Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بهترین کنسول برای من

حرفهای شما کاملا درست منم عاشق گیم پد xbox one هست خوش دست ترین دسته دنیا و عاشق بازی هیلو گیرز و فورزا اما ۸۰درصد بازیم رو xbox آنلاینه و وقتی نتونم آنلاین بزنم چطور با دستگاه سر کنم؟نمیتونم همش آفلاین بازی کنم:-<
امیر جون چجوریه از تو؟ کلا وصل نمیشی؟ یا با dns وصل میشی؟
من خودم چند روزه دارم با dns بازی میکنم هیچ مشکلی نداره .نه کند شده نه قطع میشه .
بهرحال همینطور که من و بقیه وص هستن شما هم‌ اینترنتتو عوض کن و وصل شو تا کلا درست بشه.
نهایتا یک هزینه مودم داری . که خیلی از موارد هم نیاز به خرید مودم نیست

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
امیر جون چجوریه از تو؟ کلا وصل نمیشی؟ یا با dns وصل میشی؟
من خودم چند روزه دارم با dns بازی میکنم هیچ مشکلی نداره .نه کند شده نه قطع میشه .
بهرحال همینطور که من و بقیه وص هستن شما هم‌ اینترنتتو عوض کن و وصل شو تا کلا درست بشه.
نهایتا یک هزینه مودم داری . که خیلی از موارد هم نیاز به خرید مودم نیست
من با dns فقط با همراه اول میتونم وصل بشم با adsl که ماله مخابراته نمیتونم وصل بشم این نتهای 4g درسته پینگش خوبه اما تاخیر رو توی بازی قشنگ حس میکنی واسه همین دوست ندارم از 4g استفاده کنم فعلا دارم از adsl با vpn بازی میکنم درسته مخابرات نت داغونی داره اما پینگ پایینی داره و زیر ۹۰ هست بخوام نتمو عوض کنم میترسم به مشکل پینگ بربخورم و پشیمون بشم

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
من با dns فقط با همراه اول میتونم وصل بشم با adsl که ماله مخابراته نمیتونم وصل بشم این نتهای 4g درسته پینگش خوبه اما تاخیر رو توی بازی قشنگ حس میکنی واسه همین دوست ندارم از 4g استفاده کنم فعلا دارم از adsl با vpn بازی میکنم درسته مخابرات نت داغونی داره اما پینگ پایینی داره و زیر ۹۰ هست بخوام نتمو عوض کنم میترسم به مشکل پینگ بربخورم و پشیمون بشم
داداش از چه وی پی ان استفاده میکنی؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف

خیلی خوشبختی تو! لابد پارتی هم میتونی جوین شی!
vpn ر و روی مودم ست کردی یا با وافای شیر کردی والا تا حالا واسه من روزای خوب و قبل از این مشکلشم رو هیچ نتی پینگ زیر 90 نبوده

کسی هست نتونه پارتی شه جز من؟
راه حلی داره؟ فایده داره پرت رو عوض کتم؟

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
vpn ر و روی مودم ست کردی یا با وافای شیر کردی والا تا حالا واسه من روزای خوب و قبل از این مشکلشم رو هیچ نتی پینگ زیر 90 نبوده

شیر کردن vpn چی ؟ بهتر از dns نیس؟
واسه من هیچ کدوم ممکن نیس
قرار بود یکی یه پیگیری جدی بکنه چی شد

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
منم! ، گزارش رو تکمیل کردم دادم یکی از خبرنگارای حرفه ای و خوب حوزه ی تکنولوژی. منتظریم ببینیم چی میشه... به مایکروسافت دیگه امیدی نیست.
نیاز دارم یکی از کاربرای اینجا با من همکاری کنه که با بچه های سایت شکن مشکلات رو شناسایی کنیم. همین دو روز پیش یکی نیاز داشتم هی جوین شه پارتی ببینم حل میشه یا نه هیچکس نبود...
لایو رو کامل انداخته بودن رو سرورا که چک کنن ولی کسی نبود...

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
منم! ، گزارش رو تکمیل کردم دادم یکی از خبرنگارای حرفه ای و خوب حوزه ی تکنولوژی. منتظریم ببینیم چی میشه... به مایکروسافت دیگه امیدی نیست.
نیاز دارم یکی از کاربرای اینجا با من همکاری کنه که با بچه های سایت شکن مشکلات رو شناسایی کنیم. همین دو روز پیش یکی نیاز داشتم هی جوین شه پارتی ببینم حل میشه یا نه هیچکس نبود...
لایو رو کامل انداخته بودن رو سرورا که چک کنن ولی کسی نبود...

هر موقع دوباره خواستی چک کنی خبر بده امروز من ساعت شش دیگه دسترسی دارم به xbox

• Like
Reactions: nimaprince

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر

نه آقا نت مخابرات درسته پینگش پایینه اما در ماه چندینبار مشکل بوجود میاره برات من پارتی هم میرم مشکلی نیست vpn رو مودم ست هست

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
نه آقا نت مخابرات درسته پینگش پایینه اما در ماه چندینبار مشکل بوجود میاره برات من پارتی هم میرم مشکلی نیست vpn رو مودم ست هست

اگه بتونی لطف کنی vpn رو روی مودم برداری و با dns خالی پارتی رو تست کنی ببینی میتونی جوین شی با بقیه یا نه ممنونت میشم
تنهایی پارتی ساختن ملاک نیست وقتی یک نفر دیگه تو پارتی باشه و بتونی صداشو بشنوی ملاک هست برام

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اگه بتونی لطف کنی vpn رو روی مودم برداری و با dns خالی پارتی رو تست کنی ببینی میتونی جوین شی با بقیه یا نه ممنونت میشم
تنهایی پارتی ساختن ملاک نیست وقتی یک نفر دیگه تو پارتی باشه و بتونی صداشو بشنوی ملاک هست برام
اتفاقا با همراه و dns که بازی میکردم توی پارتی خارجیها چندینبار جوین شدم و هم صدا داشتم و هم صدام به گوششون میرسید من با adsl بدون vpn نمیتونم وصل بشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر