Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
دوستان رو PC یه چیت کدی چیزی هست من بزنم ضد ضربه بشم نمیرم بتونم بازی رو تموم کنم؟:D خیلی خیلی دوست دارم الدن رینگ رو برم، کلا بازی های میازاکی رو، ولی چون سخته نمیشه، گفتم به این چیزها رو بیارم:D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
دوستان رو PC یه چیت کدی چیزی هست من بزنم ضد ضربه بشم نمیرم بتونم بازی رو تموم کنم؟:D خیلی خیلی دوست دارم الدن رینگ رو برم، کلا بازی های میازاکی رو، ولی چون سخته نمیشه، گفتم به این چیزها رو بیارم:D
Elden Ring Trainer - FLiNG Trainer - PC Game Cheats and Mods
به نظر من اگه میخوای استفاده کنی یهو نزد ضد ضربه بکن :D ، از اون "دمیج یا دیفنس مولتیپلیر" استفاده کن اول ، هی یه دهم یه دهم ببرش بالا تا جایی که جواب بگیری :D
ولی به نظر من زور بزن تا استفاده نکی :D

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
خواهشا نکن این کارو بعد چند ساعت بازی از چشت میوفته

یک جا که را دستت هست برو فقط فارم کن یهو ده لول بالاتر بشی تو اون منطقه لاتی میشی برا خودت
سلاح های خوب و مناسب بیلدتو سرچ کن تو نت گیر بیار کسی جلو دارت نیست
به جرات قوی ترین کرکتر این بازی و حتی از نظر Lore خود همین Tarnished هستش
خیلی اذیت شدی جلوتر که پیش بری یه چی میگیری به اسم Mimic tear دیگه با اون جارو میکنی فقط

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,789
نام
شیخ صدرا
واسه اجراى dlc خود بازى اصلى لازمه يا نه؟

اصلا ازت انتظار نداشتم :D
بايد بارها بميرى و خون گريه كنى :D
ولى از فارم كلاغ استفاده كن خودتو op كن حل ميشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
Elden Ring Trainer - FLiNG Trainer - PC Game Cheats and Mods
به نظر من اگه میخوای استفاده کنی یهو نزد ضد ضربه بکن :D ، از اون "دمیج یا دیفنس مولتیپلیر" استفاده کن اول ، هی یه دهم یه دهم ببرش بالا تا جایی که جواب بگیری :D
ولی به نظر من زور بزن تا استفاده نکی :D

شروع میکنم بازی رو، هرجا کم آوردم رو میارم به تقلب:D

خواهشا نکن این کارو بعد چند ساعت بازی از چشت میوفته

خوب من بیشتر دوست دارم تو محیط بازی بچرخم و از این دنیا لذت ببرم، گیم پلیش و کلا سر و کله زدن با دشمنان سر سخت برام جذابیت خاصی نداره واقعا:D

واسه اجراى dlc خود بازى اصلى لازمه يا نه؟

اصلا ازت انتظار نداشتم :D
بايد بارها بميرى و خون گريه كنى :D
ولى از فارم كلاغ استفاده كن خودتو op كن حل ميشه.

وقت صدرا، وقت:D من کلا بزور چند ساعت وقت بازی کردن دارم، بخوام همش بمیرم و خون گریه کنم کاری از پیش نمیبرم:D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,789
نام
شیخ صدرا
وقت صدرا، وقت:D من کلا بزور چند ساعت وقت بازی کردن دارم، بخوام همش بمیرم و خون گریه کنم کاری از پیش نمیبرم:D

ببين پس همون فارمى كه گفتم انجام بده قشنگ op ميشى.
شمشير بلادهاوندفنگ رو بگير اونم تا ناموس آپگريد كن واقعا مشكلى نخواهى داشت :D
عجله هم نكن من خودم دو ماه طول كشيد تا بازيو تموم كردم.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
490
نام
Sera
اگر دو سال هم طول کشید خودت انجامش بده،حتی اگر بتوانی روزی 1 لول خود را ارتقاع دهی این کار را انجام بده،اگر بتوانی شمشیر ژنرال رادان را بدست بیاوری و آن را تا بلاترین حد ممکن ارتقاع دهی،آن وقت تیره روزی هایت به پایان خواهد رسید وبه الدن سلامی دوباره خواهی داد،و در انتهای بازی شمشیری انتظارت را می کشد که با به دست آوردنش دنیا را به خاک و خون خواهی کشید.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
نکن اینکارو ماکان:D بهترین کار اینه بری بیلدهای پیشنهادی و راحت رو از یوتوب ببینی. کلی بیلد هست که از همون اوایل بازی op میشی+ سامون های خود بازی و البته کمک های آنلاین.
اتفاقا خوبی الدن رینگ اینه که بهت اجازه میده یجورایی خودت میزان سختی بازی تعیین کنی.
کلاس های mage هم همیشه ایزی مود بازیهای میازاکین میتونی اونطوری هم بری.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
خوب من بیشتر دوست دارم تو محیط بازی بچرخم و از این دنیا لذت ببرم، گیم پلیش و کلا سر و کله زدن با دشمنان سر سخت برام جذابیت خاصی نداره واقعا:D
درسته سولزا Lore و فضاسازیای خیلی خفنی دارن اما بازم تهش برمیگرده به گیمپلی بنظرم.

سختی این بازیا یه جورایی مکانیک گیم محسوب میشه، برای مثال تو وقتی اول شروع میکنی با اون اسبه طلایی (دیگه همه دیدن اینو اسپویل نیست :D) روبرو میشی، سختیش باعث میشه بگی عن خوردم برم یه طرف دیگه :D یا برم بقیه مپو بگردم لول آپ کنم برگردم! حالا اگه اون سخت نباشه میزنی با دو ضربه میکشیش تموم میشه، کلا مسیر گیم بهم میریزه، دیگه به اون صورت دلیلی پیدا نمیکنی که گوشه گوشه مپو بگردی واسه Cave، آپگرید، آیتم و ...

بقیه بازی هم همینطوره، وارد یه منطقه جدید میشی سختیش بهت میگه که هنوز لولت مناسب این منطقه نیست برو پی کارِت، حتما نیاز نیست خون گریه کنی، میری یه ور دیگه لول آپ میکنی و در طول همین گشت و گذار و فارم بازیت هم کم کم بهتر میشه، بعدش میای میبینی اون منطقه یا اون باس پشمم نیستن برات :D

یک نکته دیگه هم اینکه درسته سولزا چالش برانگیزه ولی بیشتر سختیش واسه کساییه که تازه شروع کردن، دلیلشم اینه نمیدونن کامبتش چطور کار میکنه نه اینکه صرفا خود اون باس فایته خیلی خیلی سخت باشه.
وقتی چند ساعتی بزاری پاش و کامبتش بیاد دستت میدونی سر چه انمی هایی باید Dodge کنی سر چه انمی هایی Parry یا گارد و ... تایمینگشم بعد یه مدت دستت میاد، چندتا ویدیو هم که ببینی میفهمی چه کارای مختلفی میشه با بیلدت انجام داد و قوی ترش کرد.

خلاصه که Trust the process، هممون گذروندیم این مرحله رو :D
وقتی ازش بگذری اون موقس که میبینی داری مث چی لذت میبری از بازی و بعد از تموم کردن الدن خود به خود کل رزومه میازاکی میره تو لیست دانلودت، بعدشم تا به خودت میای میبینی به جمع له له زنندگان ریمستر بلادبورن پیوستی :>

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر