EA SPORTS FC 25

• Thread starter Thread starter Romell
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
EA Vancouver
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2024-07-19 023255.png

کمپانی Electronic Arts بازی EA Sports FC 25 را به صورت رسمی معرفی کرد.

Screenshot 2024-07-19 020825.png

راه ها و روش های بیشتری که باعث برنده شدن باشگاه شما می‌شود.

با دوستان خود در مُد های مورد علاقه خود با مد جدیدی به نام راش به صورت بازی 5v5 متحد شوید و باشگاه خود را تا پیروزی نهایی مدیریت کنید؛ زیرا FC IQ کنترل تاکتیکی بیشتری را نسبت به قبل ارائه می‌کند.

Screenshot 2024-07-19 030855.png

Screenshot 2024-07-19 015914.png

ویژگی FC IQ

بازنگری پایه های تاکتیکی در سراسر بازی، کنترل استراتژیک بیشتر و حرکت جمعی واقعی تر را در سطح تیم ارائه می دهد، در حالی که یک مدل هوش مصنوعی جدید، با داده های دنیای واقعی، بر تاکتیک
های بازیکنان از طریق نقش های کاملا جدید بازیکن تاثیر می گذارد.

Screenshot 2024-07-19 024037.png

Rush

در راش 5 در مقابل 5 یک تیم شوید؛ روشی جدید برای بازی در فوتبال التیمت تیم، باشگاه ها، کیک‌آف و Manager Career با گیم پلی ای سریع در زمینی کوچک. تجربه جدید «راش 5 در مقابل 5» که در همه مُد های اصلی در EA SPORTS FC 25 ادغام شده و راهی جدید برای بازی و برنده شدن با هم ارائه می‌کند. با تیم‌ های کوچک‌ تر برای ساختن، زمان بیشتر روی توپ، و ابزارهای ارتباطی جدید، راش شما را به بازی نزدیک‌ تر می‌کند. راش راه جدیدی برای ساخت و بازی در Football Ultimate Team ارائه می دهد. تیم رویایی 5 نفره خود را با دوستان خود بسازید و هر کدام آیتم بازیکن مورد علاقه خود را برای کنترل و رقابت برای پاداش در مسابقات 5 در 5 به ارمغان می آورند.

Screenshot 2024-07-19 041256.png

راش با ایجاد یک تجربه اجتماعی، صمیمی‌ تر و جذاب‌ تر در باشگاه‌ها، به شما این امکان را می‌دهد تا بازیکنان هوش مصنوعی را از تیم خود کنار بگذارید و با هم تیمی‌هایی که بیشتر به آن‌ ها اعتماد دارید، دنیا را بپذیرید. هر برد یک امتیاز پیروزی به کل باشگاه شما کمک می کند و رتبه فردی راش شما را بهبود می بخشد و شما را یک قدم به پاداش های فصلی هیجان انگیز نزدیک می کند.

Screenshot 2024-07-19 024623.png

Football Ultimate Team

آیتم بازیکن مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با دوستان خود در مسابقات راش 5 به 5 یک تیم شوید. با استفاده از آیتم های مدیر، سبک بازی خود را با کلیک یک دکمه تغییر دهید و هم افزایی کامل بین آیتم های بازیکن خود را بر اساس نقش های بازیکن خاص پیدا کنید.

Screenshot 2024-07-19 034425.png Screenshot 2024-07-19 040258.png

اصالت بی نظیر

EA SPORTS FC25 دارای بهترین بازیکنان از بزرگترین باشگاه‌ها و مسابقات در سراسر جهان است. با داده‌های بازی از لیگ‌های برتر جهان که نحوه حرکت، بازی و پیروزی بیش از 19000 بازیکن را در هر مسابقه نشان می‌دهد. این اصالت بی نظیر را در EA SPORTS FC 25 با واقعی ترین تجربه از بزرگترین رقابت ها، باشگاه ها و ستاره های فوتبال، با بیش از 19000 بازیکن در بیش از 700 تیم در بیش از 120 استادیوم و بیش از 30 لیگ، تجربه کنید.

