Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
وای بر من که فن آرت دیروز جا موند... :D

IMG_20201208_163319_669.jpg

Art by: Andrei Sherstuck​

سایز اصلی:
متاسفانه من هیچ پیجی از این آرتیست پیدا نکردم، اما اگه ویدئوهای واتیویدیا رو دنبال کرده باشید، این موجود گولاخ یکی از خفن ترین فیک باس های طراحی شده توسط طرفدارا بود. :D

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
بابا این قدر پوستر و آرت نذار دلمون درد گرفت :D
آمدیم و تو TGA روی یار رو نشون ندادن اونوقت ما می‌مونیم و یه دنیا حسرت حداقل نذار آه دلمون کمتر سه?
ببین اگه تو TGA هیچی از بازی نشون ندن من یقین پیدا میکنم که بعد از معرفی بازی وارد یه بعد عجیب و غریب و به فنا رفته از جهان شدیم که توش به مدت 2 سال کامل خبری از بازی نمیشه. :D اصلا نمیخوام باور کنم بازم قراره ناامید بشم، هرچند خودم زودتر از همه گفتم باید انتظارات رو پایین نگه داشت. :))

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
خدایی دیگه قراره منتظر کدوم مراسم باشیم که بازی رو نشون بدن ؟ :-??

خیلی نامردیه خدایی...
یک صحنه ی 30 ثانیه ای هم میدادن بسمون بود... :D

حس میکنم شدم مثل اون شوالیه های Ringed City که که وسطشون خالی بود... :Locked:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
فک میکنم از وضعیتی که برای cyberpunk با اون همه تاخیر پیش اومد میترسن زودتر اخبار رو پخش کنن بعد توش بمونن .
میزارن کار تا 90 درصد پیش بره بعد بهتر میتونن روی تاریخ انتشار و بقیه چیزا برنامه ریزی کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر