Enemy Front | PC

developer: City Interactive
publisher: City Interactive
genre: FPS Action
platforms: PC - X360 - PS3
release date: October 2012

Enemy Front یک بازی جدید اکشن با حال و هوای جنگ جهانی دوم است که گیمرها را به پشت خطوط دشمن میبرد تا بتوانند ماشین جنگی پرقدرت نازیها را شکست دهند. نمایشی مستند و بیهمتا از جنگ در برابر دشمنانی هوشمند برای اختلال در اشغالگری آلمانها و جلوگیری از برنامه ی تسلیحاتی مخفیانه ی هیتلر.

- آتشباره ای از اسلحه ها و نبردی تن به تن

- کاور گیری دشمنان بهمراه دشمنانی سوار بر خودرو

- محیط قابل تخریب بهمراه داستانی غنی بازگو شده در فرانسه, نروژ, یونان و لهستان

- ساخته شده به کمک موتور بینظیر CryENGINE 3 برای ایجاد گرافیکی پر ابهت

تصاویر

تاپیک تصاویر

وبسایت

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
برای من که دیگه تقریبا خسته شدم از جنگ مدرن بسیار خوشحال کننده است که تو جنگ جهانیه این بازی "دلم هم یکم تنگ شده بود واسه اون دوران :d" و همچنین موتور بازی که میشه گفت بازی گرافیک خوبی خواهد دشت

ولی وقتی به سازنده نگاه میکنم یکم دلسرد میشم :(

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
آی جان چند وقتی هوس یه سبک قدیمی جنگی کرده بودم اسکرین شات ثبت شده ازش نزده بیرون ؟! ببینیم چیه ؟! میگیرمش یحتمل رو PS3 !

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
تاپیکو از زیر خروار خاک کشیدم بیرون:d
اصلا فکرشو نمی کردم با وجود DX11 بعضی صحنه ها واقعا حیرت آوره از این بازی. گرافیک بازی روی PC به مراتب از اون چیزی که تو تریلرهای بازی دیدم، بهتر هست. اصلا هیچ انتظار خاصی از گرافیک بازی نداشتم. ولی به هرحال حسابی منو سر ذوق آورد که بازی رو ادامه بدم. البته اینم بگم بازی وحشتناک باگ داره که بعضی وقتا از ادامه بازی، آدمو منصرف میکنه. همین اول بازی چندبار اصلا تیرم به دشمنا برخورد نمی کرد یا اینکه اسلحه غیب میشه و ...

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
178
paradaimix عزیز

این بازی در حد سری بازیهای مدال قدیم هست یا نه ؟!

یک تریلر ازش دیدم ، خیلی یاد یکی دو شماره مدال افتادم!

FaVoRiTe

کاربر سایت
Jul 4, 2014
79
منم بازی تموم کردم
با اینکه کیفیت تکسچرها در حد فسیله باگهای زیادی داره

ولی بشدت از بازی خوشم اومد ... برعکس Sniper Elite 3 که زیاد حال نکردم

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
617
paradaimix عزیز

به نظر من ارزش بازی کردن نداره چون باعث خراب کردن خاطرات بازیهای خوب جنگ های جهانی مثل مدال ها و ندای وظیفه های قدیمی میشه .

یک بازی کند ، هوش مصنوعی دشمن ها ضعیف و با گیم پلی کسل اور .

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
بازی بسیار مقوایی بود من به خاطر اسم موتور گرافیکیش دانلودش کردم 10 دقیقه نتونستم تحملش کنم پاکش کردم گیم پلیش :-& Bethesda بازی شوتر می سازه اینام بازی ساختن.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
خب منم تقریبا رسیدم به اواخر بازی !
باید بگم بازی فراتر از حد انتظارم ظاهر شد!
مهمترین نکته اینکه بازی به خوبی حس نوستالژی بازیهای جنگ جهانی رو که سال ها پیش بازار رو قبضه کرده بودن رو به خوبی زنده کرد!
البته تو هیچ زمینه ای بازی فوق العاده عمل نکرده که براش به به و چه چه راه بندازیم ولی با این حال در کنار هم تقریبا موفق بودن و یک بازی ای رو خلق کرده که ارزش یک بار بازی وحتی تکرار رو داره!
خیلی از لحظات بازی یاد آور خیلی از بازی های جنگ جهانی هست که حس دژاوو رو زنده می کنه:d
گرافیک بازی شاید از لحاظ فنی عالی نباشه ولی نور پردازی و جزئیات خیلی خوبی داره و خلاصه چشم نواز هست و تنوع خوبی هم داره از محیط های جنگلی و برفی تا نبرد در شهری زیر باران و ....
گیم پلی هم خلاقیتی نداره ولی فی المجموع قابل قبوله! داستان هم تقریبا کلیشه ای هست!
بزرگترین ایرادش بنظرم در درجه ی اول هوش مصنوعی هست که گاها ضعیفه و دیگری هم باگ که البته برای من به ندرت پیش اومده!
ختم کلام بازی ای هست که توصیه میشه!
محیطهای بازی هم کمی وسیعتر از بازی های خطی ای چون کال آو دیوتی و فیر و... هست و کمی به شما امکان می ده که از استراتژی های متنوع تری استفاده کنید! انتخاب با خودتونه برید بالای بلندی و دشمنها رو اسنایپ کنید یا بزنید به دل دشمن یا اینکه مخفی کاری رو در دستور کارتون قرار بدید!
لدتی که از این بازی دارم می برم بیشتر از cod:ghost هست:|

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
paradaimix عزیز

بازی تا اینجا که من رفتم به دور از تعصب کاملا عادی و در حد یک بازی معمولی و در عین حال لذت بخش بود. تریلرهای بازی رو که قبلا دیده بودم در نظرم یه گرافیک بیش از حد معمول و حتی ضعیف می رسید ولی الان، گرافیک و تنوع محیط کاملا قابل قبول و کافی هست. بازم هنوز بازی رو تموم نکردم که بخوام نظر بدم ولی قطعا ارزش یکبار رفتن رو به نظرم داره. ولی برای شما که با اون بازی ها خاطره دارید مسلما خود فضای جنگ جهانی براتون نوستالژیک خواهد بود، بر عکس بازیکنای جدید که مسلما تفاوتی براشون نداره.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
منم تا یک جاهایی بازی کردم!
قابل قبوله بازیش!
شوتینگ خوبی داره به نظرم! مخصوصا وقتی با کلت یا تک تیر انداز تیر میزنی خیلی لذت بخشه! گرافیکشم قابل قبوله اما نسخه من توی جنگلش کلا مشکل گرافیکی داشت نمیدونم چرا اینطوری بود :D

فقط تنها بدیش یک نواخت بودن بیش از حدشه! یک شخصیت مقوا داره که باید جلو رو بگیری بعد همینطوری مراحلو رد کنی یک سری رو آزاد کنی و ... و بعد میره دوباره تو پایگاه باز همینطور ادامه پیدا میکنه!
تنوعش بنظرم خیلی کمه و میتونست بیشتر باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر