Epic Games Store فروشگاه رسمی Epic

طی پنج سال گذشته، اپیک همواره در تلاش بوده است تا محصولاتش را به طور مستقیم و توسط خودش به بازیکنان عرضه کند. این کمپانی این راه با معرفی لانچر اختصاصی اپیک‌گیمز برای PC و Mac شروع کرد تا بازیکنان بتوانند با کمک آن از Fortnite، موتور Unreal Engine و یا دیگر محصولات این کمپانی استفاده کنند. محبوبیت روزافزون بازی Fortnite نیز به اپیک‌گیمز کمک کرد تا تجارتش را تا سطحی جهانی گسترش دهد و از بیشتر روش‌های پرداخت پشتبیانی کند.

UnrealEngine%2FNews%2FAnnouncing+the+Epic+Games+Store%2FEpicGamesStore-1400x788-115627d82416826e240d42891ede4afe7975ba19.jpg

کمپانی اپیک‌گیمز اعتقاد دارد که بیشتر سازندگان بازی خواستار فروشگاهی با ویژگی‌های اقتصادی منصفانه و رابطه‌ای مستفیم با بازیکنان هستند. به همین دلیل این کمپانی در پی ساخت فروشگاهی بوده که از این تفکر پیروی کند. این فروشگاهی چندی پیش با تعداد معدودی از بازی‌های PC و Mac ، که اکثر آن‌ها را بازی‌های مستقل تشکیل می‌دهند، افتتاح شد. با توجه‌ به صحبت‌های این کمپانی باید در آینده‌ منتظر بازی‌های موبایل و پلتفرم‌های دیگر نیز روی Epic Games Store باشیم.

ویژگی‌های فروشگاه اپیک‌گیمز:

سهم ۸۸ درصدی توسعه‌دهندگان

تمام توسعه‌دهنده‌هایی که بازی‌های خود را بر روی Epic Games منتشر می‌کنند بدون هیچ قید و شرطی ۸۸ درصد از پول فروش بازی را دریافت می‌کنند. همجنین اگر این توسعه‌دهندگان از موتور بازی‌سازی Unreal Engine استفاده کنند اپیک سهم ۵ درصدی این موتور را نیز فقط برای فروششان روی این فروشگاه پوشش می‌دهد.

UnrealEngine%2FNews%2FAnnouncing+the+Epic+Games+Store%2FEpicGamesStore_InfoGraphic-1920x1080-df66848d0d804e4366355775eae247a9abdeb1e7.jpg

رابطه‌ی مستقیم با بازیکنان

با خرید از فروشگاه Epic Games بطور خودکار مشترک خبرنامه‌ی اپیک‌گیمز می‌شوید و از این طریق توسعه‌دهندگان می‌توانند شما را در جریان آپدیت‌ها و نسخه‌های آینده‌‌ي بازیشان بگذارند. همچنین اگر بازیکنان ترجیح بدهند که ایمیلشان را در اختیار توسعه‌‌دهنده بگذارند، سازنده‌ی بازی می‌توانند شخصا با آن‌ها در ارتباط باشد.

با تولید‌کنندگان محتوا در ارتباط باشید

امروزه استریمرهای توییچ، یوتوبرها و نویسندگان تاثیر بزرگی را بر روی شناخت بازی‌های مختلف دارند. برنامه‌ی گسترده‌ی ۱۰ هزار نفری Support-a-Creator اپیک‌گیمز به توسعه‌دهندگان اجازه میدهند با تولید‌کننده‌های محتوا ارتباط داشته باشند تا دایره‌ی بازیکنان بازی‌های خود را بیش از پیش گسترش دهند. توسعه‌دهندگان می‌توانند در این برنامه مقداری از سهم‌ فروش بازی خود را در اختیار Creator مورد نظرشان قرار بدهند. در این بین اپیک ۵ درصد از این سهم را در ۲۴ ماه اولیه پوشش می‌دهد.

صفحه‌ی فروش بازی‌ خود را کنترل کنید

اپیک‌گیمز هیچ کنترلی رو صفحه‌ی خرید بازی سازنده ندارد. هیچ تبلیغی در این صفحه‌ها نمایش داده نخواهد شد و بازی‌های مشابه نیز در آن حصور نخواهند داشت. همچنین در نتایج جستجوگر بازی نیز خبری از تبلیغات نخواهد بود.

پشتیبانی از تمام موتور‌های بازیسازی

مهم نیست که از چه موتوری برای ساخت بازی استفاده می‌کنید!‌ تمام موتورهای بازیسازی در فروشگاه اپیک پشتیبانی می‌شوند. اولین بازی‌هایی که بر روی این استور قرار گرفته‌اند نیز بر پایه‌ی موتور‌های آنریل‌ انجین و یونیتی هستند.

موفقیت توسعه‌دهندگان، موفقیت اپیک‌گیمز است

هدف اپیک‌گیمز از ساخت فروشگاه و روش‌ اقتصادی آن،‌ هم‌راستا کردن علایق بازیکنان با این کمپانی است. به علت خرید‌های بسیار زیاد در بازی فورتنایت، اپیک‌گیمز زیرساخت‌هایی را فراهم کرده که قدرت پزدازش یک فروشگاه بازی و پشتیبانی از خریداران را دارد. در این بین ۱۲ درصد سهمی که از فروش بازی‌ها می‌گیرد باعث پیشرفت و گسترش این کمپانی در سال‌های آتی خواهد شد.

بازی‌های رایگان

یکی دیگر از سیاست‌های اپیک‌گیمز در راستای افزایش مشتری‌های فروشگاه خود، همکاری با توسعه‌دهندگان برای رایگان کردن بازی‌هایشان در طول زمانی دو هفته‌ یکبار است. لازم به ذکر است که با اضافه کردن این بازی‌ها به library می‌توانید در هر زمانی که خواستید آن‌ها را دانلود و تجربه کنید.

قیمت‌گذاری منطقه‌ای

اپیک‌گیمز هم مانند کمپانی ولو با توجه به ارزش کشورهای مختلف قیمت‌های مختلفی را بر روی فروش بازي‌ها در نظر گرفته است. برای مثال در بعضی از کشورها مانند روسیه‌، قیمت پرداختی شما برای بازی‌ها حتی از نصف هم کمتر می‌شود.

Last edited by a moderator:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
دوستانی که دانلود کردین میشه بگید از کدوم سایت دیتا رو گرفتین؟ و اینکه امکانش هست با سرعت بالا بدون وی ** ان با خود لانچر دانلود کرد؟

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,476
این مشکلی که میزنه " Your account is unable to download any more free games at this time." به خاطر اینه که با اون vpn ای که دارید استفاده می کنید خیلی های دیگه زودتر رفتن بازی رو گرفتن و در نتیجه ip اون سرور vpn رو اپیک به لیست سیاه اضافه کرده. حالا نمیدونم این لیست سیاهش دائمی هست یا بعد مدتی ریست میشه. اما به هر حال میتونید با فیلتر شکن های دیگه مخصوصا اونایی که زیاد معروف نیستن یا اونایی که سرورای زیادی دارن و اجازه میدن سرورتون رو انتخاب کنید، تست کنید.
با تشکر از راهنمایی شما.بازی به library اضافه شد.الان سوالم اینه:
الان که بازی اضافه شده هر زمانی میتونم دانلودش کنم یا فقط تو این بازه یک هفته ایی وقت دارم؟

amirxbk2

کاربر سایت
Oct 8, 2016
24
من همون دیتا بروز استیم ریختم
فقط مطمئن باشید چیزی که دانلود میکنید دیتا استیم باشه و بک آپ استیم نباشه

به عنوان مثال اگر من فایلهای بازی را در مسیر D:\game\GTAV بریزم
موقع نصب باید مسیر D:\game را در لانچر انتخاب کنم
View attachment 141890
ایول داداش دمت گرم واقعا کمک کردی منم انجام دادم و بازی رو شناخت مال من نسخه به روز استیم بود
ممنون

• Like
Reactions: Unofficial

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا
دوستان میخوام جی تی ای رو بگیرم این ارور رو میده
Your account is unable to download any more free games at this time.
باید برای این بازی اکانت جدید بسازم یا خیر ؟؟؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
با یه قند شکن دیگه یا یه سرور دیگه از قندشکن تست کند. من با ک*ریو تست کردم درست شد

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من زدم دانلود اولش با سرعت 6 مگ داشت دانلود میکرد تو نیم ساعت 9 گیگ گرفت بعد سرعت کم شد گذاشتم دانلود گرفتم خوابیدم بیدار شدم دیدم رو 20 گیگ مونده ادامه دانلود رو هم نمیره

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا
با یه قند شکن دیگه یا یه سرور دیگه از قندشکن تست کند. من با ک*ریو تست کردم درست شد
با هر چیزی که فکر کنی زدم ولی اضافه نکرد من بازی های رایگان خیلی گرفتم از ایپک ولی این خیلی اذیت کرد نمیدونم چکار کنم دیگه

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
از اکانتتون ایراد گرفته میگه اکانتتون قابلیت دانلود هیچ بازی رایگانی رو الان نداره.یعنی نه تنها این بازی یه بازی رایگان دیگه هم انتخاب کنید نمیزاره دانلود کنید.احتمالا تعداد بازی های رایگانتون زیاده.یکی از اونایی که نمیخواید رو پاک کنید و از لیت هم دلیتش کنید ببینید اجازه میده یا نه

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
واسه گرفتن بازی نیاز به فعال‌سازی ‌2FA هم دارید.

احتمالا زیاد یوزر پس اشتباه وارد کردید اکانتتون لاک شده. کمی صبر کنید.
کلا همین ارور رو میده، امروز خواستم ساین آپ کنم اکانت جدید بسازم تو اولین تلاش هم این ارور رو داد...

142000

پ.ن: آقا فیلتر شکنی که استفاده می کنید چیه؟ من از افزونه فایرفاکس استفاده می کنم فک کنم جواب نمیده :|

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,356
کلا همین ارور رو میده، امروز خواستم ساین آپ کنم اکانت جدید بسازم تو اولین تلاش هم این ارور رو داد...

View attachment 142000

پ.ن: آقا فیلتر شکنی که استفاده می کنید چیه؟ من از افزونه فایرفاکس استفاده می کنم فک کنم جواب نمیده :|
من برای خودم گرفتم برای دوستمم ساین آپ کردم مشکل نداره
کلا فکر نکنم ربطی به فیلترشکن داشته باشه. کلا من با فیلترشکنم چندتا کشور زدم نشد ولی با انگلستان دوتا گرفتم (برای خودم و دوستم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر