نمایشگاه/رویداد EA PLAY 2018 Press Conference

امتیاز شما به کنفرانس EA

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

Results are only viewable after voting.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
1519326012_dwp7misvaaapvqx.jpg

EA games
حظور خودش را در E3 امسال با برنامه ی ea play تایید کرد
Twitch

ag49_ea_e3_armin.jpg

1637638

kass_maxresdefault-(2).jpg

عنوان جدیدی از این سری با نام battlefield v که چند وقت پیش توسط ea تایید شده در تاریخ 23 may به صورت زنده معرفی خواهد شد و در این رویداد قابل بازی خواهد بود

Bioware-logo.png

qbw8_anthem.jpg

عنوان جدید شرکت bioware
Anthem در مراسم حظور خواهد داشت
بر اساس گزارش مالی ea این عنوان قبل از 31 مارچ 2019 عرضه خواهد شد
88446

a84c8e10d7c20b486f6142c76545adaf--electronic-arts-sports-games.jpg

عناوین ea sports نیز در این مراسم قابل
بازی خواد بود و مثل همیشه باید انتظار معرفی عناوینی مثل fifa19 یا
madden nfl و عناوین ورزشی دیگری باشیم

پست اول همراه با امدن تصاویر و اطلاعات بیشتر بروز خواهد شد.....​

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
EA خرابه ولی BW ایده ای که روی Anthem پیاده کرده رو نمیشه به این راحتیا خرابش کرد ، حتی به دست EA
Bioware دنیای ME و DA با اون عظمت و Lore و فن بیس و فروش و کوفت و زهر مار رو ترکوند. Anthem خر کی باشه؟:D
EA هم کاری نمیکنه، فقط مثل کاتالیزور، پروسه نابودی رو سرعت میبخشه:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
من که با انتم خیلی امیدوارم. بعد برگشتن کیسی هادسون کلا پروژه متحول شده و از بیخ عوضش کردن. البته یحتمل آنلاین طوره و به درد من نمیخوره اما بازی خوبی میشه.

• Like
Reactions: Fratos

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
منم بخاطر نمایش این بازیه که الان توی تاپیکم :D . ولی چه دانگریدی بشه بازی موقع ریلیز !
فراستبايت و ea تا حالا دانگريد نداشته:D امسال بهترين كنفرانس ea ميتونه باشه.
Battlefield
Respawn entertainment
Jade reymond new ip
Anthem
Unravel 2
Star Wars
فقط يه نمايش كامل ميخوام از انتم. نزارن كنفرانس ديگه8-|

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
فراستبايت و ea تا حالا دانگريد نداشته:D امسال بهترين كنفرانس ea ميتونه باشه.
Battlefield
Respawn entertainment
Jade reymond new ip
Anthem
Unravel 2
Star Wars
فقط يه نمايش كامل ميخوام از انتم. نزارن كنفرانس ديگه8-|
خیلی عظیمه این بازی ، با جزییاتی که نشون دادن کار بزرگیه با این دقت خروجی بده . البته نمایش قبل روی XOX بود .

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
Anthem تنها نگرانیش محتوای اخر بازیشه که اگه اونو بتونن جمع کنن و بازی پرمحتوا باشه و ساپورت خوبیم در ادامه داشته باشه موفق میشه!حالا برفرضم دانگریدم داشته باشه مهمترش محتواس!
امیدوارم دویژن 2 هم تو این بحث موفق بشه که رقابت خوبیو بین این دوتا ببینیم!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,437
نام
علی
EA خرابه ولی BW ایده ای که روی Anthem پیاده کرده رو نمیشه به این راحتیا خرابش کرد ، حتی به دست EA
شما دراگون ایج اوریجینزو بازی کن بعد برو 2رو بازی کن تا حرفتو پس بگیری داداش!!! جوری که بایو دراگونو نابود کرد باورنکردنی بود برا همه ی فنایه اوریجینز که خودمم یکیشونم!!! اینکوئیزیشنم قبلا گفتم اگر تنها یک سال دیرتر اومده بود چنان ویچر از هر جهت خوردش میکرد که نتونن دیگه حتی به ساخت ادامش فکر کنن!!! حالا موجی میگه دارن ادامه ی دراگونو میسازن ولی من یکی که بهش امیدی ندارم! روند سقوط بایو از دراگونه 2 شروع شد و در ادامه به مس افکت 3 و بعدم کشید به اینکوئیزیشن که باز تو اینکوئیزیشن یکم جمع کردن اونم با شانسی که توی تایمینگ داشتن و آخریشم که شد اندرومدا که تیر خلاص بود واسه ی من یکی که بایو رو یه استدیویه تموم شده بدونم! منی که با مس افکتهای نسل قبل و اوریجینز زندگی کردم! مس 3 هم فقط آخرش خراب شد که یه DLC رایگان دادن براش جمش کردن!

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
Anthem تنها نگرانیش محتوای اخر بازیشه که اگه اونو بتونن جمع کنن و بازی پرمحتوا باشه و ساپورت خوبیم در ادامه داشته باشه موفق میشه!حالا برفرضم دانگریدم داشته باشه مهمترش محتواس!
امیدوارم دویژن 2 هم تو این بحث موفق بشه که رقابت خوبیو بین این دوتا ببینیم!
Monetization بزرگترين مشكل انتم هست به نظرم. بازي كه بيسش بر اساس لوت باشه و بياي اينارو بزاري تو لوت باكس كل بازي به فنا ميره.٤ ماه بعدش به سرنوشت دستيني ٢ دچار ميشه. كلا لوت رندوم و لوت باكس رو به كل بايد از بازي حذف كنن. يه progression سيستم درست حسابي بزارن كه بشه فهميد آخر چي ميده به بازيكن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر