Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

ALIKR

کاربر سایت
Dec 31, 2017
6
دوستان از نیم ساعت پیش ایکسباکس تو قسمت status اعلام کرده در حال بروزرسانیه. خدا که مربوط به حل همین مشکل باشه.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
d370b1b99f8edb8d0db2ada433a074b8.jpg
احتمال داره درست شه خدا کنه:clap::bash:

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
دوستان از نیم ساعت پیش ایکسباکس تو قسمت status اعلام کرده در حال بروزرسانیه. خدا که مربوط به حل همین مشکل باشه.

d370b1b99f8edb8d0db2ada433a074b8.jpg
این مشکل برا خرید و اینا زده. همچنان بخش core لایو که مربوط به لاگین هست زده سالمه

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
دوستان انگار مشکل جدیتر شده، حالا امیدوارم یک اشکال فنی باشه: سایت های xbox و outlook هیچ کدوم از سایت های مایکروسافت دیگه باز نمیشن!!!

پ.ن: شت فقط با vp ان باز میشه فعلا!! این طور ک پیداست فکر کنم باید با اینترنت دیگه خداحافظی کنیم
برا من همچنان بدون vpn هم سالمه همه چی بجز لاگین شدن
همین الان هم بدون vpn تو سایت ایکس باکس پریمیوم پس بتل 1 که فری شده بود رو گرفتم مشکلی نداشت

• Like

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
برا من همچنان بدون vpn هم سالمه همه چی بجز لاگین شدن
همین الان هم بدون vpn تو سایت ایکس باکس پریمیوم پس بتل 1 که فری شده بود رو گرفتم مشکلی نداشت
اسفند دود کنید حتما خخخخ
دوستان بنظرم اصلا به کارشناسهای ماکروسافت نگید با اون dns کار میکنه والی اونم بلاک‌میکنن .
اون اپدیت هم ماله قسمت خرید و استور و ... هست .
چون ما جز کشورهای ساپورت شده نیستیم هیج انتظاری نداشته باشید

• Like

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بهترین راه حل اینکه ایکس باکساتونو بفروشین و ps4 بخرین. سگ ps4 شرف داره به کل مایکروسافت

این دیگه چه نوعشه
لابد halo war2 و فوزرا و هیلو گاردین و گرز .‌‌.. رو روی پلی۴ بازی کنیم ! هر کنسول فن های خودشو داره این‌ چه حرفیه میای شما وسط تاپیک اکس باکس میزنی
من شخصا همین halo war 2 به کل انحصاری های پلی۴ ترجیح میدم. تازه با اون گیم پد مسخرش

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اینم توجه کنید خیلیا با dns و خیلیا هم‌بدون dns وصل میشن . بپرسین از کدوم شرکت اینترنت گرفتین و با ی هزینه کم کوچ کنید روی یک شرکت ارائه دهنده اینترنت دیگه . بهترین کار همینه .

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
این دیگه چه نوعشه
لابد halo war2 و فوزرا و هیلو گاردین و گرز .‌‌.. رو روی پلی۴ بازی کنیم ! هر کنسول فن های خودشو داره این‌ چه حرفیه میای شما وسط تاپیک اکس باکس میزنی
من شخصا همین halo war 2 به کل انحصاری های پلی۴ ترجیح میدم. تازه با اون گیم پد مسخرش
عزیز من تو بگو بهترین کنسول منظومه شمسی. بهترین بازی دنیا. وقتی ساپورت نمیکنه اندازه پشگل هم نمیارزه.

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
اینم توجه کنید خیلیا با dns و خیلیا هم‌بدون dns وصل میشن . بپرسین از کدوم شرکت اینترنت گرفتین و با ی هزینه کم کوچ کنید روی یک شرکت ارائه دهنده اینترنت دیگه . بهترین کار همینه .
بدون دی ان اس کسی نیست وارد بشه دوست عزیز

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد

تا چند روز پیش یکی از دوستان ک پارس آنلاین داشت راحت وصل میشد ولی الان را نمی دونم
این DNS متاسفانه بعضی وقتها چنان لگ میزنه و پینگ میره بالا ک از سرور لفت میخوری

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بعضی از بچه ها میگن بدون مشکل کار میکنه بعضی ها هم با همون دی ان اس وصل میشن
آدم میمونه مشکل از کجاست
خبر خوب اینکه الان بهش پشتیبانی ایمیل زد و پرسید هنوز مشکل ساین این رو داری ؟
Hello Siavash,

Good day!

I would just want to verify if you are now able to sign in your account successfully on the console?

Thank you,
منم نوشتم دارم و طبق مطالعاتم تو انجمنهای بازی بقیه دوستان هم دارن . همینکه پیگیرن خودشون خوبه.
درست میگید اصلا معلوم نیست مشکل از کجاست .من خودم فکر میکنم تحریم کردنمون ولی از طرفی اگه کرده بودن اعلام‌میکردن بخاطر تحریم ها دسترسی رو برداشتیم . ازمون که نمیترسن ؟ و برعکس اینکه میگن پیگیر موضوع هستند میشه امیدوار بود .

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
بهترین کنسول برای من
این دیگه چه نوعشه
حرفهای شما کاملا درست منم عاشق گیم پد xbox one هست خوش دست ترین دسته دنیا و عاشق بازی هیلو گیرز و فورزا اما ۸۰درصد بازیم رو xbox آنلاینه و وقتی نتونم آنلاین بزنم چطور با دستگاه سر کنم؟نمیتونم همش آفلاین بازی کنم:-<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر