Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان تو سایت شکن برید، از اونجا تو کانال تلگرام جوین شین، برید قسمت پشتیبانی مسیج بدین و مشکلتونو بگین، الان فکر کنم تو این جمع فقط من با پشتیبانش مشکلمونو گفتم، خوب یکنفرم فایده نداره! همتون جمع بشین بریم مشکلمونو عنوان کنیم، الان اینجا فقط الکی تو سر و کله هم میزنیم که فایده نداره، اگه سرورا رو بتونن از سمت خودشون اوکی کنن ولی ندونن چنین مشکلی هست چه فایده داره؟؟؟ باید بگین بهشون،
این ادرس سایتشه،
یک تحریم شکن؛ تحریم‌های اینترنتی رو بی‌اثر کن! - شکن
فقط لطفا همگی برید و مشکلتونو بگین

• Like
Reactions: parsasp

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان برا بنده حتی دانلود هم نمیشه همش میزنه installation stopped توصیه ای راهنمایی دوستان؟
این مشکل زمانی پیش میاد که مثلا دیتای بازی یا اپدیتی رو قبلا داشتی دان میکردی، حالا یا زمان زیادی از نیمه کار بودن دانلودش گذشته یا حالا بلافاصله اپدیت جدیدی داده، شما باید اون دانلود فعلیتو دلیت کنی و مجدد اپدیت کنی، برای من پیش اومده بود اینکارو کردم، درست شده، اگه مجدد ارور داد میشه مشکل رو از سرور و دی ان اس پیگیری کن

parsasp

کاربر سایت
Apr 12, 2019
4
من ایمیل زدم جوابی نیومد متاسفانه کسی همکاری نمیکنه. الان همه دارند آنلاین بازی می کنند من نمیدونم این مشکل چرا فقط برای ماست.

• Like
Reactions: MASHIN

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
من ایمیل زدم جوابی نیومد متاسفانه کسی همکاری نمیکنه. الان همه دارند آنلاین بازی می کنند من نمیدونم این مشکل چرا فقط برای ماست.
ایمیل فایده نداره، مستقیم برو تو کانالشون به پشتیبانشون مسیج بده،
این ایدی پشتیبانشه، لطفا همگی مسیج بدین
@mebrahim
پشتیبانشم ادم فوقالعاده خوش رفتار و پیگیریه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
این مشکل زمانی پیش میاد که مثلا دیتای بازی یا اپدیتی رو قبلا داشتی دان میکردی، حالا یا زمان زیادی از نیمه کار بودن دانلودش گذشته یا حالا بلافاصله اپدیت جدیدی داده، شما باید اون دانلود فعلیتو دلیت کنی و مجدد اپدیت کنی، برای من پیش اومده بود اینکارو کردم، درست شده، اگه مجدد ارور داد میشه مشکل رو از سرور و دی ان اس پیگیری کن

این طریقه دلیت کردن دانلود آپدیت چجوری هست؟
چون یک گزینه کنسل داره یک پاز ک کنسلرا ک میزنی کل دیتا بازی پاک میشه!!!!

charghooz

کاربر سایت
Mar 27, 2018
1
ایمیل فایده نداره، مستقیم برو تو کانالشون به پشتیبانشون مسیج بده،
این ایدی پشتیبانشه، لطفا همگی مسیج بدین
@mebrahim
پشتیبانشم ادم فوقالعاده خوش رفتار و پیگیریه
آی‌دی پشتیبانیشون @bonyan_support هست.
شکن هم الان درسته کار می‌ده

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
این طریقه دلیت کردن دانلود آپدیت چجوری هست؟
چون یک گزینه کنسل داره یک پاز ک کنسلرا ک میزنی کل دیتا بازی پاک میشه!!!!
ببخشید دیر جواب دادم
همونجا روی منیج که بری توی قسمتqueue روی ایکنی که ارور داده کلیک کن بعدم دلیت کن( کلا دیتای اپدیت رو باید پاک کنی از اونجا نه کل دیتای بازی)، بعدمجدد برو تو بازی، لینک جدید میده برای دانلود

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
آی‌دی پشتیبانیشون @bonyan_support هست.
شکن هم الان درسته کار می‌ده
اره ، ولی من ایدی اون دوستمون رو اونجا پیدا کرده بودم، الان میبینم تغییر کرده .،خداروشکر نمیدونم مشکل کجا بوده ولی درست شده گوش شیطون کر،
دوستای مبین نتی ، جمعه اختلال شبکه هست، اگه باز به مشکل خوردین ،بیخودی دی ان اس رو تغییر ندین وایسین درست میشه

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
سلام دوستان این مشکل وارد شدن به اکانت حل نشده هنوز؟
من میخام کنسول بخرم آنلاین بازی کنم پیشنهادتون چیه مایکرو یا سونی مهم برام پایداری تو نت هست حوصله ندارم هی قط و وصل شم. لطفا صادقانه جواب بدید.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام دوستان این مشکل وارد شدن به اکانت حل نشده هنوز؟
من میخام کنسول بخرم آنلاین بازی کنم پیشنهادتون چیه مایکرو یا سونی مهم برام پایداری تو نت هست حوصله ندارم هی قط و وصل شم. لطفا صادقانه جواب بدید.
حل شده .اینجا بخش اکس باکسه .من اطلاعی ندارم سونی چطوره باید از اون ور بپرسی ولی اوضاع اینجا گاهی عصاب خوردی داره ولی وقتی حل میشه اذیت نداره. الان بخوبی و سرعت و پینگ ۱۲۵داره کار میکنه
راستی گیم پد سونی بخوبی و راحتی اکس باکس نیست .بتون پیشنهاد میکنم حتما از روی بازی های انحصاری تصمیم به خرید بگیری .مثلا من بازی halo war 2 رو حدکد ۸۰۰ساعت بازی کردم . این بازی انحصاریه

• Like
Reactions: MASHIN

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
منم دلم با وان ایکسه بخاطر 4کا منتها واسه نت و شبکه دودلم واسه خرید
اگه خواستی وان بگیری حتما one x بگیر . از هر نظر قوی تره پلی۴ پرو هست . فقط ۱۲گیگ‌رم ddr5 داره !
بازم تصمیم با خودته برا من که فرقی نداره ولی من خودم از تصمیمم راضیم اگرم روزی دیگه کار نده سمت پلی نمیرم . برمیگردم رو اپگرید پی سی .چون بازی هامو دیجیتال خریدم‌و رو پی سی هم جواب میده

• Like
Reactions: mirsina1979

arsi1

کاربر سایت
Oct 8, 2018
4
سلام دوستان من اینترنت اسياتك دارم و تاهمین چند روز پیش با DNS 172.22.122.100 میتونستم ساین این کنم ولی الان اصلا نمیشه کسی میتونه کمک کنه؟؟

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
دوستان من رو نت شاتل تا هفته قبل با این dns وصل بودم ولی امروز وصل نمی شه
Primary DNS
178.22.122.100
Secondary DNS
139.59.124.1

در حال همان dns و شکن و جنتا دیگه رو ایرانسل گوشی اوکی ان

رو شاتل چی حله؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند