EA SPORTS Goal Of The Year 2010

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
fifa11_marquee_usa_656x369.jpg

سایت EA SPORTS در یک اقدام جالب دست به انتخاب بهترین گل های زده شده در سال 2010 توسط بازیکنان عناوین Fifa 10 ,World Cup 2010 , FIFA 11 زده است.

گل ها به ترتیب برترین گل های هر ماه میلادی مشخص مشده اند و سپس برترین گل های سال 2010،این ویدئوی بی نظیر را میتوانید از آدرس زیر مشاهده کنید.:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
با VP زدی ؟ :biggrin1:
من که اصلا دفاعی جلوم نبود :biggrin1: فک کنم تو دایره وسط زمین بود زدم :biggrin1:
نه باو Proیِ من خیلی ضعیفه! با بازیکن های درست و حسابی میزنم! مثلاً با رونالدو میزنم، توپ میره جلوی دروازه میخوره زمین، دروازه بان شیرجه میزنه (جوری که انگار توپ داره میره گوشه ی بالای دروازه!) توپ از زیرِ دستش میره توی گل! :|
جسارت نباشه ها
اما درجه رو از رو آماتور برداری فک کنم بازی بیشتر بهت حال بده;)
!!!!!!!!!!!
من از روزی که فیفا بازی کردم، هیچ وقت زیرِ Pro (الان هم عمراً زیرِ Legendary) بازی نکردم، حالا شما...! :| فقط یه مدت چون میخواستم سریع یه فصل رو توی Career تموم کنم، روی Amateur بازی میکردم!

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
کــامنـــت هایی که اینجا نوشــته میشه بیشتر از خود گل ها برای من جــذاب تره :D

این ویــدیو ـش هم که لــود نمیشه جریان چیــه ؟ من قبلاً با سایـت EASportsfootball.com از این مشکلات نداشتم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این گلها حسابی کف برمون کرد (اسم کاربرهایی که گل زدن):

trevor_93
RazorShake101
Pierre_31
DiabolicalPlan
XxIRitchie
mayflower95
DonSkouboe
oOExampleOo
polymatt2008

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,790
نام
کیارش
WoW !
اون تک به تک رونالدو خیلی شاخ بود !
ویرایش : الان که به بعضی هاش دقت میکنم میبینم بعضی هاشون ساختگی بوده . مثلا یک گل رونالدو جلوش کلی مدافع بود بعدش همه میرن کنار یهو
ولی دمشون گرم

آخرین ویرایش:

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
من از روزی که فیفا بازی کردم، هیچ وقت زیرِ Pro (الان هم عمراً زیرِ Legendary) بازی نکردم، حالا شما...! :| فقط یه مدت چون میخواستم سریع یه فصل رو توی Career تموم کنم، روی Amateur بازی میکردم!
دوست عزیز من که گفتم جسارت نباشه...
کــامنـــت هایی که اینجا نوشــته میشه بیشتر از خود گل ها برای من جــذاب تره :biggrin1:

این ویــدیو ـش هم که لــود نمیشه جریان چیــه ؟ من قبلاً با سایـت EASportsfootball.com از این مشکلات نداشتم.
برای منم همینطوره:((
WoW !
الان که به بعضی هاش دقت میکنم میبینم بعضی هاشون ساختگی بوده . مثلا یک گل رونالدو جلوش کلی مدافع بود بعدش همه میرن کنار یهو
ولی دمشون گرم

راست میگه ها
نکنه اینا همه تبانی باشه:-/

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
دوست عزیز من که گفتم جسارت نباشه...
منم که دوستانه جواب دادم و پرخاش نکردم! :D
برای منم همینطوره:((
خیلی راحت IDM آخرین نسخه رو نصب کن، ویدئو رو دانلود کن. می ارزه توی هارد داشته باشی.

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
نوشته شده توسط kia_old_snake
WoW !
الان که به بعضی هاش دقت میکنم میبینم بعضی هاشون ساختگی بوده . مثلا یک گل رونالدو جلوش کلی مدافع بود بعدش همه میرن کنار یهو
ولی دمشون گرم
راست میگه ها
نکنه اینا همه تبانی باشه:-/

نه دوستان تو قسمت creat set pieces میشه این کارو کرد

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
برن جمع کنن باو ... بچه های BC رو ندیدن اینا ! یک سری گلر تیم مقابل توپ رو گرفت 1 بار زد زمین بار دوم تا توپ رو بهش نیرو وارد کرد به طرف زمین توپ نرسیده بهش بازیکنم از پشت اومد توپ رو در همون حال زد و رفت گلش کرد (بازیکنم رو پشت دروازه بان نگه داشته بودم ) ... :d

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
گلاش به غیر یکی دو تا زیاد مالی نبود....

اگه به شوت باشه من تو wc کاکا یه گل از وسط زمین به اسپانیا زدم..
حرفت درسته صدرا
40 درصد گل هاشون که با روپایی زدن
60 بقیه هم نمیدونم چجوری انتخاب کردن :D
3 تاش واسه من خلی جاب بود ;)

مخصوصا کار رونالدو وقتی تک به تک بود :D

تازه اینطور که میشد فهمید و دید بازی یه درجه بالای آماتور بود و بازیکن ها هم همه دست ساز ماشالله :D

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
كاملا بعضي گلهاش مشخص بود كه طرف دستش رو پداله.كسايي كه فيفا بازي كردن ميدونن كه موقعي كه با(نميدونم كدوم پدال بود.اخه من از اين نامرد بازيها در نميارم:|) پدال شوت ميكني يا سانتر ميكني يا پاس ميدي يا هر چيزه ديگه اي بازيكن تيم حريف به شدت گيج ميشه و صحنه هاي فانتزي درست ميشه.
دوستاني هم كه ميان ميگن از وسط زمين گل زديم و فلان دو تا توصيه واسشون دارم
1.بازي رو از حتالت اسون به حالت سخت تغيير بدن(پارسي را پاس بداريم:d)
2.حالت دسته رو از روي حالت اسيسينس يردارن(فكر كنم اشتباه نوشتم)
اون موقع ببينم بازم ميتتونين از وسط زمين گل بزنين:d

به هر صورت كاره خيلي باهالي كرده ea sports.مرسي:x

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Hosein M

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر