Enslaved: Odyssey to the West | PC

کمپانی Namco و استدویوی Ninja Theory در اقدامی این عنوان را برای PC در سایت Polygon تایید کردند.Enslaved: Odyssey to the West که در سال 2010 برای کنسولهای X360 و PS3 عرضه شده بود نسبتا موفق ظاهر شد و توانست متای 82 را دریافت کند.شخصیت اصلی بازی فردی به نام Monkey است که با دختری به نام Trip در فضایی آخر الزمانی همراه می شود.داستان کلی بازی اقتباسی ازاد از رمان Journey to the West خواهد بود.
سبک بازی نیز همانند کارهای دیگر استدیوی Ninja Theory مانند Heavenly Sword و DmC است.
تعدادی از تصاویر نسخه کنسولی بازی:

ناشرNamco
توسعه دهندهNinja Theory
پلتفرمPC,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Enslaved: Odyssey to the West
تاریخ انتشاراکتبر 2013
تاپیک امتیازاتامتیازات Enslaved: Odyssey to the West
پیش‌نمایش بازیروایتی جدید از آخرالزمان
نقد بازیبردگی ازادی است!

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
پورت؟ فریم؟ گرافیک؟:d این 3 قلم رو یه توضیح بده ببینم:d یه عکس هم از صفحه تنظیمات هم بذار:d
فریم ثابته خوشبختانه. اما وقتی که کات سین تموم میشه بازی یه یکی دو ثانیه یا شاید کمتر توقف میکنه که دلیلشو هنوز نفهمیدم! تنظیمات گرافیکم فقط رزولوشن هست که اونم اصلا ربطی به مانیتور نداره! یه چند تا عدد پیش فرض گذاشته طرف که هر کدوم به مانیتورت خورد رو باید انتخاب کنی! مثلا 1440 در 900 رو اصلا نداره! غیر رزولوشن هم هیچی دیگه نداره! گرافیکم بدک نیست با توجه به این که واسه چند سال پیشه! در کل قابل بازی هست خوشبختانه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یعنی له ترین پورت ها هم تنظیمات vsync دارن دیگه حتی اینم نداره res custom هم نداره به من می دادن یه هفته ای بهترین از این پورتش می گردم:d

البته خوشبختانه مشکل فنی( کنترل یا گرافیک) نداره

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
یعنی له ترین پورت ها هم تنظیمات vsync دارن دیگه حتی اینم نداره res custom هم نداره به من می دادن یه هفته ای بهترین از این پورتش می گردم:d

البته خوشبختانه مشکل فنی( کنترل یا گرافیک) نداره

ماشالله سرعت نت هر چی بود گرفتی :d
یعنی رزولیشن هم نمیشه داد :d

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
خب منم وقت کردم یه ساعتی بازی کنم!
انصافا بازی خیلی عالیه. نورپردازی و رنگ بندی بی نظیر بازی هرکسی رو مجذوب این بازی میکنه. واقعا حرف نداره. گیم پلی بازی هم واقعا سرگرم کنندست
تنها نکته منفی بازی نبود تنظیمات گرافیکی (غیر از رزولوشن) که اونم با توجه به گرافیک عالی بازی قابل چشم پوشیه :d

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
سلام. بازی من تو ابتدای شروع چپتر6 کرش میشه و میاد بیرون! :( البته حدس میزنم ابتدای چپتر6 هست. الان
رسیدیم به محل سقوط سفینه و بعد از نابود کردن سگ با موتور راه افتادیم

کسی همچین مشکلی داشته؟:(

آخرین ویرایش:

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
بچه ها کسی میدونه از منوی که استفاده میکنیم توی بازی مثلا دختره سر بقیه رو گرم میکنه که ما رد بشیم منوی سمت راست که عکس یه کپسوله چه جوری و کجاها باید استفاده کرد برای من تمام کپسولا پره ولی نمیشه ازش استفاده کرد؟

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
بچه ها کسی میدونه از منوی که استفاده میکنیم توی بازی مثلا دختره سر بقیه رو گرم میکنه که ما رد بشیم منوی سمت راست که عکس یه کپسوله چه جوری و کجاها باید استفاده کرد برای من تمام کپسولا پره ولی نمیشه ازش استفاده کرد؟

باید حتما کنار دختره باشی اون بهت تزریق میکنه وقتی خونت کم باشه

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
بچه ها خداوکیلی این بازی رو روی pc چطوری رفتید؟
این بازی که آخر باگه اصلا بازی نیست، باگ بگیم بهتره، نه تنظیم خاصی، سازنده ها هم که سنگ تموم گذاشتن یه بازی پر از لک و قفل تحویل pc بازا دادن...
میگم fix یا کرکی جدیدا براش نیومده، به غیر از اون FLT که حجمش 46 ک ب هستش ، چون بازم برا من بعد هر چنددقیقه لگ برمیداره اونم به مدت 2 الی 4 ثانیه، اصلا یه وضع ـیه.....)x
اگه کرک چدید یا راه حلی هست، کسایی که تموم کردن بی زحمت ما رو بی نصیب نکنن...

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
بچه ها خداوکیلی این بازی رو روی pc چطوری رفتید؟
این بازی که آخر باگه اصلا بازی نیست، باگ بگیم بهتره، نه تنظیم خاصی، سازنده ها هم که سنگ تموم گذاشتن یه بازی پر از لک و قفل تحویل pc بازا دادن...
میگم fix یا کرکی جدیدا براش نیومده، به غیر از اون FLT که حجمش 46 ک ب هستش ، چون بازم برا من بعد هر چنددقیقه لگ برمیداره اونم به مدت 2 الی 4 ثانیه، اصلا یه وضع ـیه.....)x
اگه کرک چدید یا راه حلی هست، کسایی که تموم کردن بی زحمت ما رو بی نصیب نکنن...

من نسخه بلک باکس بدون هیچ مشکلی به راحتی تموم کردم بازی خیلی خوبیم بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر