نمایشگاه/رویداد EA PLAY 2017 Press Conference

به کنفرانس امسال Electronic Arts چه نمره ای می دهید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    51
  • نظرسنجی بسته شده است .

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
p0u5_ea_play_2017_-2.jpg

کمپانی Electronic Arts امسال هم در E3 کنفرانسی نخواهد داشت و به جای آن مراسمی مخصوص را برگزار خواهد کرد
این کمپانی سالن هالیوود شهر لس‌ آنجلس را برای مراسم اختصاصی خود به نام EA Play در نظر گرفته و تاریخ آن را کمی قبل‌تر از E3 قرار داده
  • تاریخ و ساعت برگزاری : 20 خرداد ساعت 23:30
  • لینک های پخش زنده : EA Play - YouTube - Twitch
  • بازی های قابل انجام در غرفه :
  • Star Wars Battlefront II
  • FIFA 18
  • Madden NFL 18
  • NBA LIVE 18
  • Need for Speed Payback
  • The Sims Mobile and The Sims 4
  • The latest Battlefield 1 expansion
  • New content from Star Wars Galaxy of Heroes and Titanfall 2
  • Madden NFL Mobile
  • NBA LIVE Mobile
  • EA SPORTS FIFA on the Nintendo Switch
آپدیت خبری :
نسخه جدید از فرانچایز نید فور اسپید به نام Need for Speed: Payback معرفی شد، این عنوان دو سال در دست ساخت بوده و در شهر Fortune Valley جریان دارد
اطلاعات کامل : تاپـیـک

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
عجب کنفرانس هیجان انگیزی بود... یکم دیگه ادامه پیدا کرده بود من یکی بیهوش میشدم|-)
چقدر منتظر بازی جدید بایوور -Anthem- بودم ولی هیچی ازش نشون ندادن و رفت برای فردا:|
تنها نمایشی که خوشم اومد نمایش NFS بود که بالاخره کمی هایپم کرد... البته یه سری مشکلات داشت تو همین تریلر ولی حداقل میشه تا اومدن بازی بهش امیدوار بود:-"
درکل همون چندتا تریلر رو تو کنفرانس های دیگه نشون میدادن چیز خاصی تغییر نمیکرد تازه حجم خیلی ها هم حروم نمیشد:D

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
عجب کنفرانس هیجان انگیزی بود... یکم دیگه ادامه پیدا کرده بود من یکی بیهوش میشدم|-)
چقدر منتظر بازی جدید بایوور -Anthem- بودم ولی هیچی ازش نشون ندادن و رفت برای فردا:|
تنها نمایشی که خوشم اومد نمایش NFS بود که بالاخره کمی هایپم کرد... البته یه سری مشکلات داشت تو همین تریلر ولی حداقل میشه تا اومدن بازی بهش امیدوار بود:-"
درکل همون چندتا تریلر رو تو کنفرانس های دیگه نشون میدادن چیز خاصی تغییر نمیکرد تازه حجم خیلی ها هم حروم نمیشد:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
والا نیدفور اسپیدش خیلی به دلم نشست من قطعا منتظرش میمونم
اون بازی جدیده از بایوور هم که فقط مولتی پلیر انلاینه مثل اینکه(mmo)
استاروارز هم خوب بود
من هنوز تو کف نیدفور اسپیدم=P~
پ.ن:اون ماشینه که دختره(جس) سوار شد پاگانی بود؟

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
مرسی که نمایشی که دیدم رو دوباره فرستادی:D
منظورم از "هیچی" اینه که چیز خاصی از بازی مشخص نشد... این همه منتظر بازی بودم و یه نمایش کوتاه و مبهم بدون اطلاعات خاصی نشون دادن و برای نمایش های بیشتر باید منتظر کنفرانس فردا باشیم.

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
مرسی که نمایشی که دیدم رو دوباره فرستادی:D
منظورم از "هیچی" اینه که چیز خاصی از بازی مشخص نشد... این همه منتظر بازی بودم و یه نمایش کوتاه و مبهم بدون اطلاعات خاصی نشون دادن و برای نمایش های بیشتر باید منتظر کنفرانس فردا باشیم.
سکوت سرشار از ناگفته هاس

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
سکوت سرشار از ناگفته هاس
آخه اگه فقط سکوت بود میشد یه چیزی برداشت کرد مشکل اینجاست که نمایشی در کار هست ولی گذاشتنش برای کنفرانس بعدی. خب تو همین کنفرانس نشون میدادن خیال ما رو هم راحت میکردن8->

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
ciz1_429805161_32398.jpg

نیتن درک در a way out
DB_ARhyWsAALnKe.jpg

الان دیگه خود خودشه :))
=================
ولی جدا از شوخی بنظرم بهترین نمایش رو همین A Way Out داشت، اصلا فکرشو نمی‌کردم همچین چیزی از کنفرانس EA نصیبمون شه...بازی یه جورایی AAA به نظرم میرسه و ایده‌ی Coopاش هم خیلی جذابه...
آخر تریلر تاریخ عرضه رو زدش اوایل 2018 ولی از اون بازیایی به نظر میرسه که واسه یه مدت طولانی قراره دیگه چیزی ازش نبینیم و تو هر کنفرانس مدام بپرسیم که A Way Out رو امسال چرا نشون ندادن و از اینجور چیزا :D که امیدوارم اشتباه حدس زده باشم و هر چه زودتر عرضه شه <:-P

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
OMG، بازی جدید سازنده های Brothers؟ به شدت منتظرشم:D
Brothers که موفق شده بود از خود کنترلر هم واسه داستان سرایی استفاده کنه و واقعا یکی از فوق العاده ترین داستان ها رو داشت. ببینیم این یکی چطوریه:D 4 تا تصمیم سخت بزارن راحت اشک همه رو در میاره. البته اگه همکارت، دوست یا آشنای نزدیکی باشه.

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,576
نام
alireza
والا نیدفور اسپیدش خیلی به دلم نشست من قطعا منتظرش میمونم
اون بازی جدیده از بایوور هم که فقط مولتی پلیر انلاینه مثل اینکه(mmo)
استاروارز هم خوب بود
من هنوز تو کف نیدفور اسپیدم=P~
پ.ن:اون ماشینه که دختره(جس) سوار شد پاگانی بود؟
اسم ماشین کونیخزگ رگرا هست

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
دو تا نمایش خوب داشت EA.
NFS که داستان محور بودنش+ صحنه های اکشنش خیلی امیدوار کننده می زنه. و دومی هم همین A Way Out که تجربه ی co-op آنلاین و آفلاین برای یه بازی با این سبک چیزی نیست که همیشه بشه دید. خصوصا اینکه سازنده ها یه بازی نسبتا مشابه با همین ایده رو تو کارنامشون دارن و معلومه تمرکزشون روی همین همکاری دونفرست.
Anthem هم که چیز زیادی ازش دستگیرم نشد و امشب بیشتر ازش میفهمیم. اگه قراره آنلاین محور باشه که برای من اصلا جذاب نیست

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من از way out خیلی خوشم اومد فقط مشکل جدی با این فقط co op دارم .خب حالا منی که تنها بازی میکنم اهل انلاینم نیستم چه خاکی به سرم بریزم:D

• Like
Reactions: sadegh93

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من از way out خیلی خوشم اومد فقط مشکل جدی با این فقط co op دارم .خب حالا منی که تنها بازی میکنم اهل انلاینم نیستم چه خاکی به سرم بریزم:D
خیلی راحت و با ارامش بازی رو از لیست خریدتون حذف کنید :D لازم نیست هر بازی که اومد حتما بازی کنیم :D
این بازی هم بعد مدتها تو این صنعت که خبری نبود اومده و میخواد بخش مولتی پلیر افلاین رو یکم زنده کنه. خیلیا بازی ها هم هستن بدلیل انلاین بودن کامل و با وجود علاقه از لیست خرید بنده خط خوردن. به شما هم همین توصیه رو میکنم و خط بزنید و بگید شاید این برای من نیست :D
کلا EA امسال تمرکز عجیبی رو بخش مولتی پلیر افلاین کرده بود و تو نمایش بازی بتلفرانت ۲ هم تایید کرد که بازی قابلیت اسپلیت اسکرین رو ساپورت میکنه و میتونید تو مود فکر کنم Skirmish بازی کنید.

• Like
Reactions: vayne solidor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر