Enemy Front | PC

developer: City Interactive
publisher: City Interactive
genre: FPS Action
platforms: PC - X360 - PS3
release date: October 2012

Enemy Front یک بازی جدید اکشن با حال و هوای جنگ جهانی دوم است که گیمرها را به پشت خطوط دشمن میبرد تا بتوانند ماشین جنگی پرقدرت نازیها را شکست دهند. نمایشی مستند و بیهمتا از جنگ در برابر دشمنانی هوشمند برای اختلال در اشغالگری آلمانها و جلوگیری از برنامه ی تسلیحاتی مخفیانه ی هیتلر.

- آتشباره ای از اسلحه ها و نبردی تن به تن

- کاور گیری دشمنان بهمراه دشمنانی سوار بر خودرو

- محیط قابل تخریب بهمراه داستانی غنی بازگو شده در فرانسه, نروژ, یونان و لهستان

- ساخته شده به کمک موتور بینظیر CryENGINE 3 برای ایجاد گرافیکی پر ابهت

تصاویر

تاپیک تصاویر

وبسایت

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
cdmux23ldfrmyjhx2tcw.jpg

با Gamemaker: Studio ملت بازی میسازن از این بهتره نورپردازیش:| این چیه خدایی؟ برنامه نویساش فک کنم Hello World نوشتنم بلد نبودن:)):|:D

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
منی که شوتر رو قورت میدم این عنوان رکورد پاک کردن روی سیستم من رو بعد از نصب زد فکر کنم وارد بازی شدم دونفر کشتم روی هم 2 دقیقه نشد پاک کردم تبریک میگم به سازنده ها

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
نه جدی اگه بازی بدترین بازی جهان هم باشه بعد از دو دقیقه بازی کردن به هیچ وجه نمیشه گفت بده یا خوب!
به نظر شخصی هیچ کس کاری ندارم!
خیلی از بازی ها شروع خوبی ندارن ولی به تدریج جذاب میشن!

اینم اونقدر خوب نبود شروعش! منم اولش دیدم یک گیم پلی خشک و تکراری داره میخواستم ولش کنم تا یک جاهاییش رفتم دیدم بخش اسنایپرش فعلا از Sniper Elite v3 هم بهتر عملکرده و مخفی کاری هم خوب میشه توش کرد!
فقط هوش مصنوعی بشدت خرابه! وحشتناک!

میری توی یک خونه ملتو از بیرون هد شات میکنی بعد که متوجه میشن میری طبقه بالا کنار پله ها و هر کی اومد بالا میزنیش :| به هیچ وجه هم امکان نداره بمیری :| همونطور میان هی میزنیشون! :| یکی به عقلش نمیرسه نارنجک بندازه :D یا یواش بیاد :D اصلا داغونه!

تا الان بنظرم بازی خیلی بدی نبوده ولی اونقدر تعریفی هم نیست! همون 6-7 واسش کافیه نه بیشتر!

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
دوستان بزارید یه چیزی رو براتون مشخص کنم. کسی نگفت بازیش عالیه یا خوبه. من هم گفتم یه بازی کاملا عادی و گانپلی خوب و دیگر هیج. باگ های بسیار، صداگذاری افتضاح و همچینین صدای تکراری و روی اعصاب NPC ها، هوش مصنوعی (هوش جلبکی) مضحک با رفتارها احمقانه و خنده دار و کلی مشکلات دیگه یک طرف که ممکنه هر کدوم از اینها به تنهایی بازیکن رو زده بکنه، ولی اگه سیستم خوبی هم نداشته باشید (به شخصه فکر می کنم مشکل اکثریت هم همین هست.) به هیچ عنوان از شوتینگ بازی هم لذت نخواهید برد، مشکل دوم هم بر میگیرده به پایرت خوری زیاد!

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
اوه چه سریع اومدید دفاعیه صادر کردید :d
من توی اکثر بازی ها باهاتون هم نظر بودم و وقتی بازی میکردم و میخواستم نظر بزارم میدیدم تقریبا همون چیزایی که میخوام بگم رو گفتید ( هر دوتاییتون مخصوصا مجید )
توی این بازی فکر نمیکنم وقت براش بزارم . چیز خاصی نداره . مخصوصا با تعریفی که از هوش مصنوعی کردید . همون اول بازی که گفت چنتا رو بزن ، یکی دوتا رو که زدم فهمیدم خیلی داغونه
مدال افتخار ps1 رو به این ترجیح میدم .
اینی که گفتم دو دقیقه واقعا دو دقیقه طول کشید و انقدر بازی های متفاوت بازی کردم که بفهمم از این بازی خوشم نمیاد
سر pes2014 هم همین اتفاق افتاد و دیگه تا الان به هیچ وجه بازیش نکردم و 13 و 12 و 6میزنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر