Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
بنظرم بازی واقعا خفن از آب در میاد...ولی این لیک گیمپلی ایی که اومده؛ خیلی رک بگم گرافیک حتی به نسبت به سکیرو هم جالب نیست.:|

• Like
Reactions: ps3_360_wii

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
من وقتی تریلرهای اولیه اومد هم اینجا نوشتم و حالا هم مینویسم که گرافیک فنی و مخصوصا انیمیشنای بازیای فرام دیگه خیلی کهنه شدن.
برای استودیویی که در حال حاضر جزو چند استودیو top دنیا هست انیمیشنای دونسل پیش اصلا خوب نیست
گرافیک فنی و انیمیشن هم جزویی از خروجی بازی هست و بدون شک رو لذت و تجربه گیمر از بازی تاثیر میذاره و نمیشه منکرش شد ( هرچقدر هم بخواهیم بگیم گرافیک مهم نیس و ..... )

خلاصه کم کاری عجیبی میکنن تو این زمینه و ناراحت کنندس واقعا

.

ashe

کاربر سایت
Jan 6, 2006
815
نام
سید محمد حسین
من هنوزم نمیتونم باور کردم بازی ژانویه ۲۰۲۲ بیاد .۳ ماه به ریلیز مونده یه گیم پلی افیشال از بازی ندیدیم.شخصا بدم هم نمیاد چند ماهی تاخیر بخوره ۳ ماهه اول ۲۰۲۲ خیلی بازی هست

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
واسه فهمیدن اینکه در نهایت توی انیمیشن ارتقاعی خواهیم دید یانه، طبیعتا با این لیک چند ثانیه ایی نمیشه پی برد و ناچارا تا نزدیک های عرضه باید صبر کنیم
ولی بلاشک از لحاظ گرافیکی (چه هنری چه فنی - طبق شات ها) نه تنها ناامید نمیشیم بلکه سوپرایز خواهیم شد

پ.ن: بازی OW عه و فرام نوک قله ی سلاطین طراحی لوکیشن و طراحی انمی و حتی سلاح و آرموره، سر همین برای من بعد از گیم پلی و انیمیشن هاش، ایناس که مهمن:D
و بعد از اون هم لوره ی بازی و در آخر هم گرافیک‌ فنی/هنری و موسیقی
به هرحال سلایق متفاوته:D

IMG_20211018_113447_798.jpg
IMG_20211018_113436_491.jpg

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
موسیقی رو که من ایمان دارم مثل همیشه شاهکار میشه >:D< (من رو کلمه ی شاهکار واقعا حساسما الکی نمیگم چیزی شاهکاره که یه وقت کلمه حیف نشه و ارزشش پایین نیاد :D)

وضعیت موزیک تو فاز 2 باسفایت ها :
56v8gc.png

:D :D :D

• Like
Reactions: HIGH DEVS and mgs4

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این ویدیو لیک شده اولا به صورت 720 بوده و جدای این از روی یک کنسول نسل 8 یی برداشته شده. نه نسخه نهاییه و حتی معلوم نیست چقدر این بیلد به روز باشه.
در انتها این ویدیو اصلا رسمی توسط سازندگان نبوده. و لیک شده.

من خودم شخصا حس بدی از این ویدیو نگرفتم و بنظرم اوکی بود گرافیکش (کلا گرافیک اذیتم نمیکنه اصلا) ولی خب اگر بنظرتون موردی هست بنظرم صبر کنین اقلا تا فوتیج های رسمی بیاد و بعد این نتیجه گیری رو بکنید.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اینکه زمان کمی تا عرضه مونده و هنوز پیش خریدها شروع نشدن یکم مشکوک و عجیبه. ضمن اینکه جف گراب گفته یه بازی مشخصی این هفته تاخیر میخوره، خلاصه که پیشاپیش برای چند ماه جابجا شدن تاریخ عرضه Elden Ring آماده باشید. (یا اینکه دعا کنید منظورش یه بازی دیگه باشه. :D)
زرشک! :D منظور جف گراب یه بازی دیگه بود اما خب الدن رینگ هم مطابق انتظار یکم عقب افتاد... میگم کسی تونست نتورک تست رو ثبت نام کنه؟ انگار ملت تشنه هجوم بردن برای من هیچی باز نمیشه. :D

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
یک سری نکات کلی از نتورک تست:

• خبری از نسخه PC نیست، فقط کنسول های نسل هشت و نه.
  • کاملا رایگان هست و به سرویس پلاس یا گلد نیازی ندارید.
  • 50 هزار نفر (حداقل از اروپا) برای حضور توی تست به صورت شانسی انتخاب میشن.
  • یک شخصیت از قبل طراحی شده در اختیارتون قرار میگیره.
  • چنانچه انتخاب شدید میتونید قبل از شروع شدن تست، دیتا رو دانلود کنید. حجم دیتا چیزی حدود ۷ گیگابایته.
  • چون بازی هنوز در حال پیشرفت هست و ورژنی که قراره ببینید نهایی نیست، باندای نامکو گفته اجازه لایو استریم کردن رو نمیده.

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
ببین کی گفتم.........بهتون قول میدم بعد اومدن بازی یه پک گرافیک جداگانه برای بازی میاد که هر کی گرافیک بهتر خواست بریزه رو بازی................
اینم بهتون بگم که بازی وحشتناک سرگرم کننده و خوبه..............

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
ببین کی گفتم.........بهتون قول میدم بعد اومدن بازی یه پک گرافیک جداگانه برای بازی میاد که هر کی گرافیک بهتر خواست بریزه رو بازی................
اینم بهتون بگم که بازی وحشتناک سرگرم کننده و خوبه..............
نه دوره ی تکسچر دانلود کردن و این داستانا گذشته
مال نسل 7 بود که یه سریا کنسولشون هارد نداشت و فقط از روی دیسک اجرا میکردن برای همین تکسچرای سنگین رو روی هارد کنسول باید جدا نصب میکردیم
الان اگه بخوان پک جدا بدن به صورت آپدیت میدن و حق انتخاب بین پرفورمنس یا کوالیتی رو میزارن یا میتونن در یک اقدام EA/Ubisoft طور تکسچر HD رو بفروشن که اونوقت فن های عزیز حسابی از خجالتشون در میان :D

پ.ن: من ندیدم کلا تکسچر پک فروشی باشه فقط تو فلایت سیمولاتور به طرز فجیعی تکسچر آسفالت کف فرودگاه رو جدا میفروشن :D

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
حالا که داریم به ریلیز نزدیک میشیم خواستم دوباره یه ناله ای بکنم... امیدوارم استاد tsukasa saitoh باشه. تصور نبودش حس خوبی نداره :( مثل این میمونه میازاکی بالاسر بازی نباشه

• Like
Reactions: Arima Kishou

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر