نمایشگاه/رویداد EA PLAY 2018 Press Conference

امتیاز شما به کنفرانس EA

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

Results are only viewable after voting.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
1519326012_dwp7misvaaapvqx.jpg

EA games
حظور خودش را در E3 امسال با برنامه ی ea play تایید کرد
Twitch

ag49_ea_e3_armin.jpg

1637638

kass_maxresdefault-(2).jpg

عنوان جدیدی از این سری با نام battlefield v که چند وقت پیش توسط ea تایید شده در تاریخ 23 may به صورت زنده معرفی خواهد شد و در این رویداد قابل بازی خواهد بود

Bioware-logo.png

qbw8_anthem.jpg

عنوان جدید شرکت bioware
Anthem در مراسم حظور خواهد داشت
بر اساس گزارش مالی ea این عنوان قبل از 31 مارچ 2019 عرضه خواهد شد
88446

a84c8e10d7c20b486f6142c76545adaf--electronic-arts-sports-games.jpg

عناوین ea sports نیز در این مراسم قابل
بازی خواد بود و مثل همیشه باید انتظار معرفی عناوینی مثل fifa19 یا
madden nfl و عناوین ورزشی دیگری باشیم

پست اول همراه با امدن تصاویر و اطلاعات بیشتر بروز خواهد شد.....​

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
من قبلاً کنفرانس های EA ندیده بودم
تو این حس کردم که به زنا بیشتر بها میدن
شایدم حس من اشتباهه و تاحالا چنین چیزیو ندیدم برام یکم عجیبه

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,412
چه کنفرانس افتضاحی !! بهتره سال بعد به جای اینکه وقت مردمو بگیرن و 4 تا بازی معرفی کنند خب بدن به مایکرو یا سونی اونجا معرفی کنند سنگین ترن!
قبلا هم گفتم (تو تایپیک دلاست 2 )بازم میگم بعد از اون ماجرا هالیوود و فمنیست و مضلوم نمایی !!(تو سینما که کم بود ) الان دارن گند میزنه ب بازیها ! قبلا خبری از از وجود زن تو کال اف یا بتل نبود الان دیگه موجود شدن .کم کم دارن راه میندازن بعد یواش یواش شخصیت اصلی بازیها میشن رسما گند میزنن تو علایق بعضی از گیمرها من جمله من!فردا پس فردا هم شاهد وجود شخصیت زن یا شخصیت اصلی در جی تی ای هم میشیم ! بعد کنسولا هم صورتی رنگ میشن!!
قبلا وجود داشت مشکلی نبود ولی الان چند سالی هست خیلی پر رنگ شده

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
پیشنهاد میکنم این ویدیو رو ببینید. بر عکس پیشبینی بعضی از دوستان اصلا دانگریدی توی Anthem ندیدم و بعید میدونم موقع لانچ بازی هم فرقی ببینیم. گرافیک و طراحی محیط و فضای بازی خیلی خوبه. پرواز کردن کاراکتر رو خیلی دوس داشتم. بزرگترین ضعف Anthem رو نداشتن PVP و Host و Guest میدونم. یعنی اگه بخواین با دوستتون بازی کنید دنیاتون یکیه ولی داستان Host رو دارید میرید و نه خودتون. این ویدیو رو کامل ببینید متوجه میشید.

• Like
Reactions: cloud _ strife

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
چه کنفرانس افتضاحی !! بهتره سال بعد به جای اینکه وقت مردمو بگیرن و 4 تا بازی معرفی کنند خب بدن به مایکرو یا سونی اونجا معرفی کنند سنگین ترن!
قبلا هم گفتم (تو تایپیک دلاست 2 )بازم میگم بعد از اون ماجرا هالیوود و فمنیست و مضلوم نمایی !!(تو سینما که کم بود ) الان دارن گند میزنه ب بازیها ! قبلا خبری از از وجود زن تو کال اف یا بتل نبود الان دیگه موجود شدن .کم کم دارن راه میندازن بعد یواش یواش شخصیت اصلی بازیها میشن رسما گند میزنن تو علایق بعضی از گیمرها من جمله من!فردا پس فردا هم شاهد وجود شخصیت زن یا شخصیت اصلی در جی تی ای هم میشیم ! بعد کنسولا هم صورتی رنگ میشن!!
تازه کجاشو دیدی بتل بعدی راجع به یه زوج همجنسگراس که رودروی نازیا وامیسن

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بابا این بدبختا ادمن دیگه چقدر شماها دیگه جنس برتر اینجوری میکنید زنا امارشون تو جامعه گیمری خیلی بالاست

• Like
Reactions: pbgame

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
حالا دوستان که ناراضین از Anthem ولی اهل رسانه‌ که بازیش کردن به نظر میاد راضین :-"

0pds_capture1.jpg

9p10_capture11.jpg

1omg_capture111.jpg

در کل امیدوارم بازی خوبی بشه.
اینجا دیگه بحث EA نیست، بحث یکی از استدیوهای خوب صنعته که این بازی میتونه براشون خیلی حیاتی باشه!

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اخه چه اصراریه کنفرانس بزاری وقتی چیزی برای عرضه نداری این چند تا بازی را هم تقسیم میکردی تو کنفرانس مایکرو و سونی والسلام.
راستی کسی خبرشو گذاشت که آنتم always online هست .

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
کنفرانس بدی نبود ولی خوبم نبود
از anthem توقعم بالاتر بود ولی اونجوری نشد که تو ذهنم بود
بقیه ماجرا ea هم که معلومه دیگه بازی های ورزشی
sos هم نمی دونم چرا یجوری بود من که حال نکردم باهاش

Jugbix

کاربر سایت
May 2, 2017
40
دوستان اگه دیشب نتونستید کنفرانس رو لایو تماشا کنید، واقعا نیازی به دانلود کل کنفرانس نیست؛ چون واقعا خسته‌کننده بود! این ویدیوی 5 دقیقه‌ای خلاصه‌ای از تمام جریانات کنفرانس هست:
به کامنت های زیر ویدیو هم دقت کنید! :p

• Like
Reactions: Forza Xbox

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
بابا این بدبختا ادمن دیگه چقدر شماها دیگه جنس برتر اینجوری میکنید زنا امارشون تو جامعه گیمری خیلی بالاست
ولی اصلا قابل مقایسه با جامعه گیمری پسرها نیست
حالا من خیلی مشکل ندارم با وجود زن ها توو بازی ولی اینکه دیگه همجنسگرایی و این چیزا هم بخوان بیارن توو بازیها واقعا حال بهم زن میشه

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,412
باور کن کسی هم نگفته و نمیگه ادم نیستن . بحث جنس برتر اینا نیست
چندین چند سال بازی بوده چطور بعد از این همه سال حضور پر رنگ شد (بعد از او جریانات ) تازه بازی هم نیست خیلی چیزا . اخرین بار که من یادمه که یک زن تو بازی شوتر بود کنسول پلی1 بود نسخه مدال افتخار حتی عکس کاور بازی هم زن بود.
حقیقتش حکایت اون غذایی هست که حی دارن نمک میریزن توش بهت میگن شور نیست ولی وقتی میخوریش اینقدر شور هست ک گند میزنه بهت

تازه کجاشو دیدی بتل بعدی راجع به یه زوج همجنسگراس که رودروی نازیا وامیسن
شوخی میکنی دیگه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر