Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
اینم کریس رونالدو تو تریلر efootball 2022 که منتشر شد

View attachment 218306

این چه سَمیه ساختن
داداش میدونم باورش سخته ولی ایشون مثلا دنیلو دفاع راست برزیلیه :D ( از زمان پِس 16 که تو اسکواد رئال بود یادمه همین شکل بود وگرنه عمرا میفهمیدم کیه :D)

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
داداش میدونم باورش سخته ولی ایشون مثلا دنیلو دفاع راست برزیلیه :D ( از زمان پِس 16 که تو اسکواد رئال بود یادمه همین شکل بود وگرنه عمرا میفهمیدم کیه :D)
پشمام 🤣🤣
چرا من فکر کردم کریسه 🤣

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
برزیل زیاد طرفدار نداشت تو‌ این فوتبال ،‌ مثلا آرژانتین و هلند خیلی طرفدار داشتن ولی قطعا سورپرایز این بازی نیجریه بود تنها اسپید شوت ۹ رو داشت خیلیا این تیمو انتخاب میکردن
و اینکه شاید بعضیا ندونن یه منتخب دیگه هم داشت که ما بهش میگفتیم منتخب غاییببن اون ستاره هایی بودن تو تیم ملی ها نبودن مثلا روماریو راوانلی آلن بوکسیچ و...
اونوما بنام تیم مصدومین میشناختیم یابقول شماغائبین

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
البته نميشه پيش داوري كرد در مورد نسخه جديد

منتهي فروش مهمترين ركن زنده موندن و اوج گرفتن يه فرانچايزه
اي پي كه مدتهاست تو پايين ترين سطح فروش قرار داره طبيعتا يا بايد حذف بشه
يا كلا مسيرش رو تغيير بده كه البته اين تغيير مسير هم اخرين گزينه است كه اگر جواب نده بعيده اپديت براي سالهاي بعدش رو ببينيم ...

• Like
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
البته نميشه پيش داوري كرد در مورد نسخه جديد

منتهي فروش مهمترين ركن زنده موندن و اوج گرفتن يه فرانچايزه
اي پي كه مدتهاست تو پايين ترين سطح فروش قرار داره طبيعتا يا بايد حذف بشه
يا كلا مسيرش رو تغيير بده كه البته اين تغيير مسير هم اخرين گزينه است كه اگر جواب نده بعيده اپديت براي سالهاي بعدش رو ببينيم ...
کونامی دید هیچ رقمه رو کنسول حریف EA نمیشه، زد تو کار بازار موبایل. نسخه موبایلی PES 21 بیش از صد میلیون دانلود داشته. معلومه کنسول رو ول میکنه. به راحتی می تونه در بازار موبایل پول پارو کنه. برای همین بیخیال کنسول شد. کراس پلتفرم شدن بازی، دلیل این مدعاست. جالبه که گفتن انیمیشن ها چه در نسخه کنسولی و چه موبایلی یکیه. این یعنی کنسول بازها باید با PES خداحافظی کنن. و در این حالت فقط یه انتخاب میمونه و اونم فیفاست.
ای کاش حالا که نام PES رو هم حذف کردن، حداقل ای پی رو میفروختن به یه کمپانی درست درمون. من خودم فیفا فنم. ولی واقعا حیف بود همچین ای پی ریشه داری اینجوری به F بره :|

آخرین ویرایش:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
من طرفدار فیفام از 2003 هم فقط فبفا بازی کردم و غیر از PES6 هیچ کدوم از نسخه های دیگه را دوست نداشتم ولی واقعا از این اتفاق ناراحتم هم چون مثل همه واسه نسخه نسل بعد خیلی هایپ بودم و با افتضاحی که فیفا بهش تبدیل شده امیدوار بودم بازی بهتری از فیفا شده باشه و قوتبال خوب بازی کنم هم این که هر چیزی وقتی بدون رقیب و انحصاری بشه دیگه نه پیشرفتی میکنه نه به مشکلاتش اهمیت میده.
به نظرم کونامی از اول ایدش این نبوده و قطعا میخاست نسل بعد رو خیلی قوی شروع کنه ولی جلوتر که رفته با توجه به فروش پایینتر نسبت به فیفا و هزینه های ساخت بازی کلا مسیرش رو عوض کرده
در کل فکر میکنم نه فقط با PES بلکه دیگه کلا باید با بازی های فوتبالی با کیفیت خداحافظی کنیم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کونامی دید هیچ رقمه رو کنسول حریف EA نمیشه، زد تو کار بازار موبایل. نسخه موبایلی PES 21 بیش از صد میلیون دانلود داشته. معلومه کنسول رو ول میکنه. به راحتی می تونه در بازار موبایل پول پارو کنه. برای همین بیخیال کنسول شد. کراس پلتفرم شدن بازی، دلیل این مدعاست. جالبه که گفتن انیمیشن ها چه در نسخه کنسولی و چه موبایلی یکیه. این یعنی کنسول بازها باید با PES خداحافظی کنن. و در این حالت فقط یه انتخاب میمونه و اونم فیفاست.
ای کاش حالا که نام PES رو هم حذف کردن، حداقل ای پی رو میفروختن به یه کمپانی درست درمون. من خودم فیفا فنم. ولی واقعا حیف بود همچین ای پی ریشه داری اینجوری به F بره :|
دقیقا همینه اینا دیدن هیچ جوره زورشون به EA توی کنسول نمیرسه گفتن بازیو کراس کنیم یه کاری کنیم موبایلها رو بندازیم با کنسولیا، توی pc و موبایل عین ماست چیت میزنن دو روز دیگه همین چیت میشه بلای پلیرها

• Like
Reactions: u.s.a

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
اینایی هم ک میان میگن من از سال ۲۰۰۰ فیفا باز شدم داداش دیگه کنتور‌که نداره فیفا از ۲۰۱۶ بین کنسول بازها باب شد و بخاطر التیمیت و لیگ جزیره به محبوبیت رسید یجوری میگن فیفا بازیم انگار شاخ غول شکوندن

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
اینایی هم ک میان میگن من از سال ۲۰۰۰ فیفا باز شدم داداش دیگه کنتور‌که نداره فیفا از ۲۰۱۶ بین کنسول بازها باب شد و بخاطر التیمیت و لیگ جزیره به محبوبیت رسید یجوری میگن فیفا بازیم انگار شاخ غول شکوندن
گيم يه تفريح و سرگرميه
و گيمر بودن از نوب گرفته تا هاردكور واقعا نه باعث خجالته و نه افتخار

هدف اصلي سرگرميه

تو زندگي انقدر مسائل مختلفي هست كه ميشه توشون به مهارت و موفقيت رسيد و بهشون افتخار كرد چه توي تحصيل و چه توي كار و هنر و ورزش و غيره

بعضيا فراموش ميكنن كه چرا سراغ گيم رفتن ....

• Like
Reactions: sam.fisher

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
من کنسول بازم
از فیفا ۱۰ فیفا باز شدم
قبلش پس میزدم

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
یک سری تحلیل های کمر شکن که با استناد به همون تحلیل دقیقا هدف و علت رو در صنعت گیم و عناوین فوتبالی ریشه یابی میکنند. احسنت :D

حیف که شما فقط مصرف کننده هستی و باید هر سال بری هزینه کنی و چه خوب باشه چه بد کاری هم از دستت ساخته نیست

یجوری میگن فیفا بازیم انگار شاخ غول شکوندن

مگه نمیدونستی در کنار ش آنلاین باز بودن هم نشانه خفن بودنه :P فقط آنلاین بزن . مهم نی که تو فوتبال دارن با هندیکپ و اسکریپت چه بلایی سرت میارن:D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من که از فیفا 94 روی سگا فن فیفا هستم تا الان چی؟
یعنی منم دروغ میگم؟:D
در ضمن فیفا از فیفا 08 و 09 خیلی باب شد و همه pes رو ول کردن
اتفاقا گند کاریه فیفا از 16 شروع شد
حیف که شما فقط مصرف کننده هستی و باید هر سال بری هزینه کنی
ببخشید تولید کننده:))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر