Epic توسعه Unreal Tournament را متوقف کرد

Timeless One

Fate of Hellas
مدیر انجمن
Apr 18, 2007
4,810
نام
امیرعلی
Epic به طور رسمی اعلام کرد که توسعه نسخه Unreal Tournament را که از سال 2014 آغاز شده بود، متوقف کرده است. البته به گفته Tim Sweeney این مسئله بدین معنا نیست که اپیک به عنوان دیگر کلاسیک خود باز نخواهد گشت، اما Unreal Tournament تنها در حالت کنونی قابل بازی خواهد بود:

"Unreal Tournament همچنان قابل خرید و بازی خواهد بود. اما دیگر به طور فعال بر روی آن کار نمیشود و توسعه پیدا نمیکند. ما در حال حاضر با GOG همکاری کردیم تا عنوان های کلاسیکمان را در دسترس قرار دهیم و همچنین به این موضوع ادامه خواهیم داد تا تعداد بیشتری از انها در دسترس قرار گیرند"

2hb3_unrealtournament_primary-100267179-large.jpg

ظاهرا عدم پیشرفت قابل ملاحضه Unreal Tournament و موفقیت به شدت محکم Fortnite از دلایل این تصمیم است. در سپتامیر یکی از سازندگان بازی گفته بود که پروژه به طور موفقت متوقف شده، چون تمام نیروی اپیک برای پیشبرد Fortnite لازم است:

"بسیاری از شما دنبال شنیدن آپدیت در مورد بازی بودید، اما در این لحظه خبری برای اشتراک وجود ندارد. تیم به شدت مشغول کار برروی Fortnite است و افراد زیادی باقی نمانده اند که بتوانند برروی Unreal Tournament کار کنند"

Source
 

MOH3N_Dark

کاربر فعال
May 7, 2013
3,260
نام
محسن
من اپیک رو با UT شناختم میتونم به جرات بگم نسخه اول UT یکی از بهترین و دیوانه وار ترین FPS ها بوده و هست. هنوزم موزیک منوی بازی رو یادمه
بعد از UT 2004 این سری دچار افت محسوسی شد. UT 3 با اینکه بازی خوبی بود اما اصلا در حد نسخه های قبل نبود و یه جورایی فقط نقش بنچمارک Unreal Engine 3 رو ایفا میکرد.
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر