Elder Scrolls VI قطعا نسل بعدی و جاه طلبانه خواهد بود

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
در E3 امسال، Bethesda دو پروژه بزرگ بعدی خود را به ترتیب انتشار، یعنی Starfield و Elder Scrolls VI معرفی کرد. در مراسم PAX استرالیا Gamespot صحبت هایی را با Pete Hines (مدیر تجاری و مارکتینگ Bethesda) و Matt Firor (رئیس Zenimax Online و سازنده Elder Scrolls Online) در مورد Elder Scrolls VI داشت که Firor بیان کرد مدت زمان زیادی تا عرضه بازی مانده:

"ساده ترین چیزی که میتوانم بگویم این است که به تریب معرفی نگاه کنید. اول Starfield و سپس Elder Scrolls VI. و میتوانید فاصله زمانی بین عنوان های Bethesda را نگاه کنید و متوجه خواهید شد که بازی به این زودی ها عرضه نمیشود"

همچنین ایشان در جواب سوال اینکه بازی چه تاثیری برروی Elder Scrolls Online خواهد داشت و آیا میتوان دوباره مثل Morrowind به آنلاین اضافه شود گفتند:

"من حتی در جریان نیستم که دنیای VI چطور یا چقدر بزرگ خواهد بود. و تا آن زمان ما مطمئنا در نسل دیگری از کنسول ها هستیم و هرچیزی امکان پذیر است. ولی خب مطمئنم که برای مدت زمان زیادی آزاد هستیم و لازم نیست به این موارد فکر کنیم"

همچنین Hines به طور کل Elder Scrolls VI را یک عنوان بزرگ و جاه طلبانه خطاب کرد:

"Elder Scrolls VI بسیار بزرگ و ح جاه طلبانه خواهد بود. اما باید به روند گذشته ما در فاصله زمانی عرضه عناوینمان نگاه کنید و اینبار هم از این قاعده جدا نیستیم. مخصوصا که در حال حاضر در مورد دو عنوان پس از Fallout 76 صحبت میکنیم. من خیلی دارم سعی میکنم تا انتظارات همه را کنترل کنم. چون این طور نیست که امسال Fallout 76 عرضه شود و سال بعد Starfield و سپس Elder Scrolls VI. تنها هدف ما از معرفی زودهنگام این بود که از Fallout 76 نترسید چون ما هنوز عنوان های سینگل پلیر در دست ساخت داریم"

kah_new-bethesda-games.jpg

در ادامه Hines بیان کرد که پروژه های Starfield و Elder Scrolls VI بسیار بزرگ هستند و کار بر روی عنوان ها زمان میبرد. اما در حال حاضر تعداد افراد مشغول در Bethesda نیز بیشتر از هر زمان دیگری است. همینطور از نظر Hines معرفی Starfield اگر مثل Fallout 4 میبود میتوانست بسیار سورپرایز کننده باشد اما خواستند تا اطمینان خاطر بیشتر به طرفداران خود بدهند:

"خیلی جالبتر بود که نزدیک به عرضه میگفتیم Starfield در دست ساخت است و چند ماه دیگر عرضه خواهد شد. اما خب در Bethesda نگران این بودیم که با Fallout 76 فن های ما فکر نکنند که جهت ما تغییر کرده است"

در E3 نیز آقای Todd Howard بیان کردند که Starfield به احتمال زیاد بر روی کنسول های نسل فعلی عرضه نخواهد شد. و با این حرف به طور قطع Elder Scrolls VI این نسلی نخواهد بود. شایعاتی وجود دارد که سونی بر روی PS5 کار میکند و مایکروسافت هم به طور رسمی کار بر روی نسل بعد Xbox را تایید کرد.

Source

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
بنده های خدا از ترس Outrageـه گیمر ها اومدن 2 تا بازی که یکیشون حتی به pre-production هم نرسیده معرفی کردن که آنلاین بودن 76 رو بشوره ببره:)) کامیونیتی های گیمینگ اینقدر Toxic شدن که دیگه پیت هاینز هم می ترسه ازشون.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
بنده های خدا از ترس Outrageـه گیمر ها اومدن 2 تا بازی که یکیشون حتی به pre-production هم نرسیده معرفی کردن که آنلاین بودن 76 رو بشوره ببره:)) کامیونیتی های گیمینگ اینقدر Toxic شدن که دیگه پیت هاینز هم می ترسه ازشون.
واقعا همینجوره همین چند روز پیش بتزدا اومد فکشن Brotherhood of Steel رو که به راحتی میتونست به عنوان سورپرایز نگهش داره واسه FO76 اومد تو توئیتر ازش رو نمایی کرد :| بتزدا به نظرم باید خیلی بیشتر از اینا سفت بگیره میخواد کامیونیتیش رو نگه داره ولی این مدلی لیلی به لالا گذاشتن به نظرم نیاز نیست به قولی بد عادت میشیم :D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
تا E3 امسال (ویرایش: تقریباً تا چند وقت پیش) فکر میکردم که این بازی نهایتش بین نسلی میشه و این رو در یکی از تاپیک ها هم نوشته بودم در اصل، ولی با این خبر یا خبر های مشابه دیگه بیشتر بعید میدونم به شخصه بیاد برای PS4 و One. :(

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
تا E3 امسال فکر میکردم که این بازی نهایتش بین نسلی میشه و این رو در یکی از تاپیک ها هم نوشته بودم در اصل، ولی با این خبر یا خبر های مشابه دیگه بیشتر بعید میدونم به شخصه بیاد برای PS4 و One. :(
اینو که از همون لحظه ی معرفی همه فهمیده بودن. ولی خوب الان رسما تایید شد

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اینو که از همون لحظه ی معرفی همه فهمیده بودن. ولی خوب الان رسما تایید شد
من خودم به شخصه بعد از معرفی هم فکر میکردم برای مثلا PS4 و One میاد ولی بازی بین نسلی میشه، یعنی در واقع منظورم این هست که اون موقع کم احتمال میدادم بتسدا Elder Scrolls جدید برای نسل هشت نداشته باشه.
راستی ببخشید من پست قبلی رو هم ویرایش کردم.
تشکر.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
نسل قبل ۲ تا Tes داشتیم این نسل هیچی باز اگه موتور بازی رو درست میکردن آدم دلش نمیسوخت کل نسل فقط یدونه فالوت ۴ دادن با یدونه فالوت ۴ مولتی

• Like
Reactions: jhoobin and g4mer

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
من خودم به شخصه بعد از معرفی هم فکر میکردم برای مثلا PS4 و One میاد ولی بازی بین نسلی میشه، یعنی در واقع منظورم این هست که اون موقع کم احتمال میدادم بتسدا Elder Scrolls جدید برای نسل هشت نداشته باشه.
راستی ببخشید من پست قبلی رو هم ویرایش کردم.
تشکر.
اینا هنوز starfield هم میگن ۲ سال کار داره دیگه چه برسه به Elder Scrolls قطعا ۶ تا ۷ سال دیگه میاد

• Like
Reactions: x-x

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
نسل قبل ۲ تا Tes داشتیم این نسل هیچی باز اگه موتور بازی رو درست میکردن آدم دلش نمیسوخت کل نسل فقط یدونه فالوت ۴ دادن با یدونه فالوت ۴ مولتی
این نسل هم مثل ما دهه شصتیها شد نسل سوخته

• Like
Reactions: x-x and samijavid

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
کاش اول الدر اسکرول رو میدادن بعد استارفیلد
الدر اسکرول پتانسیل ظاهر شدن در حد رد دد و سایبرپانک رو داره. به نظرم که حتی مجبوره بهتر ازشون ظاهر شه
میتونست با الدراسکرول دوباره خودشو اثبات کنه بعد بره سراغ استارفیلد.
اما با استارفیلد مشخص نیست اوضاع چی میشه.
من به شخصه از بتزدا الدر ساکرول بعدی رو جوری میخوام که بعضی سایت ها ازش به عنوان یکی از بهترین بازی های تاریخ یاد کنن
زیر این اصلا قابل قبول نیست

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من یکی اصلا منتظرش نیستم. برعکس اکثریت اسکایریم رو خیلی دوست نداشتم. بعنی از بعد از Oblivion بنظرم توی همون سطح موندن و پیشرفت خاصی نکردن. حتی بنظرم عقب گرد هم کردن.
آره جزئیات زیاد شده وسعت زیاد تر شده. همه‌ی خوبیاش رو می‌بینم ولی اتمسفر خشک و خالی و NPCهای احمق و باگ‌های مسخره رو واقعا نمی‌تونم تحمل کنم.
البته که بخشی از بازیاشونه این چیزا ولی خب یه تلاشی بکنن واسه رفعش بد نیست! ناسلامتی نسل 8ایم الان, هوش مصنوعی بعضی از NPC ها خیلی جدی در حدِ Hitman code name 47 میمونه. بی منطق و و احمقانه
و کلا بزرگترین مشکل من همچنان با بازی‌های جهان-آزاد کوئست‌های بی سر و صاحابشه که انجامشون لذت بخشه ولی صرفا در لحظه‌ای که آدم وسواس گرفته و می‌خواد Quest List رو خالی کنه و گرنه از نظر محتوی‌ای مدام کمتر و کمتر اطلاعات دستگیر آدم می‌شه!

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
من یکی اصلا منتظرش نیستم. برعکس اکثریت اسکایریم رو خیلی دوست نداشتم. بعنی از بعد از Oblivion بنظرم توی همون سطح موندن و پیشرفت خاصی نکردن. حتی بنظرم عقب گرد هم کردن.
آره جزئیات زیاد شده وسعت زیاد تر شده. همه‌ی خوبیاش رو می‌بینم ولی اتمسفر خشک و خالی و NPCهای احمق و باگ‌های مسخره رو واقعا نمی‌تونم تحمل کنم.
البته که بخشی از بازیاشونه این چیزا ولی خب یه تلاشی بکنن واسه رفعش بد نیست! ناسلامتی نسل 8ایم الان, هوش مصنوعی بعضی از NPC ها خیلی جدی در حدِ Hitman code name 47 میمونه. بی منطق و و احمقانه
و کلا بزرگترین مشکل من همچنان با بازی‌های جهان-آزاد کوئست‌های بی سر و صاحابشه که انجامشون لذت بخشه ولی صرفا در لحظه‌ای که آدم وسواس گرفته و می‌خواد Quest List رو خالی کنه و گرنه از نظر محتوی‌ای مدام کمتر و کمتر اطلاعات دستگیر آدم می‌شه!
این رویه حداقل تو Witcher 3 تغییر کرد و تحول بزرگی بود تو Quest ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر