EA: ما دیگر تجربه آفلاین ارائه نمی کنیم

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
electronic-arts.jpg

رئیس بخش عملیاتی کمپانی Electronic Arts آقای Peter Moore طی مصاحبه خود با Engadget در Gamescom گفته اند که این کمپانی در حال فاصله گیری از بازی های آفلاین می باشد.
آقای Moore گفته اند:
ما بیشتر و بیشتر شاهد تجربه های آنلاین به عنوان بخشی از بازی ها می باشیم. ما بازی را از طرف EA ارسال نمی کنیم که آفلاین باشد. چنین کاری نخواهیم کرد.
آقای Moore معتقند که بازیکن ها می خواهند به دلایل مختلفی آنلاین باشند. مانند حضور در بخش های چند نفره و اطلاع از روند پیشروی در بازی. ایشان ادامه می دهند:
بله، ما دیگر تجربه آفلاین ارائه نمی کنیم.
Peter Moore در آخر گفته است که free-to-play یکی از گزینه های هر فرانچیز معروف EA در آینده می باشد:
اینکه بتوانید به آن فرانچیز ها به عنوان یک بازی رایگان دسترسی داشته پیدا کنید، بخشی از عناوین اصلی می باشد که ما در نظر داریم.
برخی از فرانچیز های بزرگ این کمپانی عبارت است از: Star Wars, Battlefield, Dragon Age, Mass Effect, Command & Conquer, Madden, و The Sims.
آیا شما با این سیاست موافقید؟
Gamespot

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
F2P که مثل دوتا و کانتر بخوای هی کلید بخری جعبه باز کنی یا پول بدی آیتم به درد نمیخوره اگر هم بخواد یه AH مثل دیابلو داشته باشه و دراپ ریت یا بقیه چیزا در حد قالی سر کوچه باشه بازم به درد نمیخوره . این وسط یه بازی درست و حسابی و یه کمپانی مرد میخواد که یه بازی درست بده بیرون یه بار پول بدی و خود بازی هم کلی محتویات داشته باشه . واقعا من که دیگه دارم از هر چی بازی آنلاین هست زده میشم (اینترنت و لگ جای خود)
مثلا همین C&C Generals اگر بخواد هی پول بدی تا یه چیزی گیرت بیاد من اصلا نمیرم بازی کنم . فروشگاه بزارن ولی آیتم و قابلیت های دل بخواهی بزارن نه چیزی که نیاز داری و نتونی به دست بیاری یا باید 1000 ساعت بازی کنی .

این روز ها یه بازی هست به نام Path of Exile که F2P هست و شاپ هم داره ولی نه واسه آیتم و اینا واقعا ازشون خوشم میاد .

dota 2 یکی از fair ترین f2p های صنعت گیم هست بعد از اون هم کانتر هم f2p نیستش و بعد جفت این بازی ها که گفتی شاپشون هیچ تاثیری روی game play بازی نداره.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
dota 2 یکی از fair ترین f2p های صنعت گیم هست بعد از اون هم کانتر هم f2p نیستش و بعد جفت این بازی ها که گفتی شاپشون هیچ تاثیری روی game play بازی نداره.
دقيقا . Dota 2 فقط بهت Skin ميفروشه و تاثيري رو گيم پلي بازي اصلا نداره، اما F2P هاي براي هركاري بايد پول بدي. همين Planet Side 2 pay2Win هست براي هر ايتم ميتونه ازت پول بگيره(البته خودتم ميتوني انلاك كني ولي ايتقدر طول ميكشه پشيمون ميشي.)

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
خیلی جالبه تو این تاپیک که همه ایرانی تشریف دارن و با آنلاین شدن بازی هم 99% هم نه , 100% موافقن !
سر گنج نشستین ؟ :d
اگر قرار باشه شرکتای دیگه مث EA فکر کنن که دیگه خداحافظ بازی 6 تومنی !

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بله دیگه کم کم بیخیال هک کنسول نسل بعد شیم و ما که دستمون نمیرسه اورجینال بگیریم آنلاین بزنیم بازیو ببوسیم بزاریم کنار

رحمان جان متاسفانه همینطوره دیگه . من خودم احتمال زیاد میخرم ولی فقط توان خرید یک کنسول رو دارم و شاید در سال 2-3 بازی بیشتر نتونم اورجینال بخرم.
ولی تا وقتی پی سی هست چرا از گیم بکشین بیرون راه حلش یک کارت گرافیکه در عوض بازی هارو مجانی دانلود میکنید.فقط عنواین انحصاری و مولتی تو کنسول رو از دست میدید .همینکه division روی پی سی میاد دیگه چه بهتر از این

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
با عرض ببخشید، حالم از free-to-play بهم می خوره!
حالت free-to-play تمام بازی ها رو تبدیل به بازی های سبک، پوچ، غیر حرفه ای، کلیشه ای، بچه گانه و قشرپذیر میکنه!
این free-to-play گند زده به دنیای گیم!

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
با عرض ببخشید، حالم از free-to-play بهم می خوره!
حالت free-to-play تمام بازی ها رو تبدیل به بازی های سبک، پوچ، غیر حرفه ای، کلیشه ای، بچه گانه و قشرپذیر میکنه!
این free-to-play گند زده به دنیای گیم!
بعضی از free 2 play ها بازی های خیلی درجه یکی هستن، نمونش دوتا 2 اما بعضی دیگم در واقع free 2 install هستند قدم میخوای برداری باید پول بدی.

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
غلط کرد مرتیکه چی فک کرده با خودش )x
بلیط گرفتم برم تررش کنم --- فکر ما هم نیست بگه که اینرتنتمون نفتیه :((

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
همین امروز Moore یه شفاف سازی کرد در مورد این خبر:

peter_moore.jpg

A Quick Clarification on "Online" Games...

I wanted to take a moment to clear up something for gamers that seems to be causing a bit of confusion. Last week at Gamescom in Germany (what a phenomenal event that was, by the way – 340,000 gamers! I’d need another post…), I spoke about the fact that EA no longer makes “offline” games.

That is a fact. But in industry headlines, on Twitter and in forums, I see some misinterpretations as to what that means exactly. So allow me to clarify.

Today, most games are “online” in some way, shape or form. Many games connect in online multiplayer modes; others include online services which allow for periodic content updates, sharing stats or achievements or connecting with friends; and others are games downloaded through digital delivery methods like Origin or the App Store. The reality is, the Internet and social connectivity touches every one of our titles today – and has for several years.

What that does NOT mean is that every game we ship will require an online connection. Many, if not most, of our games include single-player, offline modes that you can play entirely without an Internet connection, if you so choose. We know that’s something many of our players want, and we will continue to deliver it.

I also see confusion about our plans for free-to-play games. Many of our most popular franchises for PCs and mobile – including Battlefield, Need for Speed, FIFA, Star Wars: The Old Republic, Plants vs. Zombies and now Madden NFL, to name a few – already offer free-to-play experiences. Command & Conquer is another exciting new free-to-play game coming online later this year. However, NOT ALL of EA’s games will offer a free-to-play mode. We will continue to explore new free-to-play experiences for our franchises when we believe there is gamer interest and a cool new game we can build. But of course we will continue to deliver award-winning core gaming experiences on ALL of these franchises.

I hope this helps to clear up a few things, and I look forward to your feedback in the comments below.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر