EA: عملکرد Medal of Honor پائین تر از حد انتظارمان بود

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
03666340322247930948.jpg

شرکت Electronic Arts اخیرا پس از ارزیابی ضعیف منتقدان از Medal of Honor: Warfighter، این بار خود نیز به این مساله اعتراف کرده است که از عملکرد این عنوان ناامید شده است. در حالی که هنوز EA آمار مشخصی از فروش بازی اعلام نکرده است، آقای John Riccitiello مدیر عامل شرکت EA به تازگی عنوان کرده است: "عملکرد Medal of Honor در زمان انتشار پائین تر از حد انتظاراتمان بوده است." متوسط آمار نقد های بازی هم اکنون پائین تر از 50 است. با این حال EA اعلام کرده است که فروش بازی در هفته نخست در صدر بازی های عرضه شده در بازار انگلستان جای دارد، گرچه هنوز آماری از فروش بازی در آمریکای شمالی منتشر نشده است. این صحبت های به فاصله کمی پس از پیش بینی Doug Creutz آنالیزگر اقتصادی شرکت Cowen and Company منتشر شده است که عنوان کرده بود Medal of Honor در بازار پیش رو برای عرضه بازی های اول شخص به یک شکست بزرگ تبدیل خواهد شد. Frank Gibeau مدیر بخش عناوین شرکت EA عنوان کرده است: "ما از نقد های صورت گرفته برای بازی ناامید شدیم. تست های داخلی و بررسی های انجام گرفته به ما نشان داد که بازی بسیار بهتر از نتیجه نقد هایی است که اکنون شاهد آن هستیم، و ما به این مساله اعتقاد داریم." و در ادامه می گوید: "با این حال بعضی ها هستند که از بازی رضایت نداشتند."
شرکت EA در ادامه عنوان کرده است که با ادامه بازاریابی و عرضه محتوا های بیشتر از این بازی حمایت خواهد کرد.
منبع

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظر من اصلا قسمت سينگل نسازه مثه mag بجاش روي مولتي بيشتر تمركز كنه
نميدونم چه كاريه سينگل ميسازه اخرشم شيت درمياد:-&

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
برگردن به همون جنگ جهانی خیلی بهتره.
اون موقع انقدر شوتر های جنگ جهانی زیاد شده بود همه حالشون داشت بهم میخورد بعد Modern Warfare اومد ترکوند، الان انقدر شوتر مدرن زیاد شده همه حالشون داره بهم میخوره.
به نظرم وقتشه یه بازگشت قدرتمند به جنگ جهانی داشته باشیم :D البته اگه همونم خرابکاری نکنن با این وضع :D

TVVTTVVT

کاربر سایت
Sep 15, 2012
165
اون موقع انقدر شوتر های جنگ جهانی زیاد شده بود همه حالشون داشت بهم میخورد بعد Modern Warfare اومد ترکوند، الان انقدر شوتر مدرن زیاد شده همه حالشون داره بهم میخوره.
به نظرم وقتشه یه بازگشت قدرتمند به جنگ جهانی داشته باشیم :D البته اگه همونم خرابکاری نکنن با این وضع :D

جنگ جهانی دوم با اون سلاح های درپیت دیگه قدیمی شده الان جذابیت تو جنگ جهانی سوم هست

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
پ ن پ انتظار داشت بیاد بتونه COD Black Ops II و FarCry3 رو شکست بده !
زهی خیال باطل !EA تا وقتی که فکر می کنه با گرافیک میتونه بازی موفق بسازه ، روند شکست بازی هاش ادامه داره !

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
چه جالب MOH و سازندشون رئیس دارند EA هستش اما RE 6 و سازندشون یکیه :d خیلی باحال

بیخیال بهش بگو خودشو ناراحت نکنه ( به EA ) و اینکه لامثبــــــ... این همه بازی خفن داری

یکیش تا یذره نمره بد میگیره صدات در میاد )x:))

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
البته الان این Enemy Front داره ساخته میشه و دوران جنگ جهانی هست. سازنده-ش هم همین استوارت بلک بوده ولی چند وقت پیش جدا شد. باید دید اون چجوری میشه و اینکه اصلا الان این دوران رو میپسندن گیمرا یا نه

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
واقعا همينطوره
اون airborn سگش شرف داشت به اينا!!!
كاش يه allied assult ديگه ميديديم:(
هيج بازي جنگ جهاني عظمت omaha beach مدالو نداشت!
يعني ميشه؟!8->[-o<

TVVTTVVT

کاربر سایت
Sep 15, 2012
165
اصلا این حرف رو نزن. یه جنگ جهانی خشن میطلبه الان :d

بعد از عرضه MW1 که جنگ رو مدرن کرد هنوز مزه ماموریت های مدرن و سلاح های مدرن اون بازی زیر دندون همه هست و کسی دیگه حاضر نمیشه بره از جنگ جهانی دوم بازی بسازه
به عبارتی تا وقتی آینده هست چرا به گذشته نگاه کنیم ؟

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
بعد از عرضه MW1 که جنگ رو مدرن کرد هنوز مزه ماموریت های مدرن و سلاح های مدرن اون بازی زیر دندون همه هست و کسی دیگه حاضر نمیشه بره از جنگ جهانی دوم بازی بسازه
به عبارتی تا وقتی آینده هست چرا به گذشته نگاه کنیم ؟
با توجه به این حرف شما دو تا کار میشه انجام داد:

1. اینکه انقدر تو همین دوران مدرن دست و پا بزننن تا دیگه فوق العاده لوس و بی مزه بشه.
2. برن سراغ آینده ای که ازش خبر نداریم. مثل همین کاری که BO II انجام داده یا Future Soldier. که این هم از نظر من تا یه حدیش خوبه. زیادی بخواد تخیلی بشه حداقل من نمی پسندم. یعنی همون جنگ جهانی و جنگ سرد و چمیدونم جنگ ویتنام و این چیزا رو بهش ترجیح میدم.

اینم بگم که من خودم از طرفدارای قدر شوتر های مدرنم :D کل سری MW رو به هر شوتری ترجیح میدم ولی دیگه مدرن سازی به نظرم فعلا به آخر خط رسیده. حداقل به یه آنتراک کوتاه احتیاج داره.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
میگم یه زمانی چه قدر دلم خوش بود :| "اصلا بحثم در رابطه با مدالهای اولیه نیست اونا که دیگه تکرار نشدنین الکی آرزوشون رو نکنید"

نمیدونم چرا اما تو نسخه های اخیرش من با pacific assault خیلی حال کردم وقتی airborn اومد خب خیلی تو ذوقم خورد "نه مثل خیلیا به خاطر گیمپلی گرافیک یا ... به خاطر کوتاهیش" چون عشق جنگ جهانی دارم فکر کنم یه 6-5 باری رفتمش بعد پیش خودم گفتم باید برن دوباره یه چیزی مثل اون مدالای اول بسازن یا حداقل همون پسیفیک اسالت، همینطور گذشت و گذشت اومدن نسخه 2010 رو دادن که رسما :| بود "گفتم آقا ما به همون ایربورن راضییم به خدا" حالا هم این نسخه رو دادن که آدم الان آرزوی یه چیزی مثل همون نسخه 2010 داره دیگه اون جنگ جهانیا بماند ...

بهنام بیخیال! اینا همینطوریش readـَن برن آینده که دیگه ...:|:d

پ.ن: سره صبحی مغزم نمیکشه بیشتر از این موضوع رو بشکافم، بخوام بشکافم فکر کنم کلی چرت و پرت بگم اگه تا الان هم نگفته باشم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر