EA: شرکت سونی با کنسول PS4 خود گامی عظیم را در صنعت گیم برداشت.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
bc3f7d1f-0fb1-4ff1-be7d-5e47cd68c71e.jpg

درود.

تا قبل از این که نامی از آمدن نسل بعد کنسول‌ها به گوش بیاید، در گوش کنار خبرها شاهد بودیم برخی از سازندگان بر این امر مدعی بودند/هستند که نسل بعد کنسل‌ها (PS4 /720 ) جهش بزرگی نسبت به سری قبل خود نخواهند داشت. در همین راستا از شرکت EA اقای Rajat Taneja که مدیر ارشد بخش فن‌اوری این کمپانی را برعهده دارد در سخنرانی که دیروز داشت این سخنان را رد نمود و اذعان کرد.

"کنسول PlayStation 4 هشت الی 10 برابر قدرتمندر از کنسول‌های فعلی است و شرکت Sony با ساخت این کنسول، گامی بسیار عظیم را در صنعت گیم برداشته است."

وی در سخنرانی خود اضافه کرد،
"دیگر برای ساخت عناوین خود از محدویت‌هایی که پیرامون گرافیک‌های کامپیوتری، حافظه رم و پهنای باند داشتیم نگران نیستیم و اکنون به راحتی می‌توانیم بازی‌های خود را به صورت 1080 و با نرخ فریم 60Fps بسازیم. چیزهایی که ماها وقت براشان صرف میشد تا ساخته شوند با امدن نسل جدید کنسول‌ها فقط چند روز به طول می‌انجامند."

وی در اخر نیز از اینکه سونی دست به این معرفی زد ابراز خرسندی کرد و افزود شرکت EA خود را برای امدن PS4 کاملا اماده کرده است.

Source

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
خودت یه جمع بندی بکن ببین چند برابر قدرت داشته !

یعنی واقعا با اون سیستم ps2 بازی های مثل خدای جنگ 2 و اویل 4 و متال گیر 3 فاینال فانتزی 12 ساختن ... ؟؟؟؟ خدای من ... ؟؟؟

تازه مدت زمان بازی ها تو نسل قبل هم تا حدودی بیشتر از الان بود

من نمیدونم این اقایونی که تو این صنعت هستن و کارشونه هیچی نمیفهمن ...میان برای خودشون یه چیزی میپرونن ... تحول عظیم کجا بود ... خرسندیش چیه دیگه ... سونی 3 رو گذاشته تو یه جعبه دیگه اسمش رو گذاشته 4 ... هیچ نواوری توش نبوده ... تازه اصلا به فرض اینکه وجود داشته باشه .... بعد نمیدونم این عقب اقتاده های بی اطلاع چرا میان از همچین چیزی تعریف میکنن ... نمیدونن نوابغ صنعت تکنولوژی و بازی سازی که در بازی سنتر حضور دارن اصلا استقبال نکردن از نسل اینده و اصلا انتظاراتشون بر اورده نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ lol

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خودت یه جمع بندی بکن ببین چند برابر قدرت داشته !

مرسی بابت اطلاعاتی که گذاشتی ولی تا اونجایی که من میدونم محاسباتش خطی نیست که بگیم خب این 2 کیلوئه اون 10 کیلو پس میشه 5 برابر:D

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من که مطمعن نیستم بشه اسمشو جهش گذاشت یا نه! اما بهر حال حالا حالا ها باید با دیدن تریلر ها سرتو گرم کنید چون بیاد ایران قیمتش سر به فلک میکشه!

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
مرسی بابت اطلاعاتی که گذاشتی ولی تا اونجایی که من میدونم محاسباتش خطی نیست که بگیم خب این 2 کیلوئه اون 10 کیلو پس میشه 5 برابر:D

منم منظورم از حساب کردن این نبود :dصرفا واسه این که اینو پرسیدی خواستم
نسبت پیشرفت سخت افزار و تفاوت ها رو تو این دو نسل ببینی اگرم بناست نتیجه ای بگیری ، بگیری .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر