اروری میده که از service 32 یا یه همچین چیزی ایراد میگیره..... از همونایی که send و dont send پایینش میاد.......ویندوز قبلیم مدیا سنتر بود که این مشکل رو داشت.....بعد هم سرویس پک 2 ریختم که فرقی نکرد.....:(

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سعید جان در مورد مشکل شما باید بگم که اون فایل یا در حال اجرا شدن هستش
و یا توسط برنامه ای هنوز بالا هستش .

شما باید یه سری بری توی Windows Task Manager بعد توی پنجره Applications یا تب Processes
از اون برنامه که از فایل شما استفاده میکنه و یا همون فایل خارج بشی تا بتونی اون رو پاک کنی
اگه حوصله این کارها رو نداری و بدجوری گیر داده بود Log Off کوچیک کن تا مشکل حل بشه

++++++++++++++++

این جان برای مشکل شما هم چندتا نظریه دارم الان زیاد وقت ندارم باید برم فقط قبلش یه سوال
کسی در نبود شما پای کامپیوتر میشنه و بلد باشه با Regedit کار کنه و یا خود شما کار کرده باشی
مثلا از روی مجله یا روزنامه و یا ترفندهایی که توی سایت ها و وبلاگ ها قرار میدند

یه سوال دیگه برو توی درایو C و سعی کن فایل های مخفی رو نمایش بدی ببین فایل های مخفی
برات باز میشه یا نه .؟

بعد جوابش رو بهم بده .!
+++++++++++++++++++++++

آقایون گرامی یکی کمک کنه......

جدیدا ویندوز من هر 15-20 دقیقه یکبار یه اروری میده که از service 32 یا یه همچین چیزی ایراد میگیره..... از همونایی که send و dont send پایینش میاد.......ویندوز قبلیم مدیا سنتر بود که این مشکل رو داشت.....بعد هم سرویس پک 2 ریختم که فرقی نکرد.....

عزیز شما از اون اخطار یه عکس بگیر بزار اینجا از لیست StratUp هم یه عکس بگیر بزار اینجا از لیست تکسمنیجر هم بزار
و اگه میشه بگو که چه برنامه هایی نصب میکنی روی سیستم و در چه مواردی کاری این اخطار میاد

بعد یه سوال دیگه تست کردی بعد از نصب ویندوز بدون نصب هیچ برنامه ای بازم هم این اخطار برات بیاد ؟

تا بعد یا علی

آخرین ویرایش:

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
عزیز شما از اون اخطار یه عکس بگیر بزار اینجا از لیست StratUp هم یه عکس بگیر بزار اینجا از لیست تکسمنیجر هم بزار
و اگه میشه بگو که چه برنامه هایی نصب میکنی روی سیستم و در چه مواردی کاری این اخطار میاد

بعد یه سوال دیگه تست کردی بعد از نصب ویندوز بدون نصب هیچ برنامه ای بازم هم این اخطار برات بیاد ؟

تا بعد یا علی

-----------------------------------------------------------------------------------------------
من یه مشکل دیگه هم دارم: بازیهایی رو که نصب کردم از هیچ جایی نمیتونم پاکشون کنم....:(( انگار فایل uninistall گم شده....تو add programm هم وقتی remove رو میزنم هیچی نمیشه:confused:
اصلا چند وقتیه انگار سرعت سیستم هم پایین اومده.........
راستی اون موقعی که ویندوزم رو نصب کردم قبل از ریختن هم ارور میداد.
این هم تقریبا همه نرم افزارها:
office 2003-adobe photoshop-3ds max 8-nokia converter-5'6 game-mediaplayer-clone cd-opera8-deamon tools- و چند نرم افزار کوچیک and more ....
این هم اون عکس ها:

Attachments

• task.jpg
    task.jpg
    11.4 KB · مشاهده: 9
  • send.jpg
    send.jpg
    27.6 KB · مشاهده: 8
  • startup gif.gif
    startup gif.gif
    2.2 KB · مشاهده: 8
آخرین ویرایش:

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
بچه ها من چند وقت پیش (ویندوز قبلیم) یه مشکلی داشتم که نمی دونم ویروس بود یا ...
یکی از دوستام هم همین مشکل رو داره .
وقتی که یه فولدر رو باز می کنی ( هر فولدری تو هر درایوی ) وقتی وارد اون فولدر میشی دوباره همون فولدر اونجاس !!!:confused:
الانم دوباره به سراغم اومده ...
الان میشه یه جوری از دستش راحت شم , یا باید تیر خلاص رو بزنم و ویندوزم رو عوض کنم ؟

=======

پ.ن : هر راهی رو که میشه بگید غیر از تعویض ویندوز ...

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
من يه سوال درمورد دسته هاي انالوگ دار مخصوص كامپيوتر داشتم كه خوب شايد ربطي به اين تاپيك نداشته باشه ولي جايي بهتر از اين جا پيدا نكردم اگه ميشه منو راهنمايي كنيد:blushing:
من براي بازي devi may cry و fifa07 يكي ازاين دسته ها خريدم ولي انالوگ هاش درست كار نميده چون سمت چپييه كارش با جهت ها فرقي نداره اون يكي هم كار چهار تا دگمه ي سمت راست رو ميكنه يعني در اصل فايده اي نداره و اون كارايي مثل دريبل زدن رو كه مثلا توي فيفا بايد انجام بده رو نميكنه.حالا من براي اين دوتا بازي چه طور از اينا استفاده كنم؟:confused:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

باعرض شرمندگی که یه خورده دیر امدم کارم بدجوری گیر بودش

خوب nemesis12 عزیز اول عکس تکسمنیجر شما خیلی کوچیه اصلا نمیشه نگاهش کرد .؟
گفتم از استارت آپ بزاری منظور این بودش بری توی RUN تایپ کنی Msconfig بعد صفحه ای که برات
باز شده بری رو تب استارت آپ و بعد صفحه رو بزرگ کن یه عکس بیگر بزار

++++++++++++++++++

alprh علی جان این ارور برای شما چه موقعه میاد

+++++++++++++++++

امین جان اونپست 5 اوم من توی همین صفحه منظورم با شما بودش اشتباه تایپی بودش نوشتم
این جان .! شرمنده حالا اون چیزی که گفتم نبود

++++++++++++++++

Dante Is Alive عزیز مشکل شما رو هم برای من اتفاق افتاده بود از امپی تری بلیر دوستم
گفتم خوب ببن شما الان فایل های مخفی و سیستمی رو توی بخش فولدر اوپشن روشن کن و
برو توی تمام مسیر هایی که تا حالا رفتی از وقتی به این شکل شده و بدون اجرا کردن اون پرونده
های مجازی اونها رو پاک کن . OK
خوب بعد برو توی پرونده Windows و بعد پرونده Font خوب این فایل مخرب خودش رو توی این مسیر
کپی میکنه شما بگیرد کنار اون همه فونت این یه پرنده خیلی تابلو هستش اجراش نکن برو توی
استارت آپ همون مسیری که توی پست بالا گفتم ببین همچین اسمی وجود داره توی لیست
اگه بود خاموشش کن و برگرد اون فایل رو توی پرنده فونت پاک کن و با خیال راحت گشت بزن توی
هاردت برای تست کردن این کار میتونی وارد یه پرونده بشی ببینی ازش ساخته یا نه .؟

خوب یه راه دیگه هم وجود داره با انتی ویریس Zone Alarm یه اسکن کن هاردت رو برات پاکش میکنه

تا بعد یا حق

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
من يه سوال درمورد دسته هاي انالوگ دار مخصوص كامپيوتر داشتم كه خوب شايد ربطي به اين تاپيك نداشته باشه ولي جايي بهتر از اين جا پيدا نكردم اگه ميشه منو راهنمايي كنيد:blushing:
من براي بازي devi may cry و fifa07 يكي ازاين دسته ها خريدم ولي انالوگ هاش درست كار نميده چون سمت چپييه كارش با جهت ها فرقي نداره اون يكي هم كار چهار تا دگمه ي سمت راست رو ميكنه يعني در اصل فايده اي نداره و اون كارايي مثل دريبل زدن رو كه مثلا توي فيفا بايد انجام بده رو نميكنه.حالا من براي اين دوتا بازي چه طور از اينا استفاده كنم؟:confused:

سلام دوست عزیز
در مورد devil may cry باید بگم اساسا" این بازی با گیم پد مشکل داره ...
تو آپشن های بازی هم که کاری نمیشه کرد .
ولی من توصیه می کنم برای اینکه بتونی از بازی لذت ببری بری سراغ کیبورد ( به هزار و یک دلیل ) . با کیبورد هم راحت کار می کنی هم زود یاد می گیری هم دیر خسته میشی ( من که دانته رو میبینم خستگیم میپره ! )
خواستی در مورد دگمه هاش برات میگم .
اما در مورد فیفا 07 باید بگم همین الان دارم همین الان دارم cd یکش رو نصب می کنم .

حالا گیم پدت از کدوماس ؟

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سلام دوستان
راستش من این بار Error ندارم . یه جور مشکلی دارم که تا حالا جایی ندیدم و نشنیدم !!!
من الان وقتی روی درایو هام کلیک می کنم تا باز بشن , وارد سرچ می شن !
یعنی وقتی رو درایو E کلیک می کنم برام Search Results رو باز می کنه !

خلیل جان منتظرم:love:
ممنون

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
سلام دوستان
راستش من این بار Error ندارم . یه جور مشکلی دارم که تا حالا جایی ندیدم و نشنیدم !!!

ممنون

من بگم ایراد از کجاست سعید ... ایراد از دی وی دی ویروسی منه ...:cheesygri

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام دوستان

ممنون
با اجازه خلیل جان
این بخاطر اینه که روی سیستم شما جستجو به عنوان گزینه Default و پیش فرض انتخاب شده
gDr.gif

اگه به تصویر بالا نگاه کنی گزینه Open بصورت Bold هست که نشون میده اون پیش فرض سیستمه
برای شما احتمالا گزینه ...Search فعال باشه
درسته؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر