EA ناشر Brutal Legend شد !!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

brutallegendlogoa.jpg

بالاخره بعد از مدت ها كش و قوس شايعه ها درست از اب در امد و شركت EA به عنوان Publisher بازي جديد Tim Schafer يعني Brutal Legend معرفي شد.

اين بازي كه بعد از ادقام Activision و Vivendi بدون ناشر مانده بود حالا EA را در كنار خود خواهد ديد. Tim Schafer مي گويد:" اين فوق العاده است و همكاري با EA باعث شده است ما يك خانه عالي براي بازي جديد خودمان Brütal Legend پيدا كنيم. بعضي از مردم تعجب ميكردند اگر حماسه Eddie Riggs ( شخصيت اصلي بازي ) بتونه يك روزي بدرخشه ( منتشر شود ) اما در حال حاضر بسيار واضح است كه بازي همانند Metal مي ماند و هيچ وقت نمي ميرد.!!"

Jack Black كمدين مشهور در اين بازي در نقش Eddie Riggs حضور دارد و بسياري از اسطور هاي موسيقي Metal همچون Dio ,Rob Halford, Lemmy Kilmister در بازي حضور خواهند داشت . اين بازي در پاييز 2009 براي X360 , PS3 منتشر خواهد شد. اولين Trailer از game play بازي هم 14 دسامبر در GT قابل مشاهده خواهد بود.

آخرین ویرایش:

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
خوبی این بازی که بر هیچکس پوشیده نیست. البته قول میدم از اون بازی‌ها باشه که واقعا نظرات در موردش متفاوت باشه ولی من به عنوان فن آثار این بازیساز بزرگ مطمئنم عاشقش میشم.‌(فقط طنز کارهاش آدمو دیوونه می‌کنه!)
حماقت ناشر قبلی بود که اونو از دست داد. راستشو بخاید از اول هم حدس میزدم بازی با این مدیریت جدید EA به دست این شرکت بیفته.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خدا این EA رو خیر بده جدا ناشر درست حسابی گیرش اومد همش میترسیدم این بازی بر اثر این جور مسایل لطمه بهش وارد بشه;)

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
سلام
نمیدونم کسی خبرشو داده یا نه ولی طبق خبر gamasutra گفته شده که بازی اواسط اکتبر امسال منتشر میشه:
Electronic Arts has confirmed Double Fine’s Brutal Legend will launch on Xbox 360 and PS3 on October 13th in North America, and on October 16th in Europe

آخرین ویرایش:

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
من همیشه با تیم شفر و بازیاش حال کردم .اما از همین الآن سبد خرید من برای Q4 2009 با 12 تا بازی بسته شده و نمیتونم(یعنی بودجه ام نمیرسه) این بازی رو تهیه کنم . امیدوارم بازی بیفته برای اوایل 2010 تا تو موقع بیکاری این بازی رو تهیه کنیم و حالشو ببریم:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر