EA SPORTS FC 25

• Thread starter Thread starter Romell
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
EA Vancouver
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2024-07-19 023255.png

کمپانی Electronic Arts بازی EA Sports FC 25 را به صورت رسمی معرفی کرد.

Screenshot 2024-07-19 020825.png

راه ها و روش های بیشتری که باعث برنده شدن باشگاه شما می‌شود.

با دوستان خود در مُد های مورد علاقه خود با مد جدیدی به نام راش به صورت بازی 5v5 متحد شوید و باشگاه خود را تا پیروزی نهایی مدیریت کنید؛ زیرا FC IQ کنترل تاکتیکی بیشتری را نسبت به قبل ارائه می‌کند.

Screenshot 2024-07-19 030855.png

Screenshot 2024-07-19 015914.png

ویژگی FC IQ

بازنگری پایه های تاکتیکی در سراسر بازی، کنترل استراتژیک بیشتر و حرکت جمعی واقعی تر را در سطح تیم ارائه می دهد، در حالی که یک مدل هوش مصنوعی جدید، با داده های دنیای واقعی، بر تاکتیک
های بازیکنان از طریق نقش های کاملا جدید بازیکن تاثیر می گذارد.

Screenshot 2024-07-19 024037.png

Rush

در راش 5 در مقابل 5 یک تیم شوید؛ روشی جدید برای بازی در فوتبال التیمت تیم، باشگاه ها، کیک‌آف و Manager Career با گیم پلی ای سریع در زمینی کوچک. تجربه جدید «راش 5 در مقابل 5» که در همه مُد های اصلی در EA SPORTS FC 25 ادغام شده و راهی جدید برای بازی و برنده شدن با هم ارائه می‌کند. با تیم‌ های کوچک‌ تر برای ساختن، زمان بیشتر روی توپ، و ابزارهای ارتباطی جدید، راش شما را به بازی نزدیک‌ تر می‌کند. راش راه جدیدی برای ساخت و بازی در Football Ultimate Team ارائه می دهد. تیم رویایی 5 نفره خود را با دوستان خود بسازید و هر کدام آیتم بازیکن مورد علاقه خود را برای کنترل و رقابت برای پاداش در مسابقات 5 در 5 به ارمغان می آورند.

Screenshot 2024-07-19 041256.png

راش با ایجاد یک تجربه اجتماعی، صمیمی‌ تر و جذاب‌ تر در باشگاه‌ها، به شما این امکان را می‌دهد تا بازیکنان هوش مصنوعی را از تیم خود کنار بگذارید و با هم تیمی‌هایی که بیشتر به آن‌ ها اعتماد دارید، دنیا را بپذیرید. هر برد یک امتیاز پیروزی به کل باشگاه شما کمک می کند و رتبه فردی راش شما را بهبود می بخشد و شما را یک قدم به پاداش های فصلی هیجان انگیز نزدیک می کند.

Screenshot 2024-07-19 024623.png

Football Ultimate Team

آیتم بازیکن مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با دوستان خود در مسابقات راش 5 به 5 یک تیم شوید. با استفاده از آیتم های مدیر، سبک بازی خود را با کلیک یک دکمه تغییر دهید و هم افزایی کامل بین آیتم های بازیکن خود را بر اساس نقش های بازیکن خاص پیدا کنید.

Screenshot 2024-07-19 034425.png Screenshot 2024-07-19 040258.png

اصالت بی نظیر

EA SPORTS FC25 دارای بهترین بازیکنان از بزرگترین باشگاه‌ها و مسابقات در سراسر جهان است. با داده‌های بازی از لیگ‌های برتر جهان که نحوه حرکت، بازی و پیروزی بیش از 19000 بازیکن را در هر مسابقه نشان می‌دهد. این اصالت بی نظیر را در EA SPORTS FC 25 با واقعی ترین تجربه از بزرگترین رقابت ها، باشگاه ها و ستاره های فوتبال، با بیش از 19000 بازیکن در بیش از 700 تیم در بیش از 120 استادیوم و بیش از 30 لیگ، تجربه کنید.

Screenshot 2024-07-19 035013.png

باشگاه ها

بازی کنید، برنده شوید، و با دوستان به روش های بیشتری از همیشه پیشرفت کنید. با هم کلابی‌های خود در کلاب‌هاوس جدید خود ارتباط برقرار کنید و آواتارهای دوستان را هنگام ورود به مُد مشاهده کنید و با امکانات باشگاه خود را به لوج قُله سوق دهید و مهارت‌های خود را در Clubs Rush به نمایش بگذارید.

Screenshot 2024-07-19 035635.png

Manager & Player Career

با Live Start Points - بزرگترین خط داستانی دنیای واقعی را زنده کنید. داستان ICON های گذشته را با باشگاه های امروزی در Player Career بازنویسی کنید و با استفاده از یک باشگاه یا بازیکن از پنج لیگ برتر زنان، یک تجربه حرفه ای معتبر برای زنان را تجربه کنید.

اولین تریلر رونمایی از بازی EA Sports FC 25 به صورت رسمی به نمایش گذاشته شد و تریلر را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.​

تصویر روی جلد EA Sports FC 25 Ultimate Edition را مشاهده می‌کنید.​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:
اون دومی تا قبل ۲۰ اگسته؟
اگه اره که برم استاندارد بگیرم
آره تا فردا اگه بگیری...کلا چیزی نیست آخه، کلا التیمیت ادیشن(حالا هروقت بخری) چیز خاصی نیست که آدم 20 دلار بیشتر بده چون اینقدر هفته به هفته کارت جدید میاد که واقعا یکی دوتا آیکان و هیرو داخلش گمه

• Like
Reactions: .::PUИK::.
آره تا فردا اگه بگیری...کلا چیزی نیست آخه، کلا التیمیت ادیشن(حالا هروقت بخری) چیز خاصی نیست که آدم 20 دلار بیشتر بده چون اینقدر هفته به هفته کارت جدید میاد که واقعا یکی دوتا آیکان و هیرو داخلش گمه
التیمت بغییر از اون کارت و پوینت
۷ روز زودتر می‌تونه بازی کنه از نسخه استاندارد
که میتونی همون ۷ روز پول بازی و در بیاره !!

التیمت بغییر از اون کارت و پوینت
۷ روز زودتر می‌تونه بازی کنه از نسخه استاندارد
که میتونی همون ۷ روز پول بازی و در بیاره !!
یعنی شما تو 7 روز مثلا 800 هزار تا 1 میلیون کوین در میارید؟ :-?

من که تا حالا کوین نفروختم برای همین برای من حداقل فرقی نداره.من فقط بازی میکنم که به روحم آزار برسونم ;))

یعنی شما تو 7 روز مثلا 800 هزار تا 1 میلیون کوین در میارید؟ :-?

من که تا حالا کوین نفروختم برای همین برای من حداقل فرقی نداره.من فقط بازی میکنم که به روحم آزار برسونم ;))
والا من این سال با اون تایم کار شخمی که فقط می‌تونستم ۲ ساعت بازی کنم
فکر کنم تو ۱۰ تا۱۲ روز پول بازیرو درارم
بماند که تا قبل عید چیزی حدود ۳۰ میل درآوردم !

والا من این سال با اون تایم کار شخمی که فقط می‌تونستم ۲ ساعت بازی کنم
فکر کنم تو ۱۰ تا۱۲ روز پول بازیرو درارم
بماند که تا قبل عید چیزی حدود ۳۰ میل درآوردم !
پس من دارم چه غلطی میکنم :)) امسال منم برم پول در بیارم

تو 24 همون هفته اول یا دوم وینیسوس گیرم اومد که 1 میلیون و 200 فروختمش
تو 23 هم توی همون هفته های اول ژینولا گیرم اومد که اونم 2 میلیون و 300 فروختم ولی کل کوینی که گیرم اومد رو رفتم بازیکن چرت و پرت خریدم و تمومش کردم :D

• Smile
Reactions: *CATALAN*
پس من دارم چه غلطی میکنم :)) امسال منم برم پول در بیارم

تو 24 همون هفته اول یا دوم وینیسوس گیرم اومد که 1 میلیون و 200 فروختمش
تو 23 هم توی همون هفته های اول ژینولا گیرم اومد که اونم 2 میلیون و 300 فروختم ولی کل کوینی که گیرم اومد رو رفتم بازیکن چرت و پرت خریدم و تمومش کردم :D
هم بازی کن هم پول درار 😁
روزای اول پول سکه خیلی بالاس !!
دوستم ۵ دستگاه داره و رو این کار می‌کنه اگر دروغ نگم تا ۴ ماه بعد از اومدن بازی چیزی حدود ۷۰ میل درآورد !😬
حالا نمیدونم کامپیوتر چند تا اکانت میتونی باز کنی
ولی کنسول هر دستگاه ۱۰ اکانت میگیره .
امسال یه حرکتی زدم فهمیدم که مارکی مچ آپ بارسا و والنسیا میاد رفتم هر چه بازیکن قیمت کم والنسیا رو خریدم و موقع اومدن مارکی دیدم بعله حسن درست بود هر بازیکن رو ۱۰ برابر فروختم 😂

• Wow
Reactions: hamid_barca
هم بازی کن هم پول درار 😁
روزای اول پول سکه خیلی بالاس !!
دوستم ۵ دستگاه داره و رو این کار می‌کنه اگر دروغ نگم تا ۴ ماه بعد از اومدن بازی چیزی حدود ۷۰ میل درآورد !😬
حالا نمیدونم کامپیوتر چند تا اکانت میتونی باز کنی
ولی کنسول هر دستگاه ۱۰ اکانت میگیره .
امسال یه حرکتی زدم فهمیدم که مارکی مچ آپ بارسا و والنسیا میاد رفتم هر چه بازیکن قیمت کم والنسیا رو خریدم و موقع اومدن مارکی دیدم بعله حسن درست بود هر بازیکن رو ۱۰ برابر فروختم 😂
عجب دارک وبی پشت این التیمیت بود و ما خبر نداشتیم :D
انگار اسکولا با این عربا فقط فحش و فحش کشی میکردم :))

• Smile
Reactions: *CATALAN*
چی میگفتن نسخه اکراین 40 یورو میشه الان شده 1699 که با این قیمتا تو ایران 3400 میشه ، نسخه دلاری ترکیه هم تا 5000 میرسه
ارزونترین روش برای pc الان چیه ؟

اکراین که همون 41 دلاره ولی با گیفت کارت مگه میخوای بخری؟
باید با کلید tf2 بخری که از قیمت دلاری هم باز ارزونتر بیفته

الان هر کلید 105 تومنه که حدود 2 دلار فروش میره.یعنی هر یه کلید حدود 15 تومن به نفعته.در صورتی که 2 دلار گیفت کارت حدود 40 تومن به ضررته
به اینا اگه اشتراک 1.5 دلاری ea هم اضافه کنی باز 4 دلار(در واقع حدود 3 دلار) تو خرید به نفعته

احتمالا الان این شکلی شدی :D

00.jpg

يسوال دارم اينكه بازى مياد روى eaplay و ده ساعت تريال داره حالا ميخام بدونم اگه من اشتراكو روى فايو داشته باشم ميتونم بدون خريد بازى وفقط صرفا با داشتن همون اشتراك ea ده ساعت پلى بدم ؟ بعد اگه خاستم بازيو بگيرم ؟؟

يسوال دارم اينكه بازى مياد روى eaplay و ده ساعت تريال داره حالا ميخام بدونم اگه من اشتراكو روى فايو داشته باشم ميتونم بدون خريد بازى وفقط صرفا با داشتن همون اشتراك ea ده ساعت پلى بدم ؟ بعد اگه خاستم بازيو بگيرم ؟؟
خب اگه بازی رو قرار بود اول بخری که دیگه اون 10 ساعت به چه دردی میخورد؟ :D

آره وقتی بیاد و اشتراک داشته باشی میتونی 10 ساعت بازی کنی بعد اگه خواستی بخریش

خب اگه بازی رو قرار بود اول بخری که دیگه اون 10 ساعت به چه دردی میخورد؟ :D

آره وقتی بیاد و اشتراک داشته باشی میتونی 10 ساعت بازی کنی بعد اگه خواستی بخریش
ميخام بخرم هم ميخام نخرم 😀 ٦٨ دلار دارم ميخام اشتراك بگيرم بعد تخفيف ميخوره ميخرمش ولى ميگم ده ساعتو برم قانع شدم ميخرم نشدم كه حرومش اين مبلغ اشتراك 😂

ميخام بخرم هم ميخام نخرم 😀 ٦٨ دلار دارم ميخام اشتراك بگيرم بعد تخفيف ميخوره ميخرمش ولى ميگم ده ساعتو برم قانع شدم ميخرم نشدم كه حرومش اين مبلغ اشتراك 😂
تا حالا اشتراک ea داشتی؟
اگه تا حالا اشتراک ea نداشتی ماه اول جای 5 دلار میشه 1/5 دلار تقریبا و اگه همزمان که اشتراک داری بخوای بازی رو بخری 10 درصد هم تخفیف میده

• Like
Reactions: noorihamid99
تا حالا اشتراک ea داشتی؟
اگه تا حالا اشتراک ea نداشتی ماه اول جای 5 دلار میشه 1/5 دلار تقریبا و اگه همزمان که اشتراک داری بخوای بازی رو بخری 10 درصد هم تخفیف میده
نه همون ٦ دلار نشون ميده احتمالا داشتم قبلا يادم نيست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or