Epic قدرت جديدي از موتور Unreal 3 را به نمايش گذاشت

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti

epictree-article_image.jpg

در تصويري كه مشاهده ميكنيد تكنولوژي شاخ و برگ استفاده شده است! (Foliage Tech )
اين تكنولوژي جديد موتور آنريل 3 بوده كه خانوم Dana Cowley مدير روابط عمومي اپيك در Tw!tt3r خود از اون رونمايي كردن .

همونطور كه ميبينيد ،اين تصوير چشم اندازي وسيع و با پوشش گياهي بسياري رو نشون ميده كه خيلي شبيه به نقاشي است.

اپيك هم در مورد اين تصوير گفته كه اين شات 100% در حالت Real-Time بوده و بازي هم در حالت In-Engine در حال اجرا است.
اميدواريم به زودي دمويي كه اين عكس از اون اومده رو نشون بدن.

عكس كامل :
epictree-article_image-1.jpg

منبع

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,818
نام
فرخ
فردین من بحث زیادی نمیکنم ! فقط برات یه تک دمو نشون میدم که این تصاویر هم از همین انجینه .
قشنگ بشین ببین چی میبینی که تو تصویر نمیبینی و با Skyrim مقایسه کن .

اگه قبول کردی که هیچی اگه قبول نکردی دیگه کاری از دست من بر نمیاد ! فقط لطف کن برو بینش :
http://www.4shared.com/video/HM3XdKA6/videoplayback_ip0000sparamside.html
حالا این اپدیت انجین ماله اویل سال 2010 بود که بعد این دوباره انجین بروز شد !

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,114
نام
مصطفی
فرخ با بحث های دیگه کار ندارم اما همین الانش Skyrim خیلی بهتر از اینو داره ارائه میده. حداقل میدونیم که چیزی که میبینیم رو بازی میکنیم و به هر کجای محیط خواستیم میریم نه اینکه فقط از روی یه عکس ساده اینقدر زود تصمیم گیری کنیم.

واقعا من نمیدونم از روی یه دونه عکس سایز پایین چطوری اینقدر نتیجه میگیرید. اصلا بر فرض مثال کاملا درست باشه عکس. اما واقعا تعداد آبجکت ها و تنوع آبجکت ها با عکسی که بالا گذاشتم یکیه؟ در مورد Draw distance هم ترخدا اینقدر گندش نکنید. بخدا چیز خاصی نداره کلی مه و ابر و ... که تونستن یه چیزی نشون بدن. من زمانی این draw distance رو قبول میکنیم که کاملا ریل تایم بتونی بازیش کنی و ویدئو از نشون بدن و بتونی برسی بالای اون قله.

حداقل چیزی که الان ما داریم توی Skyrim میبینیم. در نتیجه من Skyrim رو خیلی خیلی خیلی بیشتر از یه عکس بدون توضیحات قبول دارم.

حالا من نمی دونم این dd که تو عکس نشون دادن قابل دستریسی به صورت ریل تایم هست یا ، ولی یه چیز رو مطمئن اگه ریل تام باشه امکان نداره رو این نسل اجرا بشه :d

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
610
نام
سینا
حالا من نمی دونم این dd که تو عکس نشون دادن قابل دستریسی به صورت ریل تایم هست یا ، ولی یه چیز رو مطمئن اگه ریل تام باشه امکان نداره رو این نسل اجرا بشه :d

روی کنسولهای این نسل نمیتونه اجرا بشه.
روی PC که میشه به بهترین نحو ممکن اجراش کرد.
امیدوارم هرچه زودتر این ویژگی جدید رو در یکی از بازیهای
ساخته شده با این موتور ببینیم تا همه به نحو احسنت با
این ویژگی اشنا بشن.
به امید فرا رسیدن هرچه زودتر اون روز.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فردین من بحث زیادی نمیکنم ! فقط برات یه تک دمو نشون میدم که این تصاویر هم از همین انجینه .
قشنگ بشین ببین چی میبینی که تو تصوصر نمیبینی و با Skyrim مقایسه کن .

اگه قبول کردی که هیچی اگه قبول نکردی دیگه کاری از دست من بر نمیاد ! فقط لطف کن برو بینش :
http://www.4shared.com/video/HM3XdKA6/videoplayback_ip0000sparamside.html
حالا این اپدیت انجین ماله اویل سال 2010 بود که بهد این دوباره انجین بروز شد !
فرخ این ویدئو رو من همون روز اول که اومد HD ـشو. الان این ویدئو چه ربطی به بحث DD ما داشت؟ خواهشن از شاخه ای به شاخه دیگه نپر و صحبت رو منحرف نکن. این ودئو ربطی به صحبت هامون نداره.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,182
نام
محمد امین
فرخ با بحث های دیگه کار ندارم اما همین الانش Skyrim خیلی بهتر از اینو داره ارائه میده. حداقل میدونیم که چیزی که میبینیم رو بازی میکنیم و به هر کجای محیط خواستیم میریم نه اینکه فقط از روی یه عکس ساده اینقدر زود تصمیم گیری کنیم.

واقعا من نمیدونم از روی یه دونه عکس سایز پایین چطوری اینقدر نتیجه میگیرید. اصلا بر فرض مثال کاملا درست باشه عکس. اما واقعا تعداد آبجکت ها و تنوع آبجکت ها با عکسی که بالا گذاشتم یکیه؟ در مورد Draw distance هم ترخدا اینقدر گندش نکنید. بخدا چیز خاصی نداره کلی مه و ابر و ... که تونستن یه چیزی نشون بدن. من زمانی این draw distance رو قبول میکنیم که کاملا ریل تایم بتونی بازیش کنی و ویدئو از نشون بدن و بتونی برسی بالای اون قله.

حداقل چیزی که الان ما داریم توی Skyrim میبینیم. در نتیجه من Skyrim رو خیلی خیلی خیلی بیشتر از یه عکس بدون توضیحات قبول دارم.

اصلا قابل مقایسه نیست این عکس شما بیشتر باید Alan Wake مقایسه بشه..:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,818
نام
فرخ
فرخ این ویدئو رو من همون روز اول که اومد HD ـشو. الان این ویدئو چه ربطی به بحث DD ما داشت؟ خواهشن از شاخه ای به شاخه دیگه نپر و صحبت رو منحرف نکن. این ودئو ربطی به صحبت هامون نداره.

چرا داره عزیزم این عکسه از همین تک دمو گرفته شده ولی چون درخت و .......زیاد نمیبینی اون زیبایی خودش را نداره الان این تصاویری که پایین میذارم مربوط به همین عکس بالا هم میشه فقط فرقش تو محیطشه !
کلا همین عکس ها هم مربوط به انجینه و حرفه من اینه که قدرت انجین را نشون بدم .

حالا دوستمون mohammad_66 دارن بازی های بهتر از این تصاویر را تجربه میکنند!
همین تصاویر را تو نسل بعد تو گیم پلی تجربه کنیم خودش خیلیه !

lightmass6.jpg

lightmass7.jpg

lightmass8.jpg

cinematics-980x337.jpg

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فرخ من حرفتو قبول دارم قدرت انجین فوق العاده بالاست و منکر این نیستم اما این تصویر الان قابل اجرا نیستن روی کنسول. من حرفم اینه که در حال حاظر DD ـه SKyrim رو بیشتر از اون عکس کذایی قبول دارم. چون حداقلش میدونم که هر جا که میبینم رو میتونم برم برسم بهش اما اون عکس رو هیچی نمیشه روش بحث کرد چون صرفا یه عکسه. نمیدونم تونسم برسونم منظورم رو یا نه.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
عزیز من اگه یکم اون سطح اطلاعاتت را ببری بالا برعکس خودت را نمیزنی کوچه علی چپ!

.
متاسفانه اگه یکم ادب داشتی یا شاید یکی بهت یاد میداد میشد باهات بحث کرد!
پسر جان من منظورم از ریل تایم نبودن اون تک دمو هست که 4-5 ماه پیش گذاشتی و یه مرد با سیگار بود زیر بارون! متاسفانه تا 4 تا بچه قد و نیم قد دورت رو گرفتن فکر کردی به جایی رسیدی و میتونی به هر کسی توهین بکنی! امیدوارم حداقل یک روزی کلا بفهمی ادب چیه!
اون عکس بالا از UE3 نشون میده تو , تو محیط همه جا دسترسی داری و اون میزان ابجکت را برات نمایش میده . اون عکسی که از U2 گذاشتی سر جمع اونجا را با یه طناب میپری رو پشته بام و هیچ جا دست رسی نداری و یه راه خطی را طی میکنی
جدی میگی؟ آخه من آنچارتد تا حالا بازی نکرده بودمو خوب شد بهم یاد دادی!!
مرد حسابی قصه تعریف نکن این مپ رو کاملا بازی میکنی! از تخریب شدن اون ساختمون به طور کامل(که نشون میده شما اصلا بازی نکردی) و رفتن به یه ساختمان دیگه و بعد رسیدن به یه ساختمون دیگه و در آخر میری دقیقا وسط شهر!! حالا اینو بیخیال میشیم که مرحله این شهر خیلی طولانیه و همه جاشو میبینیم برام خنده داره که میگی به هیچ جاش دسترسی نداری!
خوب تو assassins چی؟ اونم به جایی دسترسی نداری؟ اوه یادم رفت هرکی غیر تو که خیلی فهیمی حرف بزنه یا نمیفهمه یا سوادش در حدی نیست!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اصلا قابل مقایسه نیست این عکس شما بیشتر باید Alan Wake مقایسه بشه..:d

منظور بنده رو متوجه نشدید چندبار هم گفتم محیطی که توی Skyrim شاهد هستیم رو میتونی خودت برس و لمسش کنی اما تو آلن ویک از یه جاده از پیش تایین شده نمیتونی فراتر بری. واسه همین با مقایسه با اون تصویره و نه اینکه با الن ویک چون الن بازی خطی هستش و اصلا نمی دونی پشت درو دیستنش اون بازی چه چیزی نهفته است.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,818
نام
فرخ
متاسفانه اگه یکم ادب داشتی یا شاید یکی بهت یاد میداد میشد باهات بحث کرد!
پسر جان من منظورم از ریل تایم نبودن اون تک دمو هست که 4-5 ماه پیش گذاشتی و یه مرد با سیگار بود زیر بارون! متاسفانه تا 4 تا بچه قد و نیم قد دورت رو گرفتن فکر کردی به جایی رسیدی و میتونی به هر کسی توهین بکنی! امیدوارم حداقل یک روزی کلا بفهمی ادب چیه!
hاقای با ادب ! شما که سواد داری ؟! همون تک دموی 4 ماه پیش که یه مرد زیر بارون سیگار میکشه کاملا real time بود ! جلوی حضار تو GDC 2011 به همه نشون دادند .
الان بچه کیه ؟ تو یا من ؟

جدی میگی؟ آخه من آنچارتد تا حالا بازی نکرده بودمو خوب شد بهم یاد دادی!!
مرد حسابی قصه تعریف نکن این مپ رو کاملا بازی میکنی! از تخریب شدن اون ساختمون به طور کامل(که نشون میده شما اصلا بازی نکردی) و رفتن به یه ساختمان دیگه و بعد رسیدن به یه ساختمون دیگه و در آخر میری دقیقا وسط شهر!! حالا اینو بیخیال میشیم که مرحله این شهر خیلی طولانیه و همه جاشو میبینیم برام خنده داره که میگی به هیچ جاش دسترسی نداری!
خوب تو assassins چی؟ اونم به جایی دسترسی نداری؟ اوه یادم رفت هرکی غیر تو که خیلی فهیمی حرف بزنه یا نمیفهمه یا سوادش در حدی نیست!

نه تو راست میگی ؟! ما بازی نکردیم که ؟ گوشای ما هم داراز شد ! الان اون عکسی که نشون دادی یعنی به صورت خطی از یه ساختمون وارد ساختمون دیگه نمیشه دیگه ؟! بعد که وارد شهر شدی اون محیط بزرگ شگرفش را نشون بده ما هم ببینیم که بتونی تو همجاش قدم بزنی ؟
اره جونه ........... همه جای شهر را میبینی و قدم میزنی ؟! ما هم باور کردیم ؟!

اون تصاویری که پست بالا گذاشتم دیدی ؟ بازم رو حرفه خودت هستی ؟!

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من حرفی ا جزئیات نزدم! مسلمه که موتور گرافیکی که محدود به یه کنسوله رو با یه موتور دیگه که رو pc با مشخصات خیلی بالا مقایسه کنی از لحاظ جزئیات خیلی فرق دارن اما حرف از گرافیک و وسعت زدی که جوابتو دادم!
تنها چیزی که میشه تو اون عکسا قبول کرد نوز پردازیه خیلی خوبشه!
یعنی به صورت خطی از یه ساختمون وارد ساختمون دیگه نمیشه دیگه
بدبختی که تو این ممــــلکت داریم اینه که امثال تو زیادن! حرفی که میزنیمو 180 درجه میچرخونن بعد میگن اشتباه کردیم!
آخه پسر خوب تو که حرف از گرافیک میزنی دیگه چه فرقی داره که اون محیط تک تکش قابل دسترسه یا نه؟ من اون عکس رو گذاشتم که بگم وسعت محیطش بالاس! نکنه میگی اون وسعت رندرینگ همش عکسه و واقعی نیست؟ در کل از یه فردی که با این سنش هنوز گرفتار فن بازیه انتظاری نمیره و من اصلا انتظار ندارم پست بعدی بگی فهمیدم! ولی امیدوارم حداقل دوباره قصه تعریف نکنی و اینو قبول کنی که وسعت این تک دمو خیلیم عجیب نیست

• Like
Reactions: aliatlas

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
توصیه من به بقیه دوستان اینه که تو هر تاپیکی که دیدین فرخ داره بحث میکنه وارد نشید :d چون آخرش به بسته شدن تاپیک منجر میشه.
نمیدونم برای بعضی از دوستان چرا درک کردن این موضوع سخته که دوران موتور گرافیکی آنریل 3 به سر اومده و آخرین زورش رو هم تو GOW3 زده و فکر نکنم چیز زیاد متفاوتی رو به گیمرها نشون بده.تو چند صفحه قبل چند تا از دوستان یه لیست طویل از بازیهایی که با آنریل ساخته شدن رو برای من قرار دادن و لی خوب منظور منرو متوجه نشدن.من گفتم از این همه بازی و این همه شرکتی که این موتور گرافیکی رو لایسنس کردن چند تا بازی تونست خودش رو تو دنیای گیم نشون بده ؟ بایوشاک رو گفته بودن و یا GOW3 و یا اسپلینتر سل ، خوب منم میدونم اینا بازیهای خوب بودن و درش شکی هم نیست ولی کافیه به بازیهای بیخودی که جدیدن به بازار هم اومدن دقت کنید.هانتد،ردفکشن،آلیس،بولت استورم {اگه درست نوشته باشم}و ... که چقدر از نظر گیم پلی و گرافیک در حد افتضاحی بودن.به این نکته هم دقت داشته باشین که تمام بازیهایی که با آنریل ساخته شدن همگی از رنگ مات و مرده رنج میبرن و تنها بازی که تونست یه کمی با رنگ زنده باشه و یه کمی هم سر سبزی داشته باشه ایکس من بود و از نظر فیزیک هم که تمام بازیهای ساخته شده با این موتور ضعف داشتند نمونه ی فاحشش هم همین بولت استورم بود ببخشید اسم بازی رو دقیق یادم نیست.به امید اینکه موتور بعدی شرکت اپیک گیم بتونه گرافیک زنده ایی رو به نمایش بزاره و چشم گیمر رو بعد از یه ساعت بازی کردن خسته نکنه { به خصوص تو بازی GOW } در ضمن به قول فردین عزیز اون عکسی که تو پست شماره ی یک قرار داده شده همچین هم چیز عجیب و غیر منتظره ایی نیست.ما نمونه های خیلی بهتر از این و وسیعترش رو داریم مثل Assassins Creedکه به معنای واقعی Open World هم هست

آخرین ویرایش:

goodgodhero

کاربر سایت
May 17, 2011
120
من نمیدونم چرا هر وقت اسم اپیک میاد قنای مایکرو ازش حمایت میکنند و فنای سونی دشمنی میکنند اپیک یک استودیوی کاملا مستقله و فقط یک سه گانه ی انحصاری اونم نه کاملا انحصاری برای مایکرو داره میگم نه کاملا چون شایعاتی به گوش میرسه تازه اصلا شاید بازی جدید در انحصار سونی باشه پس حد اقل حقیقت را بپذیرید درا تو دیستنس بازی فوق العادس
حرف شما دوست عزیز هم قبول دارم که میگی اسکیریم هم همچین گرافیکی داره ولی این گرافیک نسخه ی رایانه ی شخصیشه نه کنسولی

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
بو� �ت استورم {اگه درست نوشته باشم}و ... که چقدر از نظر گیم پلی و گرافیک در حد افتضاحی بودن
بولت استورم کجاش افتضاحه از نظر گیم پلی و گرافیک :|؟

حداقل تو این نسل بازی هایی که خود Epic با موتورش ساخت خیلی خوب بودن

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
من حرفی ا جزئیات نزدم! مسلمه که موتور گرافیکی که محدود به یه کنسوله رو با یه موتور دیگه که رو pc با مشخصات خیلی بالا مقایسه کنی از لحاظ جزئیات خیلی فرق دارن اما حرف از گرافیک و وسعت زدی که جوابتو دادم!
تنها چیزی که میشه تو اون عکسا قبول کرد نوز پردازیه خیلی خوبشه!

بدبختی که تو این ممــــلکت داریم اینه که امثال تو زیادن! حرفی که میزنیمو 180 درجه میچرخونن بعد میگن اشتباه کردیم!
آخه پسر خوب تو که حرف از گرافیک میزنی دیگه چه فرقی داره که اون محیط تک تکش قابل دسترسه یا نه؟ من اون عکس رو گذاشتم که بگم وسعت محیطش بالاس! نکنه میگی اون وسعت رندرینگ همش عکسه و واقعی نیست؟ در کل از یه فردی که با این سنش هنوز گرفتار فن بازیه انتظاری نمیره و من اصلا انتظار ندارم پست بعدی بگی فهمیدم! ولی امیدوارم حداقل دوباره قصه تعریف نکنی و اینو قبول کنی که وسعت این تک دمو خیلیم عجیب نیست
بز یه بیت بگم :D :
این اپیک بگیر و دست از آن آنچارتد بدار / که کیفیت آبجکت ای برادر از دور خوش است !
حال کن شعرو :D

• Like
Reactions: aliatlas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر