EA SPORTS Goal Of The Year 2010

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
fifa11_marquee_usa_656x369.jpg

سایت EA SPORTS در یک اقدام جالب دست به انتخاب بهترین گل های زده شده در سال 2010 توسط بازیکنان عناوین Fifa 10 ,World Cup 2010 , FIFA 11 زده است.

گل ها به ترتیب برترین گل های هر ماه میلادی مشخص مشده اند و سپس برترین گل های سال 2010،این ویدئوی بی نظیر را میتوانید از آدرس زیر مشاهده کنید.:

دوست عزیز خــب حرفـت بی پایه و اساس ِ دیگه !
تو فیفا دکمه ای نداریم که باعث بشه توپ بره صاف بیفته زیره پای بازیکن ، فقط یه بخش Controll Assisst داریم که میتونی برای سانتر ، شوت ، پاس و ... گزینه های Manual - Assisst و Semi رو انتخاب کنی. اگر بذاری روی Assisst که 90% ازش استفاده میکنن تو فقط دکمه ی شوت رو میزنی و جهت ـش رو خود CPU تنظیم میکنه تا توپ برسه به پای بازیکنت. ولی اگر بذاری روی Manual توپ دقیقاً تو همون جهتی میره که آنالوگ رو گرفتی ، یعنی کاری نداره اونجا بازیکن هست یا نیست.
هیچ دکمه ی خارجی ای برای انجام این کار وجود نداره !
جدیداً هم یه مدل جدید به کنترل بازی اضافه کردن که همه کار با 2 تا دکمه انجام میشه. یعنی تو دفاع همون دکمه تکل میزنه ، تو حمله همون دکمه شوت.

دقيقا همه ي حرفات رو خودم ميدونم.بر عكس من رو حالت semi بازي ميكنم.ولي باور كن همچين چيزي هست توي بازي ولي من نميدونم كدوم پدال بود.به اين دليل كه من روي 360 من بايد برم كلوپ بازي كنم!ولي حالا كه اينطور شد ميرم امروز يك دست fifa ميزنم رو 360 و بعد ميام ميگم كدوم پدال بود.مطمئنم خودتون ميدونيد چي ميگم ولي شايد من بد توضيح ميدم و شما متوجه نميشيد

EAEAEA شما راست میگی ما هممون دروغ میگیم. این شما نیستی که الکی میخوای در مورد فیفا اظهار نظر کنی بلکه ماها هستیم که اصلا تا حالا دستمون رو به این بازی نزدیم.

در ضمن من فرمون 360 دارم هرچقدر پدال هاش رو فشار دادم هیچ اتفاقی نیوفتاد. :-/

EAEAEA شما راست میگی ما هممون دروغ میگیم. این شما نیستی که الکی میخوای در مورد فیفا اظهار نظر کنی بلکه ماها هستیم که اصلا تا حالا دستمون رو به این بازی نزدیم.

این دوستمون نسخه پی سی رو با کنسول اشتباه گرفته... فردین خان رو پی سی همچین چیزی هست!
مخصوصا تو فیفا10 پی سی

فکر کنم داری Q+W یا Q+D میگی
که اونم من یادمه تو pc تو 08 09 که با دروازبان هم Q+W مینداختی اون طرف مثلا ETO چون Speed زیاد بود تک به تک میشه با Q+D هم شوت کات دار.
ولی فکر نکنم حتی تو 11
PC هم باشه چون اونم پورت 10 کنسول بود که چیزی به اسم پشت دفاع یا Q+W نداشت
تو 11 هم همونی بود که گفتن.
سانتر های هوایی که 90% میرسن

ولی فکر نکنم حتی تو 11
PC هم باشه چون اونم پورت 10 کنسول بود که چیزی به اسم پشت دفاع یا Q+W نداشت
حالا نمیدونم دقیقاً منظورت چیــه ، ولی فیفا 10 ِ کنسول پاس پشت مدافعین با ترکیب ( LB+Y ) داشت ! که اتفاقاً به خاطر ضعف مدافع ها خیلی راحت میشد با این روش دفاع رو دور زد و به گل رسید.
توی 11 شدت این قضیه بسیار بسیار بیشتر شده ، طرف هیچی بازی بارش نیست یهو اینجوری میکشه زیر توپ و اون ور زمین میرسه به بازیکنــش !

این دوستمون نسخه پی سی رو با کنسول اشتباه گرفته... فردین خان رو پی سی همچین چیزی هست!
مخصوصا تو فیفا10 پی سی

نه اشكال از من هستش كه بد توضيح ميدم.شما يك مقدار صبر داشته باش
فكر نميكنم اين قدر احمق باشم كه FIFA بازي كه از بچگي دارم بازي ميكنم رو هنوز نتونم تشخيص بدم كه نسخه پي سي هست يا كنسولي!!!!

من خیلی حرفه ای دنبال نمیکنم فیفا رو فقط در حد سرگرمی اما یه نصیحت با این گربه ی سیاه کل نندازین :d
من جالبترین گل هایی که میزنم با کریس هست . ضربه ایستگاهی :d یه بازی هایی که قفل میشه فقط منتظرم یه خطا به من بدن خیلی حال میده :d

سلام.

1-کسی میدونه توی اون گل دوم از ماه june 2010 چجوری این حرکت رو انجام داد؟(منظورم اینکه که چطوری به محض رسیدن پاس توپو برد بالا و شوت زد؟ توی 2011 هم میشه؟

2- توی گل april 2010 چطوری شوت رو با پشت پا زد تو گل؟ توی 2011 هم میشه؟

اون دســتمون که قرار بود بره کلوب و پدال ها رو تست کــنه و به ما بگــه ، خبـــری نشــد؟

یه مزاح شدیدا ضایعی کرد ایشون ، اینقدر گیر بش ندید هی بیاد بدترش کنه :d

امشب وقتم ازاده ميام ميگم منظورم چي بوده.
دنيارو ميبيني.اگه رايزنيهاي من واسه خرديد 360 نتيجه بده ديگه براي يك پدال امتحان كردن اين همه دردسر نداشتم:|باز خوبه كلوپ نزديكه:|

میتونستی زمان بازی رو کم کنی نه درجه سختیشو! :))
خب حالا که تاپیک رو بالا آوردن منم جوابِ شما رو بدم!
اولاً که به کسی مربوط نیست من چیکار کردم! :)) دوماً، زمان رو هم کم کردم!
امشب وقتم ازاده ميام ميگم منظورم چي بوده.
دنيارو ميبيني.اگه رايزنيهاي من واسه خرديد 360 نتيجه بده ديگه براي يك پدال امتحان كردن اين همه دردسر نداشتم:|باز خوبه كلوپ نزديكه:|
حتماً نتیجه رو اینجا اعلام کن. چون اگه واقعاً همچین چیزی باشه (که میدونم نیست)، بازی خیلی آسون میشه و گلباران کردنِ تیم های حریف به دنبالش راحت تر! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or