Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,501
نام
علی
خوب
بعد از 110 ساعت بازی پلت شد. به عنوان اولین بازی که تو دوران 42 سال گیم بازی کردنم پلت کردم. هیچ وقت حوصله پلت کردن هیچ بازی رو نداشتم. جالبه اولین تجربه سولزلایکم با اولین پلت تروفی یکی شد. همیشه یه ترسی از بازیهای سولز داشتم. البته اینم بگم که طپش قلب بدی داشتم تو یه جاهایی که دیگه برای یه آدم نزدیک به 50 سال خوب نیست ولی آدرنالینش یه حال خوبی داشت. اینجا یه دمت گرم درست و حسابی باید به امید لنون بگم که بدون راهنماییهاش پلت کردن بازی تقریبا غیرممکن بود.
دوستان حالا بیایید بگید سولزلایک بعدی چی برم ؟ میگن اگه اولیش الدن رینگ باشه چیز دیگه نمیتونی بری. درسته؟
میشه! ببین فازاشون یکم با هم فرق داره. من بعد از بلادبورن رفتم سراغ دارک سولز 3 و حس کردم چقدر بده! چون بازیو درک نکرده بودم و با فاز بلادبورن رفته بودم سراغش! بعدا که بیشتر بازی کردم، دوزاریم افتاد چی به چیه و لذت بازی شروع شد. من الدن رینگو بازی نکردم ولی بقیه بازی های سری سولزو بازی کردم و بلادبورن با اختلاف بهترینشونه برام. نمیدونم دانجناش هنوز برقراره یا نه ولی دانجنای آنلاینش واقعا لذت بخش بود که پلاس میخواست. همشونو بازی میکنی دیگه چون افتادی توی این حلقه ی لذت بخش سولزبورن. از سکیرو هم رد نشو و بازیش کن که killing blowهاش واقعا لذت بخشن.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,610
نام
Alireza
دوستان حالا بیایید بگید سولزلایک بعدی چی برم ؟ میگن اگه اولیش الدن رینگ باشه چیز دیگه نمیتونی بری. درسته؟
نه، اصلا اینطور نیست.
برای بازی بعدیت به نظر من بین بلادبورن و دارک سولز ۳ یکی رو انتخاب کن.
DS3 از لحاظ گیم پلی خیلی نزدیکه به الدن رینگ ولی خیلی جمع و جور تره. (۱۰۰٪ کردنش حدودا یه سوم الدن رینگ زمان میبره)
BB گیم پلیش متفاوته نسبت به ER و DS3 ولی هنوزم در حدی آشناست که سردرگم نشی.

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
125
سلام
آقا من تا حالا dlc بازی های فرام سافتور رو بعد از انتشار نسخه اصلی بازی نکردم و همیشه همزمان رفتم
یه سئوالی که ذهنم رو درگیر کرده اینکه
الان که من نیوگیم رو هم تموم کردم اگر dlc بازی بیاد با چه لولی واردش میشم ؟
آیا بازی رو باید از اول شروع کنم یا نه ؟ اگر نه با توجه به لول بالاتر dlc آسون نمیشه ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,531
نام
مــاکــان
سلام
آقا من تا حالا dlc بازی های فرام سافتور رو بعد از انتشار نسخه اصلی بازی نکردم و همیشه همزمان رفتم
یه سئوالی که ذهنم رو درگیر کرده اینکه
الان که من نیوگیم رو هم تموم کردم اگر dlc بازی بیاد با چه لولی واردش میشم ؟
آیا بازی رو باید از اول شروع کنم یا نه ؟ اگر نه با توجه به لول بالاتر dlc آسون نمیشه ؟
طبق روال قبل سختی DLC مطمئنا از بازی اصلی بیشتره ، پس از بابت بالانس مشکلی نیست.

البته کسی که بازی رو تموم میکنه تقریبا 80-70 لول داره ، ادامه که بده بره برای NG ها و... حتما بالای 100 و بیشتر لول داره.
با توجه به اینکه مدت زیادی هم از انتشار بازی گذشته حتما استودیو در نظر داره که پلیرها حداقل بالای 100 لول داشته باشن.

بنظرم اگه حدود 100 تا 130-120 (نهایتا 150) باشی سطح خوبی برای DLC باشه.

پایینتر که باشی بنظرم بهترین شرایطه چون میتونی لول آپ کنی و خودت رو برسونی.

vet.miladh

کاربر سایت
Nov 20, 2017
64
سلام من بازی رو روی PS5 واسه اولین بار دارم تجربه می کنم.
بازی افت فریم واقعا رو مخی داره. کسی تنظیمات یا راهکاری واسه مقابله با هاش بلده؟؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی افت فریم واقعا رو مخی داره. کسی تنظیمات یا راهکاری واسه مقابله با هاش بلده؟؟

افت فریم از ویژگی‌های بازی‌های فرام‌سافته. چاره‌ای نیست جز اینکه باهاش کنار بیای :D

• Like
Reactions: vet.miladh

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
637
عجیبه من فکر نمیکردم رو ps5مشکلی داشته باشه من رو ps4 تمومش کردم بعضی جاهاش افت فریم بدی داشت

• Like

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
241
سلام رو هر دوتا مد گرافیکی مشکل افت فریم داری ؟

• Like

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
241
سلام تنظیمات خاصی من ندیدم تو منوی بازی؟
پس احتمالاً بازی رو حالت 30 فریم داره اجرا میشه که اینطوریه
قبل از شروع بازی داخل منوی اصلی خوده بازی برو تو تنظیمات گزینه performance settings رو تغییر بده به prioritize frame rate بعد برو تو بازی ردیف میشه

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر