EA PLAY 2018 Press Conference

امتیاز شما به کنفرانس EA

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

Results are only viewable after voting.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
5,797
20,887
نام
ali
اخ اخ کنفرانس EA فقط یک بتل رویال AAA میخواد، همون پابجی رو در قامت گرافیک و کیفیت فنی بتفیلد فرض کنید دیوانه کننده است

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,673
3,919
نام
ژوبین
اخ اخ کنفرانس EA فقط یک بتل رویال AAA میخواد، همون پابجی رو در قامت گرافیک و کیفیت فنی بتفیلد فرض کنید دیوانه کننده است
دست کم شاید باعث شه از شر عناوینی مثل pubg . Fortnite خلاص شیم=))
به به استریم زنده:x حیف که بتل1 بخاطر اپدیتای سنگین پاک کردم:(

• Like
Reactions: voldmort

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
1,892
4,920
نام
HESAM
تصورشم لذت بخشه، مخصوصا واسه ما كه pubg نداريم رو ps4 :(
بتل رویال میخوای برو فورت نایت بزن ، الان فوق العادس
حالا کاری ندارم فردا شرکت های بزرگ وارد این سبک بشن و همه برن سراغ اونا ولی الان فورتنایت عالیه
پابجی هم رو pc و‌Xbox هستش اضافه .
احتمالا زمانی که بخوان پابجی رو PS4 عرضه کنن آنقدر بازی تو این سبک زیاد بشه که خیلی زیاد سمتش نرن .
حداقل مثل آلان عطش رو نداشته باشن

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
1,965
3,822
نام
حسین
بتل رویال میخوای برو فورت نایت بزن ، الان فوق العادس
حالا کاری ندارم فردا شرکت های بزرگ وارد این سبک بشن و همه برن سراغ اونا ولی الان فورتنایت عالیه
پابجی هم رو pc و‌Xbox هستش اضافه .
احتمالا زمانی که بخوان پابجی رو PS4 عرضه کنن آنقدر بازی تو این سبک زیاد بشه که خیلی زیاد سمتش نرن .
حداقل مثل آلان عطش رو نداشته باشن
الان خيلي وقته فورتنايت بازي ميكنم، دوستش هم دارم، اما حقيقتا سبكه رئال رو يكم بيشتر ميپسندم، از طرف ديگه اصلا ساخت ساز فورت رو زياد دوست ندارم :D
اخه من از اين نوبا كمپر هستم :D

• Like
Reactions: RedShift and SPILL

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
956
832
نام
امیرعلی
اِ من تازه فهمیدم هاست مراسم چهارشنبه Trevor Noah دوست داشتنیه... خیلی خوب میشه!

• Like
Reactions: Natural Killer

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,742
9,072
نام
حمیدرضا

اینو کسی دیده؟ :| :| :| :|

تیزر Battlefield 1 رو یادتونه؟ از پشت یه سرباز رو نشون می داد که از چیزی که جلوشه وحشت کرده... اینم کار همونو میکنه منتها این یکی مثل جوکه :|

بخاطر شرکت های مضخرف و افتضاحی مثل EA و اکتیویژن هم که شده پانجی نباید ساخته میشد :|

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
4,486
نام
ایلیا
الان خيلي وقته فورتنايت بازي ميكنم، دوستش هم دارم، اما حقيقتا سبكه رئال رو يكم بيشتر ميپسندم، از طرف ديگه اصلا ساخت ساز فورت رو زياد دوست ندارم :D
اخه من از اين نوبا كمپر هستم :D
نگران نباش چندوقت دیگه H1Z1 رو PS4 منتشر میشه عین pubg ولی حالا یه چندلول پایین تر.رایگانم هست دیگه از دست ساخت و ساز راحت میشیم:D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,162
11,606
نام
آرمين

اینو کسی دیده؟ :| :| :| :|

تیزر Battlefield 1 رو یادتونه؟ از پشت یه سرباز رو نشون می داد که از چیزی که جلوشه وحشت کرده... اینم کار همونو میکنه منتها این یکی مثل جوکه :|

بخاطر شرکت های مضخرف و افتضاحی مثل EA و اکتیویژن هم که شده پانجی نباید ساخته میشد :|
یکم بیشتر توضیح می دی منظورت رو؟!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,742
9,072
نام
حمیدرضا
یکم بیشتر توضیح می دی منظورت رو؟!
تیزر نمایش رونمایی بازی هست دیگه... مشخصه برای بخش چند نفره هست. یعنی بازی احتمالا قراره با نمایش بخش چندنفره معرفی بشه!
BF رو من تا جایی که یادمه همیشه با نمایش بخش تک نفره معرفی شدن (با اینکه هیچوقت بخش داستانی خوبی نداشتن) دقیقا مثل COD که کلا کمپین رو کنار گذاشت! این نشون میده که دوتا ناشر بزرگ چقدر تحت تاثیر یه بازی هستن!

• Like
Reactions: armin_shadow

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