Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
منم نتونستم خودمو کنترل کنم و تریلرو دیدم :-"
یه سری مناطق، دشمن و سلاح های جدید رو نشون دادن ولی در کل به نظرم به اون صورت اسپویل شدیدی وجود نداشت (مخصوصا اینکه داستان کلی بازی نسبتا گّنگ هست برامون)
ولی خوب ندیدش همچنان توصیه میشه :-"

ما هم که تریلرو دیدیم، لعنتی از نظر اتمسفر و طراحی هنری خیلی خیلی عالیه بازی، کلا میرسیم به همون حرف "هیچکدوممون برای بازی اماده نیستیم" :-"
+
یه پستی توی توییتر بود (از طرف یکی از منتقد ها فکر کنم)، گفته بود اکثر منتقد ها احتمالا نمیرسن نقدشون رو فردا منتشر کنن، بخاطر وسعت و بزرگی بازی :-"
+
:>:>

من چرا احساس میکنم بازی تم ِ Cosmic Horror داره
وقتی از یه سری از جادو های مربوط به astrology و ... بازی رونمایی شد (هم توضیحاتشون و هم خود جادو ها) منم دقیقا همین فکرو کردم،
ولی الان با دیدن لانچ تریلر کل شک ها بر طرف شد :-" و در کل انگار جد از خود نقشه، گیم پلی و ... از نظر داستانی و وجود تم های مختلف هم بازی گسترده تر از انتظارها هست :-"

آخرین ویرایش:
Become the Elden Lord in 3 Days

76f24eee-5de1-4130-bfff-4b58d6e7ffda.jpg
Art by: @NSlacka
کیفیت اصلی:
E36rR-MVUAQ0cEP.jpg

یکی از لذتبخش ترین جنبه های تجربه بازیای فرام سافتور همین بحث و گفتگوی آنلاین بین کامیونیتیه، ولی وقتی دو سه روز مونده به عرضه میاید راست راست باسا و پایان بازی رو اسپویل میکنید، برای کسایی مثل من سر زدن به این تاپیک بعد از عرضه رسما خودکشیه. :| این مسئله اسپویل هم سر لو رفتن لیست تروفی تک تک بازیا پیش میاد داخل فروم، یکم احترام بقیه رو نگه دارید جای دوری نمیره بخدا...

Attachments

• E36rR-MVUAQ0cEP.jpg
    E36rR-MVUAQ0cEP.jpg
    628 KB · مشاهده: 33
Become the Elden Lord in 3 Days

View attachment 245820
Art by: @NSlacka
کیفیت اصلی:

یکی از لذتبخش ترین جنبه های تجربه بازیای فرام سافتور همین بحث و گفتگوی آنلاین بین کامیونیتیه، ولی وقتی دو سه روز مونده به عرضه میاید راست راست باسا و پایان بازی رو اسپویل میکنید، برای کسایی مثل من سر زدن به این تاپیک بعد از عرضه رسما خودکشیه. :| این مسئله اسپویل هم سر لو رفتن لیست تروفی تک تک بازیا پیش میاد داخل فروم، یکم احترام بقیه رو نگه دارید جای دوری نمیره بخدا...
بنظرم تو سولز اسپویل معنا ندارد اگه دیدی کسی داستان رو برات توضیح داد دستش رو ببوس چون علاوه بر اینگلیسی فوق قوی اطلاعات و فلسفه زیادی هم نیاز داره.

دوستان از هشت ونیم صبح چهارشنبه پریلود بازی روی پلی استیشن و pc باز میشه. من که دیگه طاقت ندارم از چند ماه پیشم پیشخرید کردم میخام اول صبح روز جمعه زمان انتشار(ساعت هشت و نیم) برم تو بازی

• Like
Reactions: db07
نمیدونم چرا اما منی که اصلا سولز باز نیستم و قبلیا رو هم زیاد وقت پاش نزاشتم این چند وقت خیلی هایپ شدم واسه این :دی مخصوصا این تریلرای آخری و لانچ اصلا عجیب غریب خوبه.
عجب دنیای مریضی ساختن :دی

• Like
Reactions: db07 and AmirPXP
آقا پری لود شروع شد

دوستان به نوب ها یاری برسونید. این که میگین اون دو تا کلاس ها NPC هستن یعنی نمیشه باهاشون بازی کرد ؟ چیه قضیه ؟:-??
آره دیگه npc تشریف دارند . فعلا باید بگردیم دنبالشون👍🏻
چه سرعت دانلودی داری دوست عزیز

دوستان یه سوال
اول از همه بگم که من هیچکدوم از بازیای dark souls و اینارو بازی نکردم ولی به شدت عاشق بازیاییم که باید داخل بازی آیتم جمع کنی لول آپ کنی سیستم کرفت دارن طلسم واینا داخلشون نقش داره وباس دارن مثل بازی ویچر(حدود 150 ساعتی پلی دادم این بازیو) با این اوصاف به نظرتون از این بازی خوشم میاد؟ چون مدتیه هوس این سبک بازیارو کردم و کامنت های این تاپیک و دنبال میکنم ولی از این میترسم که بازی خیلی پیچیده باشه وازش سر درنیارم بارم گُنگ باشه بخوره تو ذوقم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or