EA SPORTS Goal Of The Year 2010

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
fifa11_marquee_usa_656x369.jpg

سایت EA SPORTS در یک اقدام جالب دست به انتخاب بهترین گل های زده شده در سال 2010 توسط بازیکنان عناوین Fifa 10 ,World Cup 2010 , FIFA 11 زده است.

گل ها به ترتیب برترین گل های هر ماه میلادی مشخص مشده اند و سپس برترین گل های سال 2010،این ویدئوی بی نظیر را میتوانید از آدرس زیر مشاهده کنید.:

پاسها به شدت عمق دفاع رو خالي ميكنه و دفاع به طرز عجيبي جا ميمونه.مخصوصا اگه پاسها رو به وسط دفاع بفرستي.شوتها هم به شدت كاتهاي عجيب غريبي بر ميدارن و گلهاي غير طبيعي باهاشون زده ميشه.البته همين طوري هم نيست كه هر وقت خواستي از اين شيوه استفاده كني.در ضمن به نظر من اين شيوه اصلا قلق نيست بلكه ميشه ازش واسه فان شدن بازي استفاده كرد و هيچ چيزي از ارزشهاي اين شاهكار ورزشي كم نميكنه.
Y+LB
X+RT

پاسها به شدت عمق دفاع رو خالي ميكنه و دفاع به طرز عجيبي جا ميمونه.مخصوصا اگه پاسها رو به وسط دفاع بفرستي.شوتها هم به شدت كاتهاي عجيب غريبي بر ميدارن و گلهاي غير طبيعي باهاشون زده ميشه.البته همين طوري هم نيست كه هر وقت خواستي از اين شيوه استفاده كني.در ضمن به نظر من اين شيوه اصلا قلق نيست بلكه ميشه ازش واسه فان شدن بازي استفاده كرد و هيچ چيزي از ارزشهاي اين شاهكار ورزشي كم نميكنه.
.
Y+LB
X+RT
3روزه ما رو اینــجا الاف کردی همین 2 تا متُد رو بگــی؟ خــب خسته نباشی ، این همون پاس های پشت مدافعین ِ که صفحه ی قبل بهش اشاره کردم و گفتم به علت مشکل داشتن دفاع یه تنه گند میزنه به بازی !
3 -4 صفحه جو دادی به تاپیک که یه پدال ِ دنده هوایی هست میزنی توپ صاف میره زیره پای بازیکنت همین بود واقعاً؟ :))
در ضمن این پاس ها رو اگر به وسط دفاع ارسال کنی اصلاً به جایی نمیرسی ، به صورت ضربدری باید ازشون استفاده کنی تا مهاجمت بتونه فرار کنــه و تک به تک بشـــه !
در مورد شوت هم کلاً داری اشتباه میکنی ، شوت های این بازی اصلاً کات نمیگیره اتفاقاً و گل زدن با این روش خیلی سختِ بر خلاف نسخه های قبلیِ .
پست 42 ی همین تاپیک:
من اینقدر FIFA بازی کردم که دیگه نیازی به دقت کردن بیشتر نمیبینم.
در زمینه پاس تو این بازی فقط یه Bug وجود داره اونم مربوط به Lob Pass هـا ( LB+Y) هســتش ، حتی تو زمین خودت هم که از این پاس ها ارسال کنی اون طرف زمین صاف میفته زیر پای بازیکنت.

گل ها رو ندیدم اما اگه یه گل میخوایین ببینین مثل برنامه 90 ببیاین خط کش بزارین که ببینین توپ بیرون بوده یا داخل این رو ببینین مال خودمه خودم کلی حال کردم باهاش .
http://rapidshare.com/files/440466346/vivanred3_-_EA_SPORTS_Soccer.flv

یکی دیگه داشتم اما موقعی که داشتم رو PC جدا میکردم اشتباهی پاکش کردم سانتر کرده بودم بدون مکث پشت محوطه جریمه یک ضرب شوت کردم گل شد 3 بازی کن خودشون رو جلوی توپ قرار داده بودن خیلی باحال بود توپ بلند شد از روی سرشون رفت تو دروازه مثل چیپ ما شوت بود .:d

3روزه ما رو اینــجا الاف کردی همین 2 تا متُد رو بگــی؟ خــب خسته نباشی ، این همون پاس های پشت مدافعین ِ که صفحه ی قبل بهش اشاره کردم و گفتم به علت مشکل داشتن دفاع یه تنه گند میزنه به بازی !
والبته در ادامه صحبت های احمد رضا اضافه کنم که این مشکل تو فیفا 11 فوق العاده کم تر شده و نمیشه مثل 10 از این روش فرت فرت استفاده کرد. سیستم جدیدی که برای استاپ کردن توپهای هوایی در 11 به کار گرفتم کار رو برای مهاجم سخت تر کرده. اگر می گفتی منظورت فیفای کامپیوتر هست باز میشد یه جوری حل کرد مسئله رو اما حالا که روی 360 تست کردی و پدال مدال گرفتی حرفات واقعا خنده داره.

اون دو تا ترکیبت هم خیلی باحاله. Y+LB بعدش RT+X =)) خدایی آخرشی :دی

خب منم گفتم كه احتمالا همتون ميدونين.ولي چون اسم پدالها يادم رفته بود نميتونستم منظورم رو خوب بيان كنم.
همه ي حرفهاتون درست ولي واقعا قبول نداريد كه اگه از اين روشها استفاده نكنيد بازي خيلي جالب تر و واقع گرايانه تر ميشه.چون صحنه هاي عجيبي رو درست ميكنه و به شدت رو اعصاب
در ضمن گفته باشم كه اين جانب از بچگي روزي دو ساعت فيفا بازي نكنم خوابم نميبره.:d
اگر هم ميشه ديگه اين بحث رو ادامه ندين.

اقا اين گلهايي كه ea sports گذاشته بيشترشون مربوط به 10 وwc 10 ميشه چرا از 11 نميذاره؟؟

والبته در ادامه صحبت های احمد رضا اضافه کنم که این مشکل تو فیفا 11 فوق العاده کم تر شده و نمیشه مثل 10 از این روش فرت فرت استفاده کرد
گــرفــتی ما رو فــردین؟ :دی اصلاً یکی از دلایلی که ملــت چلسی برمیدارن اینه که با این حرکت نابود میکنن دفاع حریف رو ! قشنگ با بکش زیرش بازی رو میریزن به هم :دی

اگه از اين روشها استفاده نكنيد بازي خيلي جالب تر و واقع گرايانه تر ميشه
خیلی ممنون ، شما لطف داری که به فکر نوع بازی بقیه هستین.lol

===========

به نظر من این پاسها خیلی هم مشکلی نداره.سالهاست تو فیفا هست.مشکل امسال تو مدافعینه.تلفیق چند تا باگ تو مدافعین شده این باگ عجیب تو بازی.توپ رو بلند میکنه دفاع جای اینکه دنبال توپ بره به سمت دروازه میبینی داره میره سمت گل حریف!یک وقتایی هم که جهت رو درست میرن انقدر دیر توپ رو دفع میکنن یا مهاجم با هزار کیلومتر سرعت بیاد توپ رو بزنه!یک وقتایی هم که کلا سایه توپ رو میشوتن.دفاع دوم هم شدیدا مشکل داره.هافبک دفاعی یک متر با یارو فاصله داره.می خوای اون بیاد توپ رو بگیره ولی بازی دفاع اون سمت رو میاره و اون پشتش رو خالی میکنه.

من که کلا تو دفاع عقب عقب حرکت میکنم:)):))

خیلی ممنون ، شما لطف داری که به فکر نوع بازی بقیه هستین.lol

===========

به نظر من این پاسها خیلی هم مشکلی نداره.سالهاست تو فیفا هست.مشکل امسال تو مدافعینه.تلفیق چند تا باگ تو مدافعین شده این باگ عجیب تو بازی.توپ رو بلند میکنه دفاع جای اینکه دنبال توپ بره به سمت دروازه میبینی داره میره سمت گل حریف!یک وقتایی هم که جهت رو درست میرن انقدر دیر توپ رو دفع میکنن یا مهاجم با هزار کیلومتر سرعت بیاد توپ رو بزنه!یک وقتایی هم که کلا سایه توپ رو میشوتن.دفاع دوم هم شدیدا مشکل داره.هافبک دفاعی یک متر با یارو فاصله داره.می خوای اون بیاد توپ رو بگیره ولی بازی دفاع اون سمت رو میاره و اون پشتش رو خالی میکنه.

من که کلا تو دفاع عقب عقب حرکت میکنم:)):))

حالا كسي نگفت استفاده كن شما يا نكن.
در ضمن دفاعها نسبت به نسخه 10 خيلي منسجم تر شدن بازي هم به شدت فشرده تر.اگه از اون مدل پاس اتفاده نكني ميبيني كه خط دفاعي توي اين زمينه مشكل خاصي نداره و اكثر اوقات به خوبي ميتوني عمق دفاع رو ببندي.در ضمن خيلي هم تاثير داره كه روي چه حالتي دسته رو ميذاري خود من مخلوطي از semi,Assisst بازي ميكنم.

آخرین ویرایش:
حالا كسي نگفت استفاده كن شما يا نكن.
در ضمن دفاعها نسبت به نسخه 10 خيلي منسجم تر شدن بازي هم به شدت فشرده تر.اگه از اون مدل پاس اتفاده نكني ميبيني كه خط دفاعي توي اين زمينه مشكل خاصي نداره و اكثر اوقات به خوبي ميتوني عمق دفاع رو ببندي.در ضمن خيلي هم تاثير داره كه روي چه حالتي دسته رو ميذاري خود من مخلوطي از semi,*** بازي ميكنم.

حالت دسته چه ربطی داره به اینی که من گفتم؟بابا تو رو خدا کوتاه بیا!!!!!!!!دو سه صفحه داری در مورد چیزایی که نمیدونی اظهار نظر میکنی!
تو کنترل بازی یک اوتو سوییچ برای حرکات هست که مربوط به این قضیه اس که اونم high و low داره .بقیه که ماله پاس و شوته چه ربطی به دفاع داره آخه؟:|

حالت دسته چه ربطی داره به اینی که من گفتم؟بابا تو رو خدا کوتاه بیا!!!!!!!!دو سه صفحه داری در مورد چیزایی که نمیدونی اظهار نظر میکنی!
تو کنترل بازی یک اوتو سوییچ برای حرکات هست که مربوط به این قضیه اس که اونم high و low داره .بقیه که ماله پاس و شوته چه ربطی به دفاع داره آخه؟:|

خودم ميدونم بابا.ولي اگه روي حالت مانال مثلا بازي كني بازي فشرده تر ميشه سخت تر ميشه در نتيجه دفاعها كم تر باز ميشن يا مثلا روي حالت Assisst اونقدر بازي سريع و تند ميشه كه در نتيجه دفاع هم سريع تر باز ميشه.

دوستان این Fake Goal رونالدو رو کی بلده ؟!

همون که GK رو به مسخره گرفته بود :دی

پدرم در اومد فقط یه بار تونستم بزنم :دی اونم نفهمیدوم چی زدم !!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or