Screenshot 2024-07-19 035013.png

باشگاه ها

بازی کنید، برنده شوید، و با دوستان به روش های بیشتری از همیشه پیشرفت کنید. با هم کلابی‌های خود در کلاب‌هاوس جدید خود ارتباط برقرار کنید و آواتارهای دوستان را هنگام ورود به مُد مشاهده کنید و با امکانات باشگاه خود را به لوج قُله سوق دهید و مهارت‌های خود را در Clubs Rush به نمایش بگذارید.

Screenshot 2024-07-19 035635.png

Manager & Player Career

با Live Start Points - بزرگترین خط داستانی دنیای واقعی را زنده کنید. داستان ICON های گذشته را با باشگاه های امروزی در Player Career بازنویسی کنید و با استفاده از یک باشگاه یا بازیکن از پنج لیگ برتر زنان، یک تجربه حرفه ای معتبر برای زنان را تجربه کنید.

اولین تریلر رونمایی از بازی EA Sports FC 25 به صورت رسمی به نمایش گذاشته شد و تریلر را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.​

تصویر روی جلد EA Sports FC 25 Ultimate Edition را مشاهده می‌کنید.​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:
سه نکته نسبتا جذاب برای کریر بازا

یکی اینکه طراحی چهره بازیکن های آکادمی واقعا جذاب شده
بازیکنا واقعا چهره نوجوانان رو دارن و قراره تو آکادمی شما بزرگ بشن و رفته رفته چهره تغییر پیدا میکنه

دومی اینکه میتونید استعدادیاب هاتون رو به ایران هم بفرستید و استعداد ایرانی کشف کنید :))
منتها فکر کنم فقط از هموطنان دوست داشتنی عرب زبان جنوب کشور استعداد میاره برامون :دی اسما همه به سبک اعراب

سوم اینکه چندین کیت جدید اضافه شده که یکم تنوع ببخشه به طراحی لباسا تو هر فصل

=======================

بعد یک ارور عجیب هم میگیری وقتی کریر رو میخوای شروع کنی
مثل اینکه امسال برای کریر میخوان Season Pass عرضه کنن که هنوز استارتش نخورده
واقعا دلم میخواد بدونم چه محتوایی تو این کویر عرضه بشه که تازه قرار باشه براش پولم بگیری
از کدوم قسمت میشه لباس رو عوض کرد تو کریر مود؟

من نسخه استاندارد خریدم و هنوز بازی نکردم که بدون مشکلی هست یا نه ولی....مرد حسابی این چه جنایتیه که میکنی؟به جای آنالوگ با جهت ها بازی میکنی؟ 😲 😲 😲

نکن این کارو...به خدا قلبم درد گرفت :D
عادتم مهندس جان
با آنالوگ اصلا نمیتونم بازی کنم

عادتم مهندس جان
با آنالوگ اصلا نمیتونم بازی کنم
خب ترک کن.اینطوری هیچوقت پیشرفت نمیکنی.دیگه زمان قدیم نیست که چندتا جهت ساده باشه.الان انواع دربیل ها و حرکات فقط با آنالوگ امکان پذیره

بازی دیگه برای من پلی نمیشه رو استیم و ea play
صدای همه در اومده رو استیم که دسته ps5 کار نمیکنه رو فیفا
کسی نمیدونه دقیقا چقدر مشکل جدیه ؟

آخرین ویرایش:
از کدوم قسمت میشه لباس رو عوض کرد تو کریر مود؟

در قسمت ساخت یک باشگاه جدید
یکجا منو کاستومایز میاره که اونجا در ابتدا امکان طراحی سه تا کیت به علاوه کیت دروازه بان رو میده
طراحی لوگو و انتخاب و ادیت استادیوم هم همونجا انجام میشه

در ادامه هم اول هر فصل میتونی کیت رو بازطراحی کنی مثل واقعیت

نکته مهم اینه باشگاه های واقعی که لاینسس شدن طبعا امکان تغییر کیت رو بهت نمیدن

• Like
Reactions: marco dest
دو تا از مهمترین قسمت های مود کریر رو از این به بعد میتونید کلا بزنید تعطیل کنید
که به نظرم تصمیم خوبیه

یکی بخش Training که رو مخ خیلی پلیرها بود
میتونید از همون ابتدای داستان بزنید تو کل فصل شارپنس و استمینای بازیکناتون فول باشن
البته پیشنهاد نمیشه چون چالش بزرگی از بازی رو کلا از بین میبره
اینم اضافه کنم کلی هم میتونید این بخش رو کاستوم کنید

دومی هم بخش Scouting هستش که کلا از بیخ میتونید غیر فعالش کنید
این بخشم قابلیت کاستوم براش فعال شده میتونید تنظیم کنید اصلا دیگه لازم نباشه رو بازیکن تحقیق کنن
همون سرچش میکنی کل اوورال و قابلیت ها رو براتون نمایش بده و اذیت نشید

اما به نظرم مهمترین بخشی که کاش کلا نبود یا امکانش رو میذاشتن از بیخ ریشه کنش کنیم Tactical Presetها هستن که متاسفانه نمیشه

آخرین ویرایش:
آقا من به خاطر فیس ادیتورش احتمالا بگیرم واسه کانال یوتیوبم.
ولی مشکل اینجاس که قیمت های اکانت ترکیه قبلا به صرفه تر از امریکا بود، الان حتی گرونتر از امریکا شده !!
اگه بخوام بگیرم باید رو همون اکانت امریکام بگیرم که با اون قیمت نمیصرفه :-/
الان ظرفیت 3 چند میفته؟ ظرفیت 2 چند میفته؟ حدودا

خب ترک کن.اینطوری هیچوقت پیشرفت نمیکنی.دیگه زمان قدیم نیست که چندتا جهت ساده باشه.الان انواع دربیل ها و حرکات فقط با آنالوگ امکان پذیره
اومدم بازی کنم باهاش خیلی سخته :D
رو آنالوگ همچین مشکلی ندارم.فقط رو فلش ها این داستان برقراره
امسال اینطوری شده.سالهای پیش اصلا اینطوری نبود
نمیدونم شاید گزینه ای چیزی هست که باید آف بشه یا باگ هست

واقعا نمیفهمم چرا باید همچین باگ کنترل ps باشه و آپدیتی هم ندن
داداش شما چه باگی داری با دسته؟ یه توضیحی میدی

• Like
Reactions: hamid_barca
اومدم بازی کنم باهاش خیلی سخته :D
رو آنالوگ همچین مشکلی ندارم.فقط رو فلش ها این داستان برقراره
امسال اینطوری شده.سالهای پیش اصلا اینطوری نبود
نمیدونم شاید گزینه ای چیزی هست که باید آف بشه یا باگ هست
من خودم قبلا به حالت قدیمی pes ترتیب دکمه ها رو میچیدم ولی بعد چند سال فیفا اومد یه تغییر اساسی داد و جای بعضی از دکمه ها عوض شد ولی من باز هر سری همونطوری مثل قبل میکردم تا اینکه دیدم اینطوری نمیشه و بازیم هیچ پیشرفتی نمیکنه.دیگه 1 ماهی بیخیال بردن شدم و سعی کردم همون حالت استاندارد فیفا رو عادت کنم و بعد یه مدت دیگه کاملا عادی شد برام.تو هم این چند وقت رو سختی بکش ولی حتما با آنالوگ بازی کن

• Like
Reactions: ehsas1
خب امسال دیگه واقعا قصد نداشتم بخرمش ولی یه نفر هدیه داد بهم و دوباره من و فیفا بهم رسیدیم😁
هرچند من کریر باز هستم و طبیعتا تغییر خاصی نداره نسخه جدیدش ولی خب.....

آقا من به خاطر فیس ادیتورش احتمالا بگیرم واسه کانال یوتیوبم.
ولی مشکل اینجاس که قیمت های اکانت ترکیه قبلا به صرفه تر از امریکا بود، الان حتی گرونتر از امریکا شده !!
اگه بخوام بگیرم باید رو همون اکانت امریکام بگیرم که با اون قیمت نمیصرفه :-/
الان ظرفیت 3 چند میفته؟ ظرفیت 2 چند میفته؟ حدودا
التیمیت ادیشن ظرفیت دو 2.299.000-ظرفیت سه 1.999.000
استاندارد ادیشن ظرفیت دو 1.950.000 -ظرفیت سه 1.050.000
قیمتها از دو تا کانال متفاوت هست
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان بنظر میاد این انیمیشن کنترل توپشون بهتر شده و از اون حالت هاکی طوری در اومده
درسته؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or