نمایشگاه/رویداد EA PLAY Press Conference

به کنفرانس EA از 0 تا 10 چه نمره ای می دهید؟

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
rz609jfeyvfratgv4low.jpg

کنفرانس EA در تاریخ دوشنبه 24 خرداد ساعت 00:30 بامداد برگزار میشود

Electronic Arts امسال در E3 کنفرانسی نخواهد داشت و به جای آن مراسمی مخصوص را برگزار خواهد کرد
این کمپانی به جای E3 سالن نوکیای شهر لس‌آنجلس را برای مراسم اختصاصی خود به نام EA Play در نظر گرفته و تاریخ آن را کمی قبل‌تر از E3 قرار داده است

پیشـ بینی ها

kabh6rscdblcnqjc9hd9.jpg

f7dzaubmby2hiprblxjb.png

نمایش اولین گیم پلی از 1 BATTLEFIELD

ggmvryt59hj691ye1ore.png

mqjleova75gsdctaxjzg.png

نمایش اولین گیم پلی از MASS EFFECT ANDROMEDA

0tchn7zvzcpy77ofshiv.png

8041zazn701pi4tp3fx8.png

نمایش اولین گیم پلی از TITANFALL 2

mdwj7xfxcx838rnpnado.jpg

hi8h49splewejagff6b8.png

نمایش اولین گیم پلی از 17 FIFA

و...

sreqrs5s55mf3ktd9aqo.png

لینک های پخش زنده
EA Play - YouTube - Twitch

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
درسته. خیلی فضاش زیادی شبیه Ori بود 8-| شاید اگه حالا یکم رنگ بندیش رو عوض می کردن بهتر میشد. ایده ی صدا خوبه ولی درست نفهمیدم خب که چی!

البته بازی گمونم هنوز خیلی کار داره. نمایش هم خیلی افت فریم داشت. فکر کنم کلی کار کنن روش(شاید مثل باقی این مستقل های جدید بره 3 سال بعد برگرده!)
من این آزادی بازی رو دوست دارم ولی این رنگ بندی تو فضای سه بعدی گمونم کمی سر درد بیاره #-o

فقط بحث فضاش نیست. خود جونوره و اون یکی چاقه کپی پیست Ori بودن. فقط یه دست رنگ زده بودن و سه بعدی شده بود!

ایده بازی رو هم توضیح داد. تعامله! میگفت جونوره از خواب بلند میشه و میبینه یه جایی هست که معلوم نیست چی به چیه و هیچگونه اطلاعاتی نداره. باید از طریق تعامل با هرچی که تو محیط هست به داستان و گیم پلی پی ببریم. یارو امده ایده روایی Journey رو (که باید با تعامل با محیط داستان و هدف بازی رو بفهمی) با Ori ترکیب کرده، با تا جایی که در توانش بوده گند زده بهش و دست آخر با یه اسم فوق بیخود و افتضاح Fe فی که باز اونم به نظرم تقلید از اسم کوتاه و باحال Ori هست، کار رو به پایان رسونده. نمیدونم واقعا جزو بدترین چیزهایی بود که تا الان دیدم یا چون لا به لای این حجم از خزعبل نشونش دادن انقد فازم منفیه!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,989
نام
sami
باو مگه مجبورین لایو نگاه کنین تمام کنفرانس رو...اونم کنفرانس ea رو:|
من الان تریلر های اصلی رو دان کردم
بتل فوق العادست
مس افکت شدیدا منتظرم گیم پلی بیاد
fe هم شدیدا داغون بود...پیش بینی من اینه مثل ناک حماسه سازی میکنه:D

• Like
Reactions: SleepyTurtel

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
هر سال همین وضعه ها! ولی بازم میشینیم نگاه میکنیم :D:|
اینا باید دوتا کنفرانس برگزار کنن! یکیش واسه آت و آشغالای ورزشی سالانه که میتونن برن جد و آباد مورینیو و پله و ... ور دارن بیارن بشینن دور هم گپ بزنن :D یکی هم واسه بازیای دیگه که گیمرا منتظرشونن !

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
چقد چرت بود انصافا حیف حجمی پاش رفت لامصبا یه تریلر CG حداقل فقط واسه بتل فیلد یک میدم خداییش خیلی بد بود

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
این 6-7 ساله که کنفرانس های E3 رو زنده نگاه می کنم هر سال با اختلاف EA بدترین کنفرانس رو داره. هیچ وقت سورپرایز آنچنانی نداره . گیم پلی اکثرا نشون نمیده یه سری پشت صحنه و از استدیو ها فیلم می گیره می شه کنفرانس. از رو هم نمیره. :|

Chimera

کاربر سایت
Jun 19, 2015
86
حداقل انتظاری که داشتم از EA یه تریلر کوتاه گیم پلی از ME:A بود که هایپمو تا اومدن بازی تو اوایل سال 2017 بچسبونه به سقف
با این تریلر که نشون دادن، نه تنها گندن به هایپمون، بلکه غیر مستقیم گفتن این بازی حالا حالا ها آماده عرضه نیست! شما فکر کنید که اول 2017 میاد، خوش باشید فعلا تا یه تاخیر گنده بزنیم تنگش.
حالا امیدوارم حداقل از وقتی که دارن و بهشون می دن بهترین استفاده رو کنن، اما کانسپت آرت و CG نشون دادن حدی داره!

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بتل وحشتناک بود.
فکنم اینسری سینگلش دیگه عالی باشه.
دایس تبحر خاصی داره تو تریلر.
10 ثانیه اول تریلر قلبم تند تند میزد از هیجان زیاد:D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
آقا من حواسم نصفش رو بازی آلمان بود درست نفهمیدم فقط همین ۳تا مربی رو ساختن برای لیگ برتر فیفا ۱۷؟
چون شنیدم مورینو گفت خیلی بده که و پس ۱۷ نفر بقیه کجان:D

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
فقط بحث فضاش نیست. خود جونوره و اون یکی چاقه کپی پیست Ori بودن. فقط یه دست رنگ زده بودن و سه بعدی شده بود!

ایده بازی رو هم توضیح داد. تعامله! میگفت جونوره از خواب بلند میشه و میبینه یه جایی هست که معلوم نیست چی به چیه و هیچگونه اطلاعاتی نداره. باید از طریق تعامل با هرچی که تو محیط هست به داستان و گیم پلی پی ببریم. یارو امده ایده روایی Journey رو (که باید با تعامل با محیط داستان و هدف بازی رو بفهمی) با Ori ترکیب کرده، با تا جایی که در توانش بوده گند زده بهش و دست آخر با یه اسم فوق بیخود و افتضاح Fe فی که باز اونم به نظرم تقلید از اسم کوتاه و باحال Ori هست، کار رو به پایان رسونده. نمیدونم واقعا جزو بدترین چیزهایی بود که تا الان دیدم یا چون لا به لای این حجم از خزعبل نشونش دادن انقد فازم منفیه!
آره آره :)) ایده ی صدا رو هم از Journey کش رفتن :D ولی خب اون آخه وسط یه بیابون بود و یه فلسفه ای داشت. اینجا توی یه جنگل مگه چیزی جز صدا نیس؟ :-? خیلی کم بهش فکر کردن اینطوری
به نظرم کار داره. با این کپی پیستی که میگی خب ملت و منتقدا سریع متوجه میشن و از خجالت بازی در میان. مخصوصا که Journey و Ori هر دو تا شاهکار بودن و پرطرفدار

نه کلا سرمربی های PL هستن
فکر نکنم ها. مورینیو گفتش ناراحت شدم. چرا بقیه همکارام نیستن .17 تای دیگه چی که مور هم گفت فکر کنم که نشد و ازین حرفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر