EA: به Visceral Games درباره Dead Space 3 اعتماد کنید

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
معاون مدیرعامل شرکت EA Games، آقای Patrick Soderlund، عقیده دارد که بازی کننده ها باید به استودیو Visceral Games و بازی Dead Space 3 اعتماد کنند.

Dead-Space-3-Logo.jpg

ایشان در مصاحبه ای با OXM، علاوه بر تاکید زیاد بر پتانسیل های Dead Space 3، به این نکته اشاره کردند که چیز هایی که در تریلر های بازی دیده ایم، فقط قابلیت های جدید بازی بوده اند و این بازی هنوز یک Dead Space هست:

"من به تازگی و به وسیله ی سمت ام با مقوله بازار یابی و فروش آشنا شده ام، چندی پیش در حال صحبت کردن با مدیر بخش فروش و بازار یابی EA بودم و به او گفتم که باید همانطور که به خود بازی فکر می کنیم، به فکر فروش و بازاریابی اش نیز باشیم. ما باید از خود بپرسیم: "ما در مورد این بازی چه ذهنیت ای در بازی کننده ایجاد می کنیم؟ آیا واقعا بازی را همان گونه که هست نمایش می دهیم؟""

وی افزود:

"در مورد Dead Space 3، اولین چیزی که از آن به نمایش در آورده بودیم، چیزی بود که تیم بازی سازی می خواست. و ما باز خورد هایی با این مضمون که این بازی یک Dead Space واقعی و ترسناک نیست دریافت کردیم. Dead Space 3 ترسناک است، اما شما فقط چیز های جدیدی که سازنده ها به بازی اضافه کرده اند را دیده اید، چون سازند ها Dead Space را دوست دارند و می خواستند چیز های که به نظر شان فوق العاده و جدید بود را به شما نشان دهند."

با این که پیشتر نویسنده ی داستان بازی Dead Space 1، نسبت به سیاست های EA در مورد فروش و بازار یابی بازی Dead Space 3 و انتشار آن در ماه جولای اظهار نگرانی کرده بود، آقای Soderlund عقیده دارد باز هم باید به Visceral Games اعتماد کنیم:

" شما باید به Visceral Games اعتماد داشته باشید، آنها دو بازی فوق العاده از این سری را ساختند و مطمئن باشید که سومین ساخته آنها را نیز دوست خواهید داشت. آنها هیچ وقت درون مایه ی اصلی Dead Space یعنی ترس را فراموش نمی کنند، ترس هنوز هم در بازی وجود دارد، Visceral Games در حال تلاش است تا حتی آن را بزرگتر و بهتر نیز کند."

منبع

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
بازی بسیار محبوبیست.

من مطمئن هستم DS3 نسبت دوم خیلی بهتر خواهد بود و همانند نسخه یک فوق العاده .

به این بازی اطمینان دارم که می تونه همه رو راضی نگه داره.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
معاون مدیرعامل شرکت EA Games، آقای Patrick Soderlund، عقیده دارد که بازی کننده ها باید به استودیو Visceral Games و بازی Dead Space 3 اعتماد کنند.
به هیچ عنوان به بازی اعتقادی ندارم و کلا سریdead space برام جالب نبوده و نیست

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
اما شما فقط چیز های جدیدی که سازنده ها به بازی اضافه کرده اند را دیده اید، چون سازند ها Dead Space را دوست دارند و می خواستند چیز های که به نظر شان فوق العاده و جدید بود را به شما نشان دهند."
حرف حق جواب نداره دیگه...

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
کلا نیخه دومش برای من ترسناک نبود و با دیدن تریلر های نسخه 3 مخصوصا برای E3 مطمئن شدم که همون یک ذره ترس هم که وجود داشت از بین رفته

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
ds 2 فوق العاده استاندارد بود بازیش !
اکشنش نرم و روان بود، برعکس 1 که خیلی خُشک بود حتی راه رفتن عادی آیزک، چه برسه مبارزاتش
اکشنش کافی بود، ولی در بالانس ترس یک مقدار برتر بود، یعنی کمتر ترس داشت بازی بیشتر اکشن !
تنوع اسلحه و محیط و دشمن هم خیلی خوب بود
تنها چیزی که الان بازی احتیاج داره نگه داشتن همین اکشن شماره دوم و بالا بردن ترس در حدّ شماره اول هست
امیدوارم موفق بشن

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
امیدوارم حرفاشون درست باشه تو روشنایی روز هم میشه ادم رو ترسوند( نقل قول از استاد لوین :D) که نیاز به یه کارگردان قوی داره چندتا از اون صحنه های پایانی DS2 به این نسخه اضافه کنن فوق العاده میشه

منطورم این صحنه هست :

8267ab848bcf.jpg

خدایی این صحنه ش عالی بود قلبم داشت میومد تو دهنم :D اگه اشتباه میکردین .....

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
مطمئن باشید DS3موفق میشه فقط باید حدودا3ماه صبر کنید تابازی بیاد اکثر شما کم بیش موافق هستیدکه اگر این بازی هم در سفینه فضایی یا کشتی فضایی بود برای بعضی ها تکراری میشد تیم سازنده هم بهترین کار رو کرد که به بازی کمی تنوع داد و اون رو رویه سیاره اورد Co-opرو هم به بازی اضافه کرد که شاید بعضی ها(به خاطرCo-opبازیRe)از اون خوششون نیاد اما خبر خوب اینه که اینCo-opزورکی نیست و میتونید بازی رو تکنفره هم بریدخلاصه این که بازی به تنوع نیاز داشت و اون رو هم گرفت تنها چیزی که من رو نگران میکنه اینه که ترس بازی کم بشه

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
شماره ی دوم تا سر حد مرگ منو ترسوند! :D یعنی یه جاهاییش قشنگ از روی صندلی می پریدم هوا! :D فضاسازی و صداگذاری بی نظیر بازی هم کمک می کرد که شدت ترس بیشتر بشه. مرحله ی مهد کودک رو دوباره بازی کنین متوجه ی کل پستم میشین! :D یا همون مرحله ی چشم...... :D

منم سعی می کنم امیدوار باشم و اعتماد کنم به Visceral. اما تنهایی نقش بزرگی تو ترسناک بودن DS داشت. همین که کسی کنارت نیست و تنها انسانی که باهات در ارتباطه، از طریق یه بیسیم باهات تماس می گیره خودش کلی به ترس بازی اضافه می کرد. :D

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
تو خوشبینانه تری حالت بازیِ خوبی از آب در میاد ولی به هیچ وجه به پای دو نسخه اول نخواهد رسید. چیز های جدید به بازی اضافه کردن... همین چیز ها باعث شده بازی از ریشه خودش دور بشه حالا اینا هرچقدر بخوان بگن ترس تو بازی وجود داره...

در کل به نظر خودم بازی خوبی از آب در میاد به عنوان یه بازی شوتر ولی بهتره به چشم دو نسخه قبلی به این نسخه نگاه نکنیم تا لذت بازی کردن ازمون کم نشه!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
شماره ی دوم تا سر حد مرگ منو ترسوند! :D یعنی یه جاهاییش قشنگ از روی صندلی می پریدم هوا! :D فضاسازی و صداگذاری بی نظیر بازی هم کمک می کرد که شدت ترس بیشتر بشه. مرحله ی مهد کودک رو دوباره بازی کنین متوجه ی کل پستم میشین! :D یا همون مرحله ی چشم...... :D

منم سعی می کنم امیدوار باشم و اعتماد کنم به Visceral. اما تنهایی نقش بزرگی تو ترسناک بودن DS داشت. همین که کسی کنارت نیست و تنها انسانی که باهات در ارتباطه، از طریق یه بیسیم باهات تماس می گیره خودش کلی به ترس بازی اضافه می کرد. :D
بدترین بخشش اون موجوداتی بودن که گروهی حمله میکردن وقایم میشدن و صدا در میاوردن و بعد یواشکی هر کدوم از یه ور حمله میکردن یکی میزدن باز در میرفتن !!
ته استرس بودن، اونجاهاش من واقعا فکر میکردم خودمم اون وسط جای ایزک، از ترس :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر