نمایشگاه/رویداد EA PLAY 2017 Press Conference

به کنفرانس امسال Electronic Arts چه نمره ای می دهید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    51
  • نظرسنجی بسته شده است .

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
p0u5_ea_play_2017_-2.jpg

کمپانی Electronic Arts امسال هم در E3 کنفرانسی نخواهد داشت و به جای آن مراسمی مخصوص را برگزار خواهد کرد
این کمپانی سالن هالیوود شهر لس‌ آنجلس را برای مراسم اختصاصی خود به نام EA Play در نظر گرفته و تاریخ آن را کمی قبل‌تر از E3 قرار داده
  • تاریخ و ساعت برگزاری : 20 خرداد ساعت 23:30
  • لینک های پخش زنده : EA Play - YouTube - Twitch
  • بازی های قابل انجام در غرفه :
  • Star Wars Battlefront II
  • FIFA 18
  • Madden NFL 18
  • NBA LIVE 18
  • Need for Speed Payback
  • The Sims Mobile and The Sims 4
  • The latest Battlefield 1 expansion
  • New content from Star Wars Galaxy of Heroes and Titanfall 2
  • Madden NFL Mobile
  • NBA LIVE Mobile
  • EA SPORTS FIFA on the Nintendo Switch
آپدیت خبری :
نسخه جدید از فرانچایز نید فور اسپید به نام Need for Speed: Payback معرفی شد، این عنوان دو سال در دست ساخت بوده و در شهر Fortune Valley جریان دارد
اطلاعات کامل : تاپـیـک

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
با توجه به اینکه EA پارسال با اون همه بازی خفن یه کنفرانس فاجعه رو تحویلمون داد، امسال انتظار زیادی نمیره...
احتمالا دوباره نصف بیشتر مراسم قراره به بازیهای سالانه‌ی تکراری و آوردن مهمون‌هایی که هیچ ربطی به صنعت گیم‌ ندارن میگذره...ولی چیزی که امیدوارم بالاخره یه نمایش درست حسابی ازش ببینیم Star Wars استدیوی Visceral Games هستش، به نظرم دیگه وقتشه ببینیم Amy Hennig چی واسمون آماده کرده <:-P (فک کنم همینو پارسال هم گفتم :|)
اگه یه تیزر یا نمایش مختصر هم از IP جدید Bioware Edmonton ببینیم که عالیه و کلا سطح کنفرانس خیلی بالاتر میاد :D
ولی کلا امسال کنفرانس EA واسم خیلی جذابیت کمتری نسبت به پارسال داره...پارسال Battlefield 1 + ME: Andromeda + Titanfall 2 خیلی درجه هایپشون زیاد بود ولی امسال حداقل واسه من خیلی سوت و کورتره...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به قول دوست خوبمون با اون همه بازی خوب پارسال اونطوری کنفرانس برگذار کردند وای به حال الان که دستشون نسبتا به نظر خالی تر میاد ولی خب

شخصا برای Fifa 18 خیلی هایپ هستم اصلا گیمپلی این سری برام سیری ناپذیر هست. امیدوارم تو این نسخه نگاه ویژه ای به تاکتیک های داینامیک داشته باشند یعنی مثلا تیم خودکار دو هیچ جلو میافته در دقیقه70 ترکیب عوض بشه ( از قبل یک الگو تعریف کرده باشیم) و نیازی نباشه وسط بازی هی استوپ بزنیم و ...
اب و هوای داینامیک، چرخه شب و روز، فیس بیشتر برای تمام بازیکن ها و... فکر کنم از خواسته های قدیمی هست نسبتا. دیگه انتظارات خیلی زیاده مثل فیس چهره مربی های لالیگا و بوندس لیگا و تغییراتی که التیمت بازها میخوان و و و
یادم نره استوری فیفا17 اولش خوب شروع کرد ولی در ادامه خیلی خسته کننده شد. تو این نسخه باید یک فکری به حال کارگردانی و تنوع گیمپلی بیاندیشند

NFS هم تو تاپیک یوبیسافت بچه ها بحث مشابه ای کردند. واقعا روی دست FH3 بلند شدند به شدت کارسختی هست، اما حداقل امیدوارم بازی در قامت خودش قابل دفاع باشه نه مثل نسخه قبلی پر از کمبود

دیگه عرضم به حضورتون استار وارز، استار وارز، استار وارز و بازم استاروارز امیدوارم از بین این همه جنگ ستارگانی که در حال ساخت حداقل یکی دوتا بازی در سطح خیلی خوب ببینیم، مخصوصا اینکه EA بعد از چندین سال داره به بازیهای جهان باز ماجراجویی توجهی خاص میکنه.

یک نکته استدیو Criterion هم چندسال پیش یک بازی ریسینگ که شامل تمام وسائل نقلیه میشد معرفی کرد و یک تریلر هم دادند کسی خبر نداره سرنوشت اون بازی چشد؟ به نظره بازی جالبی می امد :-?:-?

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یک نکته استدیو Criterion هم چندسال پیش یک بازی ریسینگ که شامل تمام وسائل نقلیه میشد معرفی کرد و یک تریلر هم دادند کسی خبر نداره سرنوشت اون بازی چشد؟ به نظره بازی جالبی می امد :-?:-?

اگه اشتباه نکنم خبرش اومده بود که اون بازی کلا کنسل شد!
استودیو Motive هم که قرار بود روی عنوان جهان باز کار کنه، فعلا اسمش کنار Dice هست روی بتلفرانت 2! تیم خیلی بزرگی هم ندارن که همزمان روی دو پروژه کار کنن، احتمالا فعلا به عنوان یار کمکی Dice هستن و همچنین Visceral! شاید هم حدس من اشتباه باشه، اما کاش بهتر ازشون استفاده می شد! Jade Raymond چندین بار نشون داد آدم توانایی هست!

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
اگه اشتباه نکنم خبرش اومده بود که اون بازی کلا کنسل شد!
استودیو Motive هم که قرار بود روی عنوان جهان باز کار کنه، فعلا اسمش کنار Dice هست روی بتلفرانت 2! تیم خیلی بزرگی هم ندارن که همزمان روی دو پروژه کار کنن، احتمالا فعلا به عنوان یار کمکی Dice هستن و همچنین Visceral! شاید هم حدس من اشتباه باشه، اما کاش بهتر ازشون استفاده می شد! Jade Raymond چندین بار نشون داد آدم توانایی هست!

تا جایی که خبرش اومده بود Motive داره رو بخش داستانی SW:BF2 کار میکنه که همین چند وقت قبل هم بعضی از اعضای Bioware Montreal بهشون اضافه شدن برای کمک کردن ولی تو همون خبر بازم اشاره شده بود که دارن روی یک IP جدید جهان باز هم کار میکنن .

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
تا جایی که خبرش اومده بود Motive داره رو بخش داستانی SW:BF2 کار میکنه که همین چند وقت قبل هم بعضی از اعضای Bioware Montreal بهشون اضافه شدن برای کمک کردن ولی تو همون خبر بازم اشاره شده بود که دارن روی یک IP جدید جهان باز هم کار میکنن .
اون خبر IP جدید رو نشنیده بودم، تشکر. امیدوارم سریعتر مراحل تولیدش پیش بره! چون فکر نمی کنم تیم بزرگی داشته باشه Motive. گرچه احتمالا مثل همین SW:BF2 چندتا تیم استودیوهای دیگه هم کمک می کنن!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
کلا انتظار خاصی از EA ندارم هیچوقت:-" (نه بازی هاشون و نه کنفرانس:D )
اما امسال امیدوارم از SWهای Respawn و Visceral رونمایی درست حسابی بشه:-" ... حداقل یکیش دیگه رونمایی بشه:D
گرچه بین این دوتا، فکر میکنم اونی که Respawn میسازه رو بیشتر دوست خواهم داشت:-" Lightsaber :D ( و احتمالشم کمتره که نشونش بدن:D )

• Like
Reactions: voldmort

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بنظرم دیگه دوران nfs گذشته و forza پرچمداره سبک ریسینگه:)
برادر ربطی ندارن اینا. اصلا NFS یه دنیای دیگه ای برای خودش داره. دنیای مسابقات زیرزمینی و خیابانی همراه با اسپورت و ... در حالی که فوتراز هورایزن بیشتر یه فیستیوال رانندگی هست.

shahzade tarik

کاربر سایت
Feb 23, 2011
137
نام
حسین
برادر ربطی ندارن اینا. اصلا NFS یه دنیای دیگه ای برای خودش داره. دنیای مسابقات زیرزمینی و خیابانی همراه با اسپورت و ... در حالی که فوتراز هورایزن بیشتر یه فیستیوال رانندگی هست.
بله درسته اما خداییش علیرغم تفاوت سبک و دنیا من خودم به شخص دوس داشتم جای nfs که چند پلتفرمه forza چند پلتفرم میبود که میشد روی ps4 تجربش کرد:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر